Skocz do zawartości

Podanko może się uda. :)


TSUNAMI

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16lat 

Kontakt (GG/e-mail/steam):GG; 34315226 Stema: didzejmp123 E-mail [email protected] Pw 

Kiedy zaczynałeś grę w cs: Od początku na dd2 lecz została ona co raz przenoszona. A tutaj od niedawna jestem. 

Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Myślę że mam duże lubię rozpisywać demka :) ss też lubię sprawdzać.

Ile masz wolnego czasu?: 2/6h zależy ja nie siedzę na forum aby nabijać godziny tylko wbijam po patrze dzieje się coś ciekawego zostanę nie dzieje wyjdę proste. 

Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Staram się o stanowisko bo widzę ile macie do roboty, myślę że chętnie bym wam pomógł całe dnie spędzam na DD2 to widzę że ktoś dostał ss jak wstawi mogę od razu wbić i sprawdzić ss dużo dostaje wiadomości na steme typu elo sprawdził byś moje ss itp. a chętnie bym wbił na forum i sb trochę po sprawdzał tak z nudów. Wiem, że nie mam h itp. ale dopiero przyszedłem z serwerem do waszej sieci staram się pomagać na ile sił mogę i chce jeszcze bardziej pomagać dlatego staram się o stanowisko ub tema. Mogę przejść testy nawet na te stanowisko między innymi jakieś ss z mało widocznym wh lub coś takiego. Bardzo chciał bym te stanowisko pomagał bym ile bym mógł czyli wbijam patrze jest ktoś do ub patrze ss i sprawdzam i tak na okrągło. Dziękuje jeżeli dacie mi szanse. 

Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich):​ Nie pamiętam ale chyba tych z 2011 roku bo od tego roku nie grałem na wh ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Na razie na NIe

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności