Skocz do zawartości

Propozycje


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ciągle to trucie, ile razy była prowadzona rozmowa co do map.

Akurat te mapy są grane w późnych godz, wieczorno-nocnych kiedy większość z was już śpi.

Nie wiem jak sytuacja w ciągu dnia wygląda, ale Ja też mogę zaproponować wywalenie de_dust 2 i cs_italy, bo sam widziałem 2 razy, że graczy było poniżej 10.

 

Jeśli sytuacja będzie się powtarzać przez miesiąc, że przez miesiąc będą uciekać, to się zastanowimy, nad usunięciem i wgraniem nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką propozycję aby za mape cs_agency lub cs_assault wgrać mapę de_rats_1337 http://maps.cs-bg.info/maps/csgo/64/

 

druga propozycja to usunięcie wszystkich map typu cs_ .. (czyt, ratowanie/bronienie hostów) cs go bardziej kojarzy się z plantowaniem paki/bronieniem bs'ów

Edytowane przez Maniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się link nie otwiera, problem serwera mają.

 

Jestem na tak by zamienić tą mapę z assaultem.

 

http://csgo.gamebanana.com/maps/170274

 

Co do usunięcia wszystkich map cs_ jestem na tak, ale chciałbym, żeby się wypowiedzieli wszyscy co grają i znają ten temat.

 

Za assaulta będzie ten rats. Pozostają.

 

cs_italy-

cs_office-

cs_agency-

cs-militia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat assaulta bym zostawił, osobiście ubóstwiam tą mapę (swoją drogą to ona rzadko jest grana)

resztę można wywalić tym bardziej że tylko nerwica strzela jak gramy italy (nie tylko mnie)

Edytowane przez Fish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co usuwać assaulta? Przecież można go zostawić i wgrać rats'a, nie widzę problemu. Poza tym jak jest grany assault to zazwyczaj jest serwer full, ludzie z niego tak nie uciekają jak np z overpass. Tego samego zdania jestem jeżeli chodzi o cs_office. Reszte możecie sobie usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja poszła, żeby wywalić wszystkie mapy cs_.

W tej chwili zaczyna robić się po raz kolejny nie potrzebna dyskusja.

Każdy zaczyna walczyć o jakąś mapę, zostawcie tą i tą, a reszta out.

 

Ja was rozumiem, że walczycie o cs_assault czy office, gdyż lubicie te mapy. Ja to samo będę robił w przypadku cs_agency, bo uważam, że ta mapa bije pozostałe na głowę, zwłaszcza assaulta, który jest drogą krzyżową, dla niektórych z nas.

 

Co do ucieczek z map, już to było przerabiane i naprawdę mnie dziwi, że jak wy gracie, to serwer "pustoszeje", a przy mnie nigdy nie było mniej jak połowę graczy. Jeśli ktoś ucieka, to na jego miejsce wbijają 3-4 osoby.

 

Ratsa się wgra niezależnie od pozostałych map, ale najpierw chce zobaczyć co z mapami cs_.

 

Dlatego każdy grający niech się wypowie:

 

1. wywalić wszystkie

2. wszystkie zostają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, aby

Wywalić prawie wszystkie mapy typu cs_ .

Zostawić tylko mapę cs_agency oraz cs_office, ponieważ to bardzo fajne mapy :) ( Moim zdaniem)

 

Ostatecznie jeżeli mapy agency oraz office nie pasuje to wyrzucić wszystkie mapy tego typu i zostawić tylko mapy z bombą.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy chce, by jakieś mapy cs_ pozostały na serwerze, więc mapy wszystkie zostaną.

Na każdy serwerze usłyszycie, że jak się mapa nie podoba to wyjdź. Możecie mi wierzyć lub nie, ale naprawdę, jak macie narzekać na jakieś mapy, to lepiej wyjść i przeczekać, niż siedzieć i wprowadzać zamęt. Przez ten czas co mapa jest grana, można zrobić wiele innych rzeczy.

 

Mapę de_rats_1337 postaram się dodać jeszcze dzisiaj. Jak już będzie na serwerze to edytuje posta i dodam mapcykl zawierający tę mapę.

 

 

 

Niestety przez ciągłe problemy z serwerami, nic narazie nie mogę zrobić.

Kiedy sytuacja się ustabilizuje, mapę będę mógł wrzucić na serwer.

Edytowane przez Corey Graves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję dodać mapy de_seazon oraz back_alley na serwer

 

de_season bardzo fajna i grywalna  mapka :), na 100% nie odstraszy graczy.  Co do back_alley to ta mapa nie ma sensu przy takiej ilosci slotow :).

 

 

 

a nie lepiej dodać mapy z poprzednich operacji?

 

Nie ma sensu to przy mapcyklu :D, wiele map z poprzednich operacji to niewypaly :D i jestem w 100% pewien, ze na serwerze widoczne bylyby spadki graczy :).

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy Ja ciągle muszę się powtarzać. Naprawdę bawi was granie dusta 20razy dziennie, italy 15x, inferno albo office 10x.??

Gdyby było vote, to codziennie grałbyś 3-4 mapy po 10 razy, a innych byś na oczy nie widział.

Mnie takie granie nie bawi, kończy się sens grania, a przynajmniej nie ma już dobrej zabawy. Są gracze na serwerze, którzy cały czas grali by dusta, dlatego mogą wyjść i pójść na serwer only dd2, ale są tacy jak Ja, którzy mają dosyć grania map standardowych i chcą pograć coś nowego.

 

Jest dobrze jak jest, stali gracze wiedzą jak się tutaj gra, a nowi, którzy grają niecały tydzień nie narzekają i nawet chwalą serwer i ogólną atmosferę na serwerze.

 

 

 

 

ZMIAN W TRYBIE MAP NIE BĘDZIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności