Skocz do zawartości

Opiekun serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Poszukuję opiekuna na BF2+FFA, oczywiście ma byc to osoba która GRA na serwerze i najlepiej jakby posiadała admina.
Zasady są proste, szukam odpowiedzialnej osoby która zna się na dodawaniu map/adminów i przy okazji można jej "zaufać".

Nie ma wzoru, chcę by każdy sam napisał coś o sobie (taki opis), który będzie zawierał wszystko co potrzebuje wiedzieć o danej osobie. Osoba ze stażem tygodnia/dwóch lub z 20/30 postami nawet niech się nie udziela bo nie szukam opiekuna w "nowych" osobach na sieci.

To chyba na tyle, zamknę temat wtedy gdy znajdę danego kandydata.

Osoby z warnami tez niech się nie udzielają, a idiotyczne posty będą kończyły się warnem.

 

 

Ja oczywiście oferuję pracę na dobrze rozkręconym serwerze który na pewno nie "padnie" z byle powodu. 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , mam na imię Krzysztof .Uczęszczam do Technikum Mechaniki w Rzeszowie . Mam 17 lat. Lubię samochody i oczywiście Counter-Strike 1.6 . Dużo czasu poświęcam na cs'a .Spędzam na serwerze w weekendy ponad 3-4 , a w dni pracy/szkoły do 3H . A na forum też jakoś tak , przy okazji jestem na FB oraz i na Forum . Grając u was ponad 3-4 miesiące uświadomiłem sobie że nie znajdę drugiej takiej sieci  . Poświęciłem się na początek serwerowi Cod 45k , a później BF2 + FF2 o której jest właśnie mowa . Spędzam dużo czasu na forum jakże i na serwerze .  Pisałem już H@ o tą range , lecz wtedy tego nie ogarniałem . Postanowiłem  poduczyć się trochę na temat dodawania map/adminów . Zajęło mi to trochę czasu ale ogarnąłem . Dlatego zgłaszam się tutaj na Opiekuna Serwera . Wkładam swoje całe życie w tą serwerownie oraz tego serwera . Myślę że możesz mi zaufać , liczę że przeczytasz to co napisałem i rozważysz sprawiedliwie między nas tutaj zgłoszonych . Pozdrawiam Romet .

 

Powodzenia Wszystkim .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pisałem  że nie ma to być takie podanie ze "wzorem", ma to być opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak skromnie przyznam,ze wymyśliłem tego bfa bo Karol nie był przekonany i z Vieniem mieliśmy mu zrobić paczkę i podesłać. Jestem adminem na tym serwerze znam regulamin i z amxx nie mam problemów (dodawanie adminow,map,rsow, takich rzeczy) czytałem sporo o pluginach, jak napisać jak edytować. Stralem się ostatnio napisać taki mały nawet -.- w małym stopniu potrafię robić perki oraz klasy na cod mod (wiem,ze na bf to sie nie przyda) co do grania ostatnio mało spędzam czasu w grze(na forum dużo wiecej) przez naukę ale spokojnie przyjdą ferie tp wszystko sie nadrobi ;)znamy sie nie od dzis, mozesz mi zaufac (o ile juz nie 'ufasz')i myślę,ze przydam sie na stanowisko i pomogę Ci Karolu w ogarnieciu tego serwera ;)
Pozdrawiam.

 

 

ps. Chłopaczki (Romet, Lato)  to jest sieć serwerów, a nie serwerownia :) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Wojciech mam 19 lat, pochodzę z woj. lubelskiego miejscowośc Chełm. Więc przejdę najpierw do moich opowieści o serwerowni. Jestem z Wami prawie od samego początku startu classic oczywiście z przerwami. Przeżyłem tu naprawdę świetne chwile. Byłem na sieci moderatorem, zrezygnowałem. Nigdy nic nie robiłem ze złośliwości czegoś co mogło by zaszkodzic cs-classic. Myślę, że między nami Karol było wszystko okey. Dobra przejdę teraz do moich umiejętności. Niestety nie mam admina na BF, lecz opiekun jest od takich rzeczy, że powininien dbac o graczy i dobro serwera. Umiem się obsługiwac FTP serwera, dodawac mapy, pluginy, rsy, admina. To co wymagasz ze sprawą FTP spełniam. Może nie jestem jakimś super w obsłudze FTP lecz podstawowe rzeczy umiem. Hmm jeśli chodzi o zaufanie nigdy serwerowni źle nie życzyłem, pomagałem w miarę możliwości i jak tylko umiałem. Nigdy nic złego tutaj nie zrobiłem. Lecz Karol nie znamy się od dziś i chyba wiesz, że można mi zaufac i powierzyc tę posadę. Na serwerze może i nie gram, lecz wiem co się dzieje na nim codziennie przeglądam tematy. Opiekun myślę, że nie musi noł lajfic na serwerze i pilnowac porządku bo od tego są administratorzy. Opiekun powinien się zając dobrem serwera, graczami i naborem ogarniętych adminów oraz dodawac nowości, które umilą graczom grę. Regulamin serwera znam bardzo dobrze. Myślę, że nie będę przynudzał i ocenę zostawię Karolowi. Myślę, że dobrze by się nam współpracowało gdyż lubię pełnic taką funkcję i wypełniac oto takie obowiązki opiekuna. To Ty zadecydujesz czy się nadam czy nie :)


Pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ok, Danielek zostanie nowym opiekunem, a jeżeli on nie podoła to wezmę Rometa.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Edit.

 

Jestem już długo na sieci, można mi zaufać/ potrafie obsługiwać FTP, (dodawać mapy, adminów pluginy czy rs) 

Mam dużo czasu, za 2 dni znowu będę "noł lajfic" na serwerze, mam admina na BF i znam dobrze regulamin, mysle ze moge sprobowac sie w roli opiekuna serwera najwyżej na okres testowy. Warny mam ale juz je odrabiam reklamami. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam na imię Adam. Mam 17lat i mieszkam w Ciechanowie. Opiekunem serwera byłem raz w życiu(miałem swój). No lubie sport, grafikę i muzykę. Mój kontakt teraz się znacznie poprawił po moich ostatnich wybrykach. Mam nadzieje że zasługuje na taką szansę.  Mapy i admina umiem dodawać. W razie czego skontaktuje się z Pewną sobą aby pomogła mi przypomnieć pewne rzeczy. Nie mam admina na bf2 ale w najbliższym czasie zamierzam złożyć podania na Admina. Wiem że mam kilka godzin przegranych na serwerze ale myślę że to nie stanowi problemu.  Oczywiście zależy mi na okresie próbnym bo sam nie jestem pewien że sam sobie dam radę, bo dawno tego nie robiłem. Ale dla chcącego nic trudnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Kamil , mam 20 lat. Jestem adminem bf2 z wszystkimi użytkownikami jak i adminami znam się dobrze a nawet bardzo dobrze. Chwile temu myślałem nad tym aby odciążyć  -_-  i  Rybaka od zajmowania się naszym serwerem bo dość maja obowiązków , ale doszedłem do wniosku ze jeszcze nie ten moment. Od tego czasu nadrobiłem zaległości w ogarnięciu regulaminu , amx-a. W dobrej skali zrozumiałem tez dodawanie adminów oraz map . Co do pluginów to muszę jeszcze chwilkę posiedzieć i ogarnąć to w lepszym stopniu.  Jestem ogarniętym człowiekiem któremu można zaufać. Jeśli moje podanie było by przyjęte chciałbym dostać okres próbny.

 

Pozdrawiam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I popieram, jeżeli nie ja to najlepiej niech jakiś z adminów BF2, a soot jest długo adminem a opiekun bardzo jest potrzebny na serwer, bo zanim -_- albo rybak "podejmie decyzje" w sprawie choćby (tu. temat propozycje BF2) to minie dobre kilka dni. Jeżeli można wypowiadać się to jestem na wielkie tak 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mam na imię Kamil , mam 20 lat. Jestem adminem bf2 z wszystkimi użytkownikami jak i adminami znam się dobrze a nawet bardzo dobrze. Chwile temu myślałem nad tym aby odciążyć  -_-  i  Rybaka od zajmowania się naszym serwerem bo dość maja obowiązków , ale doszedłem do wniosku ze jeszcze nie ten moment. Od tego czasu nadrobiłem zaległości w ogarnięciu regulaminu , amx-a. W dobrej skali zrozumiałem tez dodawanie adminów oraz map . Co do pluginów to muszę jeszcze chwilkę posiedzieć i ogarnąć to w lepszym stopniu.  Jestem ogarniętym człowiekiem któremu można zaufać. Jeśli moje podanie było by przyjęte chciałbym dostać okres próbny.

 

Pozdrawiam.

pluginy nie są aż tak ważne (ja się tym głównie zajmuje).

Napisz do mnie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności