Skocz do zawartości

Admin FFA Only dd2 nuke inferno ;]


GrubyKox

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: FFA Olny dd2 nuke inferno

2. Nick: Gruby
3. Imię: Bartek
4. Wiek: 21
5. Znajomość Amxx(0/10): 8
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Czas spędzony na forum: 11h 9min 15 sek chodź dość często na forum ;]
8. Opisać siebie: Witam  mam 21 lat aktualnie jest z Wrocławia interesuję się Motoryzacją jak i sportem bardziej piłka nożna czy też  siatkówka , ogarniam dobrze ConterStrike 1.6 ponieważ grałem około 5 lat nie wiem czemu ale jak dotąd mi się dobrze gra a szczególnie na waszej serwerowni , pracuję aktualnie częściowo się uczę ponieważ mam zaległości co do studiów oczywiście angielski jest do zdania ;] mogę też dodać to że miałem na kilku serwerowniach admina i jestem w stanie ogarnąć wszystkie problemy jakie mogły byś na serwie , zależy mi na tym by akurat na waszej serwerowni móc ogarnąć tylko tyle ile się da by każdy gracz był zadowolony z administracji i bardzo dobrze mu się grało ;]
9. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ jeśli jestem na serwie to nie zawsze znajduje się admin online a bywają sytuacje naprawdę godne sprawdzenia i przypatrzenia , myślę że taka osoba jak ja zasługuję na admina bardzo doceniam to jak i jest kultura na serwerze jeśli jej nie ma a naprawdę ktoś się nie powstrzymuje od powiedzenia słowa którego nie powinien , są podejmowane w tym kroku solidne jak to ja nazywam pouczenia jak i kary ;] 
10. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; najczęściej jeśli to jest wh robię ssy jeśli aimbot nakręcam demko by nie było potem zamieszania na forum

 -Gdy ktoś nadużywa micro; Staram się dogadać jeśli nie można dostaje kick powodem "ogarnij mikro 16+ " czy też używać stosownie ;]
 -Nadużywa Kultury na serwerze; Praktycznie pouczenie dostaje kick następnie jeśli graczowi nie odp dostaje ban 5 minut wróć po po przerwie czy też stosuj się do kultury na serwerze ;]
11. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Brak stema ale można będzie załatwić jeśli jest Taja konieczność ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okres próbny. zgłasza cziterów w dziale, za to duży +

 

@edit UP

 

Sik0r nie przesadzaj spamował w dziale zgłaszania cziterów...Jak ogarnia to co z tego, że NS? Bo by czitował? Na steamie można tak samo jak na ns...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzacie? Koleś ledwo co doszedł do naszej serwerowni,a już ma admina dostać? Ilu takich było przed nim to zawsze fala hejtów leciała. Niech poczeka jeszcze trochę, pokaże się nam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzacie? Koleś ledwo co doszedł do naszej serwerowni,a już ma admina dostać? Ilu takich było przed nim to zawsze fala hejtów leciała. Niech poczeka jeszcze trochę, pokaże się nam.

 

myślę dokładnie tak samo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po 1, nie wiem kto wam opowiada że na DD2 płaci się składkę, a nawet jeżeli to kolega który pisał "To sprzedajcie adminów" naprawdę chyba ma problem z głową. (Sprzedać, a zapłacić składkę to różnica bo sprzedać to mogę telefon)

Po 2, za sam spam drugim razem polecą warny w tym dziale.

Po 3, Podanie nie przyjęte, nie spamujemy w  temacie. Opcja edytuj w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

Wiadomość Automatyczna

 

 

Ten temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#2[Only DD2/Inferno/Nuke] Cs-Classic.pl| | Pukawka.plFFaPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności