Skocz do zawartości

Podanie Audi Fanatyk


Audi Fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: 

DeathRun 193.33.176.143:27015 b_350_20_1D1D1D_1D1D1D_FFFFFF_1D1D1D.png

2. Nick:  Fanatyk Audi
3. Imię: Kamil
4. Wiek:  21
5. Znajomość Amxx(0/10): 7
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak ale nie używam
7. Składka(Tak/Nie): Zobaczymy
8. Czas spędzony na forum: Oj niewiem
9. Opisać siebie: Co mam opisywać jaki jestem ? Trochę bezsens to jest świat wirtualny więc sorry memory ale nie muszę tego robić , ale po krótce zwykły 21 latek który ceni wartości przyszłego życia a nie leci z chwilą
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Po 1 wsze poproszono mnie bym zlożył , ale tak na poważnie i mniej poważnie , troszkę za przeproszeniem robi się burdel na serwierze , skracanie kultura oraz cffaniactwo niektórych osób
11. Linki do reklam

http://strzelnica-konin.com/serwery-cs-1-6/41475-deathrun-cs-classic.html#post131560

http://cs-fifka.eu/showthread.php?tid=8770

http://cs-headshot.eu/showthread.php?tid=116
12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; Sprawdzę go a potem zbanuję , zależy jaki dopalacz jeśli wh (chodz nie sądze że ktoś używa tego na dr to daje SS , gdy speedhack i ja to widzę ban perm , to samo z aimem
 -Gdy ktoś nadużywa micro; Upomnienie/Kick/Ban
 -Nadużywa Kultury na serwerze; Upomnienie/Kick/Ban
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):
Steam

 

__________________________________________________________________________________________________

ODP
 

Pierwsze primo - " Takiej aktywności za specjalnej na serwerze nie masz... " ,

Odp: Aktywność ? Hm samo granie już to jakaś aktywność , zgłaszanie administracji błędów graczy również aktywność , gdy nikogo nie ma również daje rady  ostrzegam o trzymanie się zasad (by nie skracali) oraz o trzymaniu kultury , nabijanie postów dla mnie również jest bezsens więc bede się udzialał na forum w miare możliwości.

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Drugie primo - " Nie spełnia może wszystkich wymagań, ale ogarnie. "

Odp : Jakich wymagań ? Steam ? Jest oczywista sprawa. Wiek moim zdaniem odpowiedzialny do spełniania tego zadania , Amx nic trudnego , Doświadczenie w Administracji

Administratorem byłem na "Strzelinca-Konin" / "uwojaka" oraz "cs-fifka" więc sądzę że raczej  " z palca sobie nie wyssałem" ps. wszystkie namiary do graczy/adminstratorów oraz H@ mogę podać jeśli są jakieś wątpliwości.

Trzecie primo - To już wasza decyzja czy bedę miał tą funkcję jako Administrator . Tylee :)

 

Essssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty na okres próbny. Słaba aktywnośc na forum/serwerze = wylot

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności