Skocz do zawartości

[B]ezrobotn[Y] wprowadzi porzadek


BezrobotnY

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: DD2

2. Nick: ezrobotn[Y]
3. Imię: Adam
4. Wiek: pelnoletni:)
5. Znajomość Amxx(0/10):10(nie pisze pluginow) 

6. Mikrofon(Tak/Nie): TAK(nie uzywam ostatnio)
7. Czas spędzony na forum: jestem aktywnym spinaczem:)
8. Opisać siebie: jestem doswiadczonym graczem na takich sieciowkach co widac na serwerze podczas gry
9. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: od czasu do czasu trzeba poczyscic serwer ze smieci

10. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; BAN
 -Gdy ktoś nadużywa micro; (upomnienie) BAN
 -Nadużywa Kultury na serwerze; (upomnienie) BAN
11. Platforma Cs(Non Steam/Steam):STEAM

 

Na forum jestem spinaczem to fakt ale na serwerze posiadam pelna kulture nie spinam nie wyzywam.....jezeli ktos zauwazyl ze jest inaczej to prosze o dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiadasz się we własnym podaniu (Warn) i szukasz spiny... Piszesz,ze odchodzisz z sieci bo grają dzieci,a składasz podanie...

 

Jak jest ktoś odpalony to kręć demo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.

ezrobotn[Y] dobrze i często gra.

 

Nie rozumiem waszych negatywnych opinii, jeśli jesteście przeciwko to przydałby się jakiś argument.
Jak dla mnie ważniejsze jest to, że ogarnia gre (rozróżni czita od gracza) i nie zamyka co runde niż to, że "dziwnie" się zachowuje - bo co przez to rozumieć? Że gra lepiej od was i z zazdrości jest ktoś przeciwko?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio Mateczny oni sa negatywnie do mnie nastawienie bo przy kazdej ich wpadce ja sie wypowiadam w ich postach:)pisze poprostu prawde tak jak to wyglada,nie moja wina ze tu 80%administracji to nieudolni admini a juz nie mowie o grze:)

 

 

H@ napisal mi prywatnie za JA i TY jestesmy najwiekszymi spinaczami tej sieci XD

...coz zapomnial dodac ze jednymi z najlepszy w praktyce:)

No ale to juz nie nasza wina ze pozostali zatrzymali sie na poziomie OGAR a inni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasnosci mojej wypowiedzi , uwazam ze Bezrobotny to dobry gracz, podnosi poziom na serwie co mnie cieszy...ale problemem dla mnie jest jego negatywne nastawienie i agresywny sposob wypowiedzi. Jak sie to zmieni bedzie u mnie duze TAK. Damian

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Tak jak napisał Damian, wszystko byłoby "cacy" gdyby nie to że masz spinę z każdym adminem i ciągle się z nimi kłócisz (dzisiaj nawet na SB zacząłeś kłótnie). Na razie dalej na NIE. Pamiętaj o warnie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności