Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie slapowanie jest nie potrzebne, wystarczy tak zwany "duszek" przez 5-10 sekund i tyle, na pewno gdzieś jest taki plugin bo na nie jednym serwerze się z tym spotkałem. Co do spadochronu to owszem ułatwia grę, ale też utrudnia. Ale jeśli chodzi o rzeczy, które obciążają serwerze to jak dla mnie bardziej RoundSoundy są mniej przydatne niż spadochron.Nie wiem jak reszta, ale ja mam wyłączone dźwięki muzyki w grze, bo jest to nie potrzebne w rozgrywce...Podsumowując zamiast slapów proponuje "duszki", spadochron ułatwia grę, ale bez niego też można się poruszać. Jak dla mnie najbardziej nie potrzebne są roundsoundy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spadochronu przemyślę, jeżeli tak dużo osób chce go spowrotem zrobie takie coś jak jest na FFa czyli dla VIP'a spadochron, bo dodawać go od nowa jest idiotyzmem. Nie ma po co , a z tymi 'duszkami' jak to działa? jeżeli będzie to o wiele lepsze od tego pluginu co jest teraz zamienię ale potrzebuje opisu tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam plugin siwy.

http://amxx.pl/topic/123533-team-semiclip-przenikanie-przez-graczy/

Tam gdzie masz tą komendę semiclip_duration 0 ustawiasz na 5 albo 10 sekund zależy na ile chcesz sekund to przenikanie.

Tylko nie dawaj przezroczystości.. 

Edytowane przez 3lu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przenikaniem jestem na małe nie ,ponieważ pojawiają się przy ty Bugi np.gdy gracz wejdzie na gracza ze swojej drużyny to oni są jako jedna postać i do tego przeciwnik nie odbiera im HP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przenikaniem jestem na małe nie ,ponieważ pojawiają się przy ty Bugi np.gdy gracz wejdzie na gracza ze swojej drużyny to oni są jako jedna postać i do tego przeciwnik nie odbiera im HP

Ale w takich pluginach jest coś takiego że jak postać zostanie w postaci to jedną z nich wyrzuca na respa albo slapuje -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie słyszałem żeby ktoś się skarżył na to ze go spadochronem zasłania, spadochrony mają wrócić!!

Ci do skanowania jestem na nie kompletnie bo jak jestem w TT to chce przejść na długą to muszę omijać tak czy tak a jak wejdę do Anarchii to mnie slapuje jak ktoś fiutem mnie dotknie, bardzo to denerwuje, siwy nie kombinuj za dużo bo na końcu to skrzynki usuniesz i bedzie goła mapa, zostaw tak jak bylo 2 lata temu, jak za starych dobrych czasów, czyli spadochron, żadnego przenikania. Jakoś serwera niby nie laguje A i tak wyskakuje " serwer shuttnig down " dlatego zostaw tak jak było bo dzisiaj jeszcze ktoś by się odezwał ze slapy są do dupy i bym połowę serwera zbanował bo tak się ludzie plują, mi też to nie odpowiada ale ty tu rzadzisz dlatego mam prośbę.... wróćmy do Starego stylu ODD2 classic, gram na tym serwie dwa lata i chciałbym żeby tu było jak dwa lata temu.

dziękuję, dobranoc, pozdrawiam: Miko!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz standardowego DD2, z tych pluginów co są teraz by zostały z 5 i głównie pod banowanie, miko nie będziemy siedzieć w miejscu. 

 

 

Jakoś serwera niby nie laguje A i tak wyskakuje " serwer shuttnig down " dlatego zostaw tak jak było bo

Staram się właśnie to wyeliminować a te pluginu m.in spadochron może być powodem crashy, także go wywaliłem . 

A co do przenikania dlatego się pytam, czy wgrywamy pełne przenikanie czy gramy z tym slapującym pluginem . 

 

A i jeszcze spadochron, nie będzie miko na pewno. Jak pisałem najwyżej vip dostanie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za pełnym przenikanie. Bo jak wczoraj grałem to niektórzy mówili "dzięki za obliczenie" i są zabici dlatego bo jakiś nieogarniety gracz kogoś zablokowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam nie pasuje przenikanie, ze slapowaniem to znajdźcie lepszy i działający plugin, a jestem pewny, że Siwy na pewno doda. 

 

Zgadzam się. Nie podoba Wam się to znajdźcie i mu podeślijcie. Nic trudnego ;)

Mi osobiście nie przeszkadzał ten poprzedni plugin ze slapowaniem.

Co do całkowitego przenikania - jak nie będzię przeciążało serwera to czemu nie, ale i tak znajdą się ludzie,którym się i to nie spodoba.

Szary aka Siwy ( XD ) przecież nie dogodzi każdemu jednemu graczowi,bo jest to niemożliwe. Pomyślcie też o tym.

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek już nie musisz, jest ustawiony plugin , 8 sekund przenikania myślę że starczy. 

Także spadochron - dla VIP'ów 

Przenikanie - 8sekund po rozpoczęciu rundy.

 

Piszcie nowe inne propozycje, 

Edytowane przez Siwy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beka spadochron dla vip? odrazu dodajcie 50 naboi wiecej do m4 i ak 47.

szczerze juz wolalem jak PapkU sprawowal wladze na serwerze.

Nie no wole dodać dla vipa niż płacz na forum że głupiego spadochronu nie ma, zważam na uwagi graczy/adminów a nie robie to co mi sie podoba. Większość chciała spadochronu mimo że na ten mod się nie opl, także jest dodany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wole dodać dla vipa niż płacz na forum że głupiego spadochronu nie ma, zważam na uwagi graczy/adminów a nie robie to co mi sie podoba. Większość chciała spadochronu mimo że na ten mod się nie opl, także jest dodany. 

ale teraz wgl vip ma spora przewage od zwyklego gracza. mnie to juz troche zniechecilo do dalszej gry na tym serwerze, a juz jestem z wami okolo 6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności