Skocz do zawartości

[Propozycja] Rozkręcenie - Dodanie 2-3 map.


Lato ~wOw~ [t]

Mapy  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz aby na serwerze zostały dodane mapy: de_kabul, de_mirage, de_tuscan

    • Nie
    • Tylko de_kabul
    • Tylko de_mirage
    • Tylko de_tuscan
      0
    • Wszystkie wyżej wymienione mapy chcę widziec na serwerze !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za pewne nie tylko mi się nudzi ciągłe granie na 3 mapach. Mam propozycje dodania 3 map kolejnych - grywalnych, fajnych, zarazem eslowych. Może kabul eslowy aż tak nie jest, ale jest fajną mapą i grywalną na serwerach, na 22 czy tam 23 osoby to mapa jest idealna. Proszę o głosowanie w ankiecie i napisanie na jakie mapy głosujecie lub czy na wszystkie i dlaczego i czy wam się ta propozycja podoba.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj, ten temat byl poruszany kilkakrotnie. Jestes tu nowy, czy nie śledzisz forum ? Poczytaj troche to sie dowiesz...

Jestem na tej sieci od początku jej powstania, z przerwami i nie mam zamiaru krok po kroku śledzic tyle postów.

 

NIC NOWEGO NIE BEDZIE DODAWANE !! Dokładnie tak jak pisał Dlaczego były juz takie propozycje i wszystkie odpaly.

 Dlaczego krzyczysz na mnie? I po co ten CAPS LOCK rozumiem wszystko nie musisz używac caps locka, a jednak to nie Ty jesteś opiekunem serwera i nie Ty decydujesz czy coś będzie dodane tylko gracze / Opiekun. Może i były lecz ich nie widziałem. Dałem propozycje po prostu. Bo jest już to trochę nudne grac na 3 i tych samych mapach. Lecz na serwerze zostanę i tak bez względu na to czy zostaną dodane te mapy czy nie. Po prostu było by fajniej pograc na 6 mapach a nie 3. Czekam na dalsze opinie, ale raczej nie zostanie to dodane bo coś nie za bardzo wam to pasuję ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś wielu graczy gra cały czas 3 mapy i nikt nie narzeka, tylko jak ty wróciłeś to zaraz masz "problem" . :)

Problem? Jaki problem, nie mam problemu tylko, że granie na 3 mapach ciągle tych samych troche jest nudne. I to jest propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato kochany ;) ja na Ciebie nie krzycze tylko jesteś juz od jakiegoś czasu i powinieneś się mniej wiecej orientować tym bardziej, że złożyłeś podanie o admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: "ZAJARAJ BLANTA MEN" -> na razie nowych mapek nie będzie. Co do wściekłości dlaczego? to się nie dziwię bo temat był wałkowany dość sporo razy

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności