Skocz do zawartości

Propozycje


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Widzę, że temat nie żyje, więc pozwolę sobie napisać, to co mnie drażni i co mogłoby urozmaicić grę.

 

1. Wydaje mi się, ale nie na każdej mapie pojawia się vote umożliwiające głosowanie na następną.

 

2. Na serwerze są mapy podstawowe i de_mirage. Proponuję dodanie kilku map, które ukazały się przy okazji pojawienia się kolejnych operacji. Jestem świadomy tego, że na 20 graczy na serwerze 17 gra dla statystyk i rankingu i nie potrafią grać nowych map, ale uwierzcie, że pozostałych 3 ma ochotę pograć coś innego, niż te wszystkie standardy znane ze wszystkich części CS-a, standardy, które są grane po 10 razy dziennie, a dla kogoś kto gra od 10-15 lat, to za dużo.

 

3. Jeśli rzeczywiście jest problem z votem i zostało by dodanych kilka map, to proponuje wyłączenie vota i niech mapy lecą wg. map cyklu, mapy standardowe pomieszać z tymi nowymi. Nie dojdzie też do sytuacji, że jakieś mapy będą grane 10razy dziennie, a inne w ogóle.

Wiem, że dojdzie do sytuacji, że z nowych map wielu graczy wyjdzie, bo zamiast spróbować poznać, wolą wyjść, ale to będzie świadczyć o tym co pisałem wyżej, pokaże to, kto gra dla rankingu, a kto dla zabawy.

 

4. Restrykcja AWP, 3 na team to zadużo, gdzie się nie wyjdzie to ktoś z awką, a są sytuacje, że nikt nie ma czasu na zastanowienie się jak zabić snajpera, dlatego wnioskuję o ograniczenie awki do 1, bo wiem, że jak będzie 0 to ci co grają tylko z awp bo z innej broni nie potrafią będą płakać, czemu nie ma awp. Niektórzy sobie radzą i kupują scouta.

 

5. Proponowałbym wgranie pluginu z kabelkami do bomby, bo co to za bomba, która nie ma kabli do przecięcia, a takie kable mogę ułatwić wygranie rundy przez CT.

 

6. Zmniejszyć ilość rund o 5, wtedy mapy szybciej się skończą i szybciej będzie drop, a wiem, że gracze szukają serwerów gdzie mapy się szybko kończą i jest przy okazji porządny drop.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. To jest celowy zabieg, ale mogę to poprawić.

2. To też celowy zabieg, chciałem na razie (do czasu naprawy FastDL) ustawić tylko mapy standardowe, których nie trzeba poprawiać

3. Właśnie to zamierzam zrobić w niedługim czasie.

4. GOTOWE

5. Jak znajdę to dodam.

6. GOTOWE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wprowadzenie zmian, nie spodziewałem się, że to tak szybko pójdzie. Widzę, że zostałeś jedyną osobą co zajmuje się serwerem na poważnie, bo po starszych tematach widzę, że było ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zapraszam do składania podań.

Postaram się jeszcze przed wyjazdem ogarnąć to spolszczenie i te mapcycle.

 

Co do paki, nie mogę nigdzie znaleźć na to pluginu, jak masz go gdzieś zapisanego to możesz podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chcę zaproponować zmianę co do rundy startowej. Teraz kupuje się co chce i czasem ludzie nie mogą się dogadać na walkę na noże. Chciałbym żeby zmieniono możliwość kupowania na samą rundę na noże lub granaty. Widziałem coś takiego na innym serwerze i była niezła zabawa :)). Powinno dać się to tak ustawić by było jakoś na zmianę, a i osiągnięcia będzie można łatwiej wykonać :)). Także czekam na wasze zdanie na ten temat, co o tym myślicie? :). POZDROOO 600 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję zrobienia mapcyklu. Dla mnie jako osoby grającej 6lat w jakiegokolwiek CS-a znudziło się granie codziennie po 5-6 razy tych samych map, wiem, że większośc graczy gra dla statystyk i rankingu i map, które nie znają nie grają. Dlatego chciałbym, żeby gra została urozmaicona i ci co mają też dosyć dustów, znaleźli mapy dla siebie.

Pozwoliłem sobie przygotować mapcykl, dzięki, któremu każdy z graczy powinien być zadowolony, by dusty, inferna czy inne mapy nie były tak często grane.

 

de_dust
de_vertigo
de_nuke
cs_assault
de_cache
de_train
de_overpass
de_inferno
cs_italy
de_kabul_b3
de_aztec
de_seaside
de_dust2
de_westwood
cs_agency
cs_office
de_cbble
de_mirage
cs_militia

 

Na początek myślę, że wystarczy, bo wiadomo, że jeszcze można by było dodać z 20 map.

Oczywiście, żeby mapcykl tak zadziałał, musi zostać wyłączone votovanie i komenda rtv.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam propozycje która omawialiśmy z innymi graczami na serwerze.

#1 Po pierwsze proszę o włączenie Głosowania na next mape na koniec mapy

#2 Trzeba wgrać plugin na wyrzucenie gracza po 60 sek nie aktywności na serwerze ponieważ na serwerze ciągle minimum 2/4 osoby Afczą

#3 Proszę o wyrzucenie danych map ponieważ większość graczy skarzy się , czy też nie chcą na nich grać 

 

cs_italy

de_seside

cs_militia

de_mist

 

#4 Oraz proszę by ponowiono np. Pilną rekrutacje na stanowisko Admina w celu ogarnięcia Graczy którzy trolują podczas gry , Wyzywania [braku kultury], i tych którzy nadużywają mikrofonu ponieważ od dawna nie ma na serwerze admina który by ogarnął ten chaos na serwerze

 

#5 I chcielibyśmy by były następujące mapy 

 

de_dust
de_vertigo
de_nuke
de_cache
de_train
de_overpass
de_inferno <----- Tą najbardziej grałem przez ostatnie 5 dni na serwerze i ani razu nie widziałem by była mapa Inferno
de_kabul_b3
de_aztec
de_dust2
de_westwood
cs_agency
cs_office
de_cbble
de_mirage

 

 

Oraz Proszę o dodanie zezwolenia dla vipa głosowania !voteban ponieważ zauważyłem że gracze bez vipa mogą używać tej komendy a gracz z rangą VIP na serwerze już przeciwnie

 

 

Bardzo Proszę o Dokonanie tych zmian w 65% najbardziej nam zależy na głosowaniu i mapach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było votemap to wszyscy się skarżyli, że ciągle są grane te same mapy (inferno,dust,dust2, nuke itp.), teraz jest mapcycle też jest źle.. Widzę, że nie można wam dogodzić :>. Wcześniej przez cały czas były grane standardowe mapy. Rekrutacja na admina jest cały czas otwarta, tylko problem w tym, że chętnych brak, a jak już są chętni to same świeżaki, które chciałyby wchodzić raz na tydzień na serwer. Jeżeli chodzi o plugin na graczy afk, to był wcześniej wgrany afk manager, ale było coś nie tak z nim, bo wywalało po kilku minutach każdego gracza na spec., więc Rybak usunął plugin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowania na mapę nie ma, bo są tacy gracze jak chociażby Ja, którzy mają dosyć grania tych babskich standardowych map po 10 razy dziennie, które wymieniła kropka. Dlatego zostały dodane nowe mapy, na których ty i twoi koledzy nie będziecie mieli dobrych statów, to też został zrobiony mapcykl, żeby większość graczy była zadowolona.

 

Co do map, które chcesz by zostały usunięte:

 

de_mist, nie widziałem, żeby była na serwerze, a tymbardziej w mapcyklu

de_seaside, nikt nigdy w mojej obecności nie narzekał, jedynie ty wszedłeś ze swoim kolegą i jakieś bóle mieliście

cs_militia, zawsze jak była grana, to była grana do końca i też narzekań nie słyszałem

cs_italy, przecież to jest najbardziej ulubiona mapa graczy, zaraz po tych dustach, nawet 1 z adminów ją ustawia, bo inna mapa mu nie pasuje.

 

Sam przez problemy z serwerem, nie mogę doczekać się gry na niektórych mapach, dlatego prośba do adminów, jeśli będzie reset to po nim ustawcie mapę, która była w danym momencie grana lub mapę następną.

 

Wracając do map osobiście byłem świadkiem narzekań na cs_assault, ale to była jednorazowa sytuacja wywołana przez graczy, których można zakwalifikować do graczy stałych tego serwera, których w danej chwili na serwerze jest może 5, a dla tych 5 Ja map zmieniać nie będę albo nie będę zmieniał nic w ustawieniach serwera.

Tak samo ty i tylko twój/twoi koledzy narzekaliście ostatnio na de_seaside.

 

Podsumowując, czytając twojego posta i widząc co się dzieje na serwerze, wnioskuję, że tylko tobie i twoim kolegą, nie podoba się ta sytuacja i ten cały post, to tylko twoje i twoich kolegów przemyślenia, dlatego dla waszej 3 czy 5 zmian robić nie będziemy.

 

A według przysłowia "jak się coś nie podoba, to wyjdź i zwolnij slota", a znajdzie się 20 na miejsce waszej 5.

 

Ci co składają podania, mają problemy ze spełnieniem warunków o które ich prosimy w postach, przykład 1-2 ostatnich podań.

 

Nie ma adminów, którzy ogarną chaos, przy mnie jakoś jest spokój, ale wiadomo, że znajdzie się zawsze wybitna jednostka, którą trzeba pożegnać. Co do pozostałych adminów nie będę się wypowiadał jak grają, bo nie zawsze mogę widzieć.

 

Osobiście bym poszukał wśród graczy osoby, która byłaby na serwerze w godz. 11-17, ale chyba takiej tutaj nie będzie, bo szkoła albo być może już praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mam propozycje która omawialiśmy z innymi graczami na serwerze.

#1 Po pierwsze proszę o włączenie Głosowania na next mape na koniec mapy

#2 Trzeba wgrać plugin na wyrzucenie gracza po 60 sek nie aktywności na serwerze ponieważ na serwerze ciągle minimum 2/4 osoby Afczą

#3 Proszę o wyrzucenie danych map ponieważ większość graczy skarzy się , czy też nie chcą na nich grać 

 

cs_italy

de_seside

cs_militia

de_mist

 

#4 Oraz proszę by ponowiono np. Pilną rekrutacje na stanowisko Admina w celu ogarnięcia Graczy którzy trolują podczas gry , Wyzywania [braku kultury], i tych którzy nadużywają mikrofonu ponieważ od dawna nie ma na serwerze admina który by ogarnął ten chaos na serwerze

 

#5 I chcielibyśmy by były następujące mapy 

 

de_dust

de_vertigo

de_nuke

de_cache

de_train

de_overpass

de_inferno <----- Tą najbardziej grałem przez ostatnie 5 dni na serwerze i ani razu nie widziałem by była mapa Inferno

de_kabul_b3

de_aztec

de_dust2

de_westwood

cs_agency

cs_office

de_cbble

de_mirage

 

 

Oraz Proszę o dodanie zezwolenia dla vipa głosowania !voteban ponieważ zauważyłem że gracze bez vipa mogą używać tej komendy a gracz z rangą VIP na serwerze już przeciwnie

 

 

Bardzo Proszę o Dokonanie tych zmian w 65% najbardziej nam zależy na głosowaniu i mapach

 

Nowe mapy mogę dodać (normalne mapy) - potrzebuje wtedy ich nazw.

 

Nie dodam vote, bo potem gra się tylko 3-4 mapy.

 

AFK postaram sie niedługo dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następną propozycje (przepraszam że piszę pod swoją odpowiedzią) czy była by możliwość włączenia / wgrania pluginu który pozwalał by w każdej chwili 

dowiedzieć się jakie ma KD coś podobnego z 1.6 /rankstats ale bez rankingu same statystki zabójstw , dedów , strzałów , Acc ,Efektywność strzałów , % Headshootów. Ponieważ np. mi tego brakuje na serwerze (nie wiem jak innym) lubię zobaczyć pod koniec dnia jaki mam KD o ile się poprawiłem co jeszcze muszę w poprawić itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dziękuje a czy da się zrobić by mapa de_inferno była częściej bo jest chyba tylko 2 razy dziennie 

tak, gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Niedługo na serwerze zostanie dodane gameme oraz zostanei poprawiony VIP, dodany zostanie do niego zestaw granatów i dodatkowe dolary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dzisiaj na serwer został dodany GameMe. 
Aby sprawdzić swoje statystyki wpisujemy !rank, a żeby zobaczyć topke, wpisujemy !top10

 

GameMe jest dostępne pod adresem http://classicffa.gameme.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem  ze na serwerze jest problem przy wychodzeniu z resp kiedy konczy sie NoBlock to czasami ludzie sie blokuja i nie da sie np. ustawic blok odrazu na start lub go calkiem usunac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z tego co słyszałem wczoraj podczas gry, to każdy wiedział o tej komendzie. To jest podstawa, bo komenda jest taka jak na innych serwerach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności