Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego dałem wam wybór jak to będzie dalej z tym pluginem, wyszło żeby wywalić . Pograją jeszcze chwile, podwkr* sie i znowu będzie płacz na forum żeby coś dodać na 'anty blok' bo sie z respa nie da wyjść .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, zrób głosowanie (tu na forum) w sprawie tego "przenikania" i będzie wiadomo czy gracze chcą tego czy nie. Wstawisz to ostatecznie jak większość się zgodzi albo nie i po robocie. 

Teraz to wygląda tak, wstawiłeś tego plugin'a jedni prosili o usunięcie drugim z kolei to nie przeszkadzało ._., tak to raczej nic nie wskórasz.(: 

p.s osobiście mi ten plugin nie przeszkadzał, znacznie ułatwiał on grę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dałem wam wybór jak to będzie dalej z tym pluginem, wyszło żeby wywalić . Pograją jeszcze chwile, podwkr* sie i znowu będzie płacz na forum żeby coś dodać na 'anty blok' bo sie z respa nie da wyjść .. 

 

Tak siwy tylko że z tego co wiem to tylko ten plugin "działający" Jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze jest już blokowanie niż slapowanie. Pojawiały się bugi co rundę. Druga sprawa to taka, że gdy TT robiło szybkie B to jeszcze w górnym trupie potrafiło slapować

Myślę że dyskusja na temat pluginu na przenikanie + slapowanie możemy uznać za zamknięty. Jest ankieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin rozpoznaje czy gracz jest 'w' tobie czy 'koło' także na pewno cie nie slapnie jak ktoś przebiegnie obok ciebie. 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałam dzisiaj na serwie, że to my (admini) specjalnie slapujemy na poczatku rundy XD. Już mnie chyba nic nie zdziwi :(.

Co do pluginu nie mam zastrzeżeń. W końcu moge szybko wyjść z respa. :)

Edytowane przez Weronikaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te slapowania gorsze niz te bloki bo nawet jak np. wychodzisz pierwszy z awp ustawiasz sie w anarchii dajmy na to, to ktos przebiegnie obok ciebie i juz slapuje bez sensu. To moje zdanie.

Nie ma pluginu (to amf wychodzi z respa krzycząć nie blokujcie!, po czym ustawia się w anarchi ktoś go zbloczył amfa padł i jest płacz :D )

Byla ankieta. plugin zostaje tak zdecydowali gracze. myślę że nie ma co dalej już wałkować jednego w kółko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 3lu masz racje, tylko mi to przeszkadza ^^ inni gracze mowia to samo co ja ale nie ty lepiej wiesz. A co do bloku tak wydzieram sie bo blokuja a to slapowanie nic nie daje bo slapuje graczy ktorzy wychodza pierwsi a i tak dalej blokuja i jaki sens w tym widzisz?? Ja zadnego. Dalo tylko tyle ze zblocza cie a ciebie slapuje. Droga sprawa czemu usunieto spadochrony? Teraz to bedzie lipa chcesz zeskoczyc gdzie kolwiek to musisz leciec naokolo bo boisz sie jak masz 30hp ze padniesz. Prosze aby spadochrony dodac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech spadochrony nie zostaja wprowadzane, tylko po to zeby ktos sobie mogl zeskoczyc z gali na resp? kiedy obok sa skrzynki? bezsensu, a ich obecnosc denerwuje kiedy ktos ci zasloni nim przecwnika, szczegolnie grajac awp :) moim zdaniem dobry pomysl byl z usunieciem tego bedziewia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 3lu masz racje, tylko mi to przeszkadza ^^ inni gracze mowia to samo co ja ale nie ty lepiej wiesz. A co do bloku tak wydzieram sie bo blokuja a to slapowanie nic nie daje bo slapuje graczy ktorzy wychodza pierwsi a i tak dalej blokuja i jaki sens w tym widzisz?? Ja zadnego. Dalo tylko tyle ze zblocza cie a ciebie slapuje. Droga sprawa czemu usunieto spadochrony? Teraz to bedzie lipa chcesz zeskoczyc gdzie kolwiek to musisz leciec naokolo bo boisz sie jak masz 30hp ze padniesz. Prosze aby spadochrony dodac.

No to było tych innych graczy zachęcić do udziału w krótkiej ankiecie dotyczącej pluginu, większość graczy i mam nadzieję że DD2 była za tym, bo to ułatwia wyjście z respa, a wcześniej to się blokowało i traciło się czas. Co do spadochronów odpada, usunąłem i nie dodam. 

1 . Nie ma sensu żeby one były na DD2 ;)

2.  Może i ciut ułatwiają grę, ale przy tym zasłaniają wszystko :D Jak kav napisał, często jak sie stoi z awp na respie i bije, to jak ci ktoś rozłoży spadochron tracisz widoczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary wbijam na serwer dalej te powalone slapowanie ktore jest poprostu niepotrzebne, denerwujace, oraz tragiczne pozatym gdzie jest spadochron??? ludzie moja dobra rada jest prosta niech serwer wroci taki sam jaki byl SLAPY WYNOCHA ,SPADOCHRON SPOWROTEM to jest dd2 od XXXX czasu rozumiem zmiany ale niech wyjda na + a nie wielki  minus Siwy mistrzu dzialaj tam i zrob porzadek (moge warna dostac) ale mysle ze temat trzeba raz jeszcze dokladnie ogarnac

Edytowane przez pawel1971tychy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może mi się tylko wydaje ale na respie nadal mnie blokuje nie mogę przez kogoś szybko przejść,(tylko jest taki jakby przeskok, ale też blokuje na moment) a na dodatek mnie slapuje? Może tylko mnie tak wydaje, ale na początku wgrania tego slapa jakoś inaczej się mi grało. Druga sprawa spadochron, tak jak wyżej każdy jest juz przyzwyczajony dzisiaj juz 2 razy sam sie zabiłem. Mam nadzieję, że wrócicie do poprzedniego ustawienia.

Jeszcze jedno, nie pokazuję ilu się zabiło, co troszkę pomagało przy grze. Tyle. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paweł widziałeś jaka była reakcja jak ci wyłączylem te slapy? znowu płacz że się na respie blokują, była ankieta i stanowczo wyszło że większa połowa graczy chce ten plugin mimo że slapuje (tylko jak gracz jest w graczu, reka dotyka ręki) większego 'rażenia' nie ma. Tylko 4 osoby jak dobrze mówie były na nie, a co do spadochronu mówisz że to dd2 i pasuje, nie to nie pasuje na dd2. Także usunąłem ten plugin i reszte zbędnych które mogą obciązać serwer , i powodować crashe.

 

Od razu może przejdę do tego 

Sprawdzam czy wyeliminowałem crashe serwa, także jeżeli owy się stanie i to będzie powód, wyskoczy takie okienko i - (shutting down) to proszę napiszcie w tym temacie albo do mnie na pw. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie zgadzam z Pawlem Spadochron ON Slapy OFF. Wlasnie napisales temat (shutting down) wyskoczyl jakos 1h temu przed koncem mapy , ok Niech ten slap juz zostanie oddaj spadochron to DD2 nie Bf2 kurde bez tego sie lipnie gra ze tak napisze spadasz, padasz. Spadochron ON

Edytowane przez Mistrzu JP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże czy wy kiedykolwiek dorośniecie? BYŁA ANKIETA ! PRZEGŁOSOWANE, PLUGIN NA SLAPOWANIE ZOSTAJE KONIEC DYSKUSJI! ....

Co do spadochronu. moim zdaniem lepiej bez niego.

Nikt ci nie będzie spadochronem zasłaniał 

fajne klimatyczne utrudnienie 

spadniesz tracisz hp 

To jest ODD2 klasycznie xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy ten plugin ze slapowianiem działa prawidłowo? Zaczynamy runde jestem na respie, nadal mnie blokuje. NIe mogę wyjść na poczatku szybko bo nie przenikam przez innych graczy, a po 10sekundach jestem zeslapowany jak kogoś dotykam.

Na początku wgrania tego slapowania było tak, że na respie mogłem przeniknać przez gracza, teraz tego nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłania nie zasłania o to jest problem . Spadochron to dla nas jak by chodzić na nogach , a teraz jesteśmy bez jednej nogi , Siwy to jest kwestia naszego przyzwyczajenia po prostu fajnie nam się z tym gra na DD2 .

Rozumiem jeżeli serwer nasz zamula od tego , ale chyba z tego co wiem to nie wiele to zmienia wiec jeżeli jest taka możliwość to proszę o oddanie nam zabawki w postaci spadochronu .

Pozdrawiam

Edytowane przez santos (t)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności