Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

co do VIP'a darmowego, na razie coś nie mogę tego ustawić :D wiem że w nazwie serwera już jest, do jutra postaram znaleźć sposób. 

 

TheBest pewnie ci już to mówiłem, masz SB - masz czas na usunięcie tego, np. poprzez zmianę platformy gry, bądź wersji, wyjście na moment z serwera lub standard reset neta/PC. 

7.17 Osoby u których występuje SpectBug [5 minut]

Skutkami SB jest właśnie to że paki nie widać, ale my na to nic nie poradzimy. A pisać na czacie głównym gdzie jest paka była by idiotyzmem, nie dość że ty byś się dowiedział to drużyna przeciwna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycja jest taka, żeby fleshe osób z naszego teamu nas nie oślepiały, bo nie raz się zdarzy taka sytuacja że ktoś specjalnie rzuci, albo po prostu nie patrzy na radar i rzuca swoich na twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycja jest taka, żeby fleshe osób z naszego teamu nas nie oślepiały, bo nie raz się zdarzy taka sytuacja że ktoś specjalnie rzuci, albo po prostu nie patrzy na radar i rzuca swoich na twarz.

Wiąże się to z trudnym wykryciem no flesh u czitera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale chyba lepiej aby pozostał ten smaczek ;) standardowej gry. Mogę dodać, nie będą was oślepiać lecz będzie za łatwo. 

 

Słaby pomysł z tym wyłączeniem oślepiania. To odejmię odrobinę uroku grze. + Marcin sam napisał,że będzie to problem dla adminow.

Wiąże się to z trudnym wykryciem no flesh u czitera.

 

Osobiście mi się to nie podoba.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co -_- powiedział chyba się nie da tak zrobić. 

Najwyżej ustawie że po godzinach dostaje się vipa, jako że jest konkurs top15 ustawię go w godzinach nocnych, +1 w nocy. 

Co wy na to?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w godzinach wieczornych mozna  dodac "noc" chodzi mi o teksture nieba albo ogolnie zeby bylo ciemniej na mapie  :) np.:22-6h

Edytowane przez NoeXisT
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję ukryć dmg na serverze,żebyśmy nie widzieli za ile bijemy gracza lub skanujemy,lub rzucamy HE,ułatwia to gre gdy rzucamy właśnie he lub skanujemy,wiemy wtedy gdzie ktos sie znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co, może wyłączymy wszystko i zrobimy z tego drugi serwer mixowy? Jak dla mnie pomysł zupełnie bez sensu, bo pokazywanie dmg jest przydatne, a jesteś chyba jedyną osobą, której to nie pasuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co, może wyłączymy wszystko i zrobimy z tego drugi serwer mixowy? Jak dla mnie pomysł zupełnie bez sensu, bo pokazywanie dmg jest przydatne, a jesteś chyba jedyną osobą, której to nie pasuje 

Naucz się czytać a dopiero później się wypowiadaj... taka mała rada ode mnie.Napisałem że proponuję a nie że mi to przeszkadza,więc pozdrów co nie ... Akurat to będzie przydatne moim zdaniem,twoim nie musi ale pozcekajmy na wypowiedź innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie bezsensowny pomysł, wyleciales z tym pomysłem jak Filip z konopii :D

przecież o to chodzi żeby pokazywalo dmg bo każdy przecież chce mieć fraga przez np skanowanie, a tak będzie marnowanie niepotrzebnie amunicji i znowu się zacznie dokupowanie i więcej banow za resp TT, no może zrobimy z dd2 serwer mixowy? chłopie weź się ogarnij, nabijasz posty bo chcesz złożyć podanie? :D pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*******WULGARYZMY******* ^^^^^^^ miko wale na tego admina :D to jest propozycja a wy spinacie jak porąbani :P

Trochę kultury. Nie jesteś u siebie na wsi.

Kiepska propozycja.

Edytowane przez Fakel
Wulgaryzmy w cytacie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję ukryć dmg na serverze,żebyśmy nie widzieli za ile bijemy gracza lub skanujemy,lub rzucamy HE,ułatwia to gre gdy rzucamy właśnie he lub skanujemy,wiemy wtedy gdzie ktos sie znajduje.

Serwer by był o wiele trudniejszy, odpada takie coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik fragów dodany 

 

http://amxx.pl/topic/26423-modele-hltv-na-serwerze-bez-podmiany-modeli-u-gracza/

Dodane, myślę że przyda sie ;) a gry w żaden sposób nie zmieni, bo to tylko po śmierci. 

 

Kolejne 

http://amxx.pl/topic/74577-brak-ikony-glosnika-nad-glowa/

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności