Skocz do zawartości

Propozycje


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

Moje propozycje na serwer:
1.Dac ciagly NoBLock poniewaz sa u nas grane mapy z waskimi przejsciami przez co ludzie sie blokuja
2.Dodac plugin na ammo do m4a1-s usp-s i cz75-auto poniewaz jest duzo osob a to ammo nie wystarcza
3. Mozna jeszcze dodac plugin ktory pokazuje zadane obrazenia

Edytowane przez Kajman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje na serwer:

1.Dac ciagly NoBLock poniewaz sa u nas grane mapy z waskimi przejsciami przez co ludzie sie blokuja

2.Dodac plugin na ammo do m4a1-s usp-s i cz75-auto poniewaz jest duzo osob a to ammo nie wystarcza

3. Mozna jeszcze dodac plugin ktory pokazuje zadane obrazenia

1. Osobiście uważam, że blokowanie się niekoniecznie specjalne to element gry, co prawda też się wkurzam jak ktoś przyblokuje, ale co zrobić.

2. Jeśli jest taki plugin to jestem za, zwłaszcza do m4a1-s.

 

Coś od siebie.

Chciałbym o zmniejszenie czasu do wybuchu bomby, bo niestety valve zamiast ułatwić grę, coraz bardziej ją utrudnia i 45s do wybuchu to zbyt wiele dlatego 30s to w sam raz. Chciałbym, żeby ten czas upływający się wyświetlał, żebym wiedział, kiedy jest ten ostatni moment na dobiegnięcie do bomby.

Grałem już gdzieś na serwerze gdzie ten czas był zmniejszony, ale nie wiem czy na te zmiany ma wpływ plugin, który trzebaby było wgrać, czy tylko pogrzebać przy tym co już jest

Dlatego te zmiany na spokojnie, bo widzę, że oprócz serwerów, to jeszcze forum ogarniasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na FFA ciągły noblock? Rozumiem że jest dużo osób, ale czy to nie przesada?
 

Dodać plugin mogę, ale najpierw musiałbym go dostać, bo ja takiego nie widziałem jeszcze

 

Czas paki mogę poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym noblockiem jest dobrze nie zmieniajcie nic, jak zmienicie i będzie mozna przechodzić przez kogoś to nie będzie można sie podsadzać i będzie płacz a jest kilkanaście miejsc gdzie dobrze jest się podsadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać na początku rundy informacje w sprawie pluginy "no-block"

np.

 

"Zablokowałeś się ? Wpisz /noblock albo !noblock"

 

*I nic nie zmieniać przy tym pluginie, ponieważ bardzo dobrze spełnia swoje zadanie.

 

 

Oraz ja wyżej napisane, zwiększyć ilość amunicji dla cz75-auto. USP-S oraz m4a1-S.

Edytowane przez Gumiś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest taka informacja o wpisaniu !noblock na wypadek zblokowania

Niestety nie widziałem.. jeśli jest to przepraszam ;c

 

Ale odnośnie amunicji, to pomysł dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostateczna wersja mapcyklu, po wielu problemach i zamieszaniach.

 

de_dust
de_vertigo
de_nuke
cs_office
de_cache

de_inferno
de_overpass
de_train

de_mirage
cs_italy
de_aztec
de_seaside
de_dust2
cs_agency
de_cbble

cs_assault
cs_militia

 

Prosimy o nieskładanie próśb o przesunięcie mapy, bo my takie prośby spełniamy, a wy i tak nie gracie.

Edytowane przez -_-
Dodane
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie widzę downloadu, a przy okazji proszę tez o podawanie pluginów z innych, DOBRYCH źródeł jak na przykład sourcemod.net. Tam znajdziesz aktualne i pewne pluginy, które powinny działać na serwerach, bo są aktualizowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogralem sobie dzisiaj troche na FFA CS:GO. Bardzo fajni ludzie, przyjemnie sie gralo.

Ale zauwazylem dzisiaj ze na mapie overpaas momentalnie pol serwera znikla.

Moze ja usunac?

 

A takze pytalem sie graczy co sa sadza o vipie ... wszyscy twierdzili ze nic on nie daje wiec moze jakas dyskusja na temat poprawienia Vipa?

Napewno mozna go jakos ulepszyc zeby zachecic nowych graczy.

 

Dajcie jakies propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda.. Gdy Overpaas został załadowany z full'a zostało jakieś 8 osób...

Co do VIP'a

-Granaty

-Spadochron

-No-limit AWP i Auto-Camp

-zmniejszony balans miedzy drużynami.

Tyle zauważyłem.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pogralem sobie dzisiaj troche na FFA CS:GO. Bardzo fajni ludzie, przyjemnie sie gralo.

Ale zauwazylem dzisiaj ze na mapie overpaas momentalnie pol serwera znikla.

Moze ja usunac?

 

A takze pytalem sie graczy co sa sadza o vipie ... wszyscy twierdzili ze nic on nie daje wiec moze jakas dyskusja na temat poprawienia Vipa?

Napewno mozna go jakos ulepszyc zeby zachecic nowych graczy.

 

Dajcie jakies propozycje ;)

To wina "Sesja nie jest już dostępna"  Sam dostałem informację, ze na tej mapie błąd wyskoczył i po sprawdzeniu chodziło o sesje :)

Krótki opis z internetu:

 

Przyczyn występowania tego błędu jest wiele. W grach opartych na silniku L4D2 (np. CS: GO) zastosowano nowy system dołączania do serwerów, oparty na tworzeniu lobby i samo to, jest główną przyczyną tego problemu. Błąd pokaże się gdy:

- serwer nie ma najnowszego updatu, a gracz ma (wtedy wypadało by to zgłosić nam, niekoniecznie w czacie)

- serwer jest nieprawidłowo skonfigurowany, mapy nie są dodane do gamemodes - u nas z tego powodu błąd nie wystąpi, być może zostało to już nawet poprawione w grze

 

Jednak najczęstszą przyczyną jest występowanie tego błędu bez zauważalnego powodu oczko2.gif Tak, tutaj trzeba pogratulować firmie Valve zepsucia czegoś, co do tej pory dobrze działa (czyli prostego łączenia się z serwerem, tak jak w CS i CSS). Możemy tylko spekulować jaka jest przyczyna wystąpienia tego błędu bez widocznego powodu - prawdopodobnie jest to chwilowe zerwanie połączenia między serwerem gry, a serwerami Valve.

 

Co robić gdy błąd wystąpi? Jak żyć?

Jeśli jesteś graczem naszych serwerów, najlepiej zgłosić to któremuś zastępcy Head admina. Problem zostanie rozwiązany przez restart serwera, ale często zacznie znowu występować po jakimś czasie. Ciągłe restarty i granie DD2 nie mają sensu. O ile na serwerze jest jeszcze ponad 20 osób, lepszym rozwiązaniem będzie po prostu odczekanie 5-15 minut - albo samo wskoczy i będzie działać, albo jednak trzeba będzie zrobić restart serwera. Czasem też, błąd wyskakuje tylko niektórym osobom. Nic na to nie poradzimy, mogę tylko jeszcze raz powtórzyć, że jest to problem tej gry, który do tej pory nie został rozwiązany przez Valve. Problem występuje z różną częstotliwością na każdym publicznym serwerze tej gry. Jak wiemy, Valve w tej chwili jest zajęta wprowadzaniem kolejnych "ulepszeń" do gry, tak aby zarobić jak najwięcej na dzieciach - mam tu na myśli skiny broni. Na załatanie bugów będziemy musieli poczekać.

 

 

 

Na naszych serwerach został dodany plugin, który sprawdza czy gracze łączą się z serwerem, a jeżeli przez jakiś czas nie łączą się to po prostu go resetuje i wtedy błąd znika. W rozwiązaniu tego problemu pomaga restart.

 

 

Co do VIP'a, według mnie on chyba jest już dobry.

Opis VIP'a na serwerze FFA CS:GO: 
1. rezerwacja slota(możesz wejść na pełny serwer)
2. wyłączone sprawdzanie pingu
3. tag VIP na czacie
4. komenda !rs lub !resetscore do resetowania statystyk bez wychodzenia z serwera
5. immunitet przed wyrzucaniem z widzów przez afk managera
6. wyższy immunitet przy balansowaniu drużyn 
7. Spadochron
8. Nie posiada limitu na AWP/Autolame 
9. Granaty na start (HE, SMOKE, FLASHE) oraz 400$ co rundę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP jest już odpowiedni. Ani za dobry, ani za słaby.

A zwiększenie ilości ammo ? Proszę o wgranie tego bo często np. Mi w m4a1-s kończy się ammo...

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mapy, to naprawdę zaskakujecie mnie takimi opiniami. Północ się zbliża powoli, więc gracze będą ubywać, więc dziwi mnie, że wciągu dnia nie grali, chociaż byłem świadkiem, że nawet z niektórych standardowych ubywają. Bym się wstrzymał z usuwaniem, bo to może być naprawdę kolejna pojedyncza sytuacja, a też nie chcę usuwać tak map, bo znowu zostaniemy ze standardami. Poczekajmy czy sytuacja będzie się powtarzać, czy po logach będzie widać, że graczy jest naprawdę mniej, a wtedy się usunie i w zamian wgra inną niestandardową.

 

Co do Vipa to pytałeś tych co mają?? Czy mając tego Vipa nie mają korzyści??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem ogolnie jaka jest opinia na jego temat...

 

Dostalem odpowiedz ze Vip lipny jest , wiec rzucilem ten temat na forum. Bylo tak samo w FFA 1.6 Vip byl niedoceniany , a po zmianach i goracej dyskusji na forum mamy okolo 30-40 vipow gdzie wczesniej byl 1.

Oczywiecie CSgo to nie 1.6 ale zawsze mozna podyskutowac co mozna jeszcze wymyslec nowego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do map to historia była przerabiana już kilka razy, wszyscy gracze są przyzwyczajeni do standardowych map z cs 1.6. A jeżeli chodzi o vipa to wg mnie jest już wystarczający, dla mnie to nawet mogłoby nie być tych granatów ale każdy ma inne wymagania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zwiększyć ilość granatów dostępnych "przy sobie" na raz.

 

2. Zwiększyć ilość amunicji do m4a1-s, usp-s oraz cz-75auto.

 

3. Dodać przedrostek " [Admin] " dla adminów, tak jak ma H@ oraz VIP, bo przydało by się czasem wiedzieć kto jest adminem.

 

4.Zablokować Auto-Campe.

 

5.Zmniejszyć limit AWP z jednego na drużynę, na dwie.

 

6.Nie ruszać VIP'a

 

7.Jeśli chcecie zmieniać VIP'a to dodajcie Super VIP'a, ale zwykłego VIP'a zostawcie w spokoju, jest odpowiedni, nie za dobry, nie za słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Wolę pozostać anonimowy, ci co wiedzą, kto jest Adminem to wiedzą, reszta czasami ma pecha, kiedy robiąc bałagan nagle wylatują:D

5. Chyba zwiększyć do 2 :D Nie jestem do tego przekonany. Jak w jednym teamie, czy nawet 2-ch zejdą się gracze co mają 2 awki, do tego VIPy+ Admini, to już będzie zbyt dużo, więc mam teraz obawy co do zwiększania.

7. Super VIP to chyba to co jest teraz + granaty+16000+kevlar na starcie każdej rundy.

 

Do reszty pkt. się zgadzam.

 

Podrzucajcie linki do pluginów, jeśli jest coś takiego jak zwiększenie ammo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucajcie linki do pluginów, jeśli jest coś takiego jak zwiększenie ammo.

 

Ilość amunicji do broni to komenda ;) nie pamiętam jaka dokładniej ale to

 

ammo_ .. rodzaj amunicji ( np. Desert Deagle 45* )

 

Poszukam i prześlę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego znalazłem. U mnie z ang. kiepsko, więc zostawiam to wam do sprawdzenia, komuś młodemu albo Adminowi, by sprawdził ten plugin.

 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=233167

 

albo

 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=151516

 

A tutaj przy okazji licznik do bomby, ale tak jak wyżej nie jestem pewny wersji i działalności.

 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=213711&highlight=Timer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem rozszerzony ;)

 

1.Cechy:

-Ammo za zabicie

-Zmiana wielkości magazynku

-Realistyczniejsze przeładowywanie

-dodatkowe ammo za zabicie

 

2, Niestety nie rozumiem, ale jest jeszcze bardziej rozszerzony. Ale czy to potrzebne ?

-Raczej nie..

 

Jak wejdę do CS:GO to sprawdzę komendy. Bo kiedyś się tym bawiłem i były komendy na typy amunicji do danego rodzaju broni.

np. M4a1-s ma swoje ammo, czyli można ustawić np. z 40 pocisków w zapasie na 1000 pocisków..

Komendy zaczynają się na "ammo_..". (ammo_rodzaj_ ilosc, cos takiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zwiększać ammo w broniach ?? jest dobrze jak jest, nic nie zmieniać tylko 2-3 osobą to nie pasuje, nie widziałem/słyszałem na serwerze żeby ktoś się skarżył na mało ammo w tych broniach. Co do pluginów to poszukaj na SurceMod.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności