Skocz do zawartości

Podanie ' Yo00n^^


' Yo00n^^

Rekomendowane odpowiedzi

1.Serwer: FFA only dd2,inferno,nuke

2.Nick: ' Yo00n^^

3.Imię: Mateusz

4.Wiek: 16 lat

5.Znajomość Amxx(0/10):8/10

6.Mikrofon(tak/nie):nie

7.Czas spędzony na forum: 1 dzien 1h

8.Opisać siebie:Mam na imię Mateusz i mam 16 lat jestem z Śląska lubie uprawiać sport głównie piłka nożna,kulturystyka i siatkówka

9.Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:chce pomóc innym adminom utrzymać porządek na serwerze uważam,że im więcej adminów tym lepiej :) miałem admina 2 razy poradze sobie

10.Co zrobisz gdy:

-Ktoś używa dopalaczy:bede go obserwować jeżeli bedzie widac,że gra perfidnie na aim to ban perm za czitowanie jezeli bede nie pewny to demko a wh to ss'y

-Gdy ktoś nadużywa micro:ostrzeżenie jak nie pomoże kick, a jak znowu nie pomoże ban 30 min

-Nadużywa kultury na serwerze: ostrzeżenie nie pomoże kick a jak znowu nie pomoże to ban 1h-5h

11.Platforma Cs: Non Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 10.Co zrobisz gdy:

 

-Ktoś używa dopalaczy:bede go obserwować jeżeli bedzie widac,że gra perfidnie na aim to ban perm za czitowanie jezeli bede nie pewny to demko a wh to ss'y

 

5.Znajomość Amxx(0/10):8/10

11.Platforma Cs: Non Steam

po tym co dzis zobaczylem na serwerze jestem na wielkie TAK    XD   http://www56.zippysh...31186/file.html oby wiecej takich na serwerze  XD    8/10 to sie pluginy pisze   XD    a gracz ze skillem 30:3 na STEAM dostanie bana predzej niz ty w AMX namieszasz XD

 

z kazdym dniem zmuszacie mnie do takich wypowiedzi XD a pozniej placzecie ze jestem SPINACZEM :)  

Edytowane przez -_-
Coraz bardziej mnie irytujesz swoją nie wiedzą. Polecam poczytaś obie o lukach w dproto. Sam potraifę wejść na serwer i zbanować wszystkich pod SID'em admina. Uwierz mi że 80% polskich serwerów nie posiada na to łatki. .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym.

Mimo ze Steama nie ma Yoon To dobry chlopak, codziennie gra na serwie a to sie przeciez bardzo liczy.

Jest lubiany przez graczy i sam nie jest lamą jesli chodzi o gre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również za okresem próbnym , ale faktycznie dobry chłopak jest widziałem na serwie gra dość często stara się pokazuje co umie :P

Stema jeszcze by się przydało i gitara tak jak pisałem okres próbny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Na razie na NIE. Brak Steam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności