Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie, czy dałoby rade zrobić by przez 5 sekund można było przez siebie przeniknąć. Bo nie raz miałem sytuacje na respie ze nie mogłem z niego szybko wyjść bo byłem zblokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy dałoby rade zrobić by przez 5 sekund można było przez siebie przeniknąć. Bo nie raz miałem sytuacje na respie ze nie mogłem z niego szybko wyjść bo byłem zblokowany.

 

Otóż to popieram również. :) tylko nie 5sek tylko 10. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy dałoby rade zrobić by przez 5 sekund można było przez siebie przeniknąć. Bo nie raz miałem sytuacje na respie ze nie mogłem z niego szybko wyjść bo byłem zblokowany.

Bardzo dobra opcja, gdzieś to widziałem i się sprawdzało, tym bardziej, że jak na serwie jest 32 osoby, to na respie robi się serio tłoczno a znając życie praktycznie wszyscy idą w swoją stronę nie patrząc na spawn jaki im się trafił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych propozycji od zawalenia jest, ale nikt linku do pluginu nie dodał :) 

Do piatku będzie na serwie, bo musze jeszcze przetestować czy działa (ostatni nie działał) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wbiłem na serwer. doszedłem do TT (mam vipa) więc wybrałem ak, i myślę sobie polecę na dł i nagle typ mnie zablokował na respie i awp z ct mnie deednoł -.- Przy następnej rundzie sytuacja się powtórzyła.... odechciało mi się grać i wyszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupowanie broni jest dobre tak jak jest teraz bez limitu, czemu? mozna dokupic amo ale jest bezsensowne to ze dokupuja HE jesli by dalo rade to zablokowac HE od np. 20s i by bylo dobrze, bo amo jak ci braknie to mozesz leciec dokupic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfa ma racje, ale to też nasza w tym głowa, żeby ich pilnować. Fakt denerwujące, ale dokupują ( przeważnie jacyś nowi na serwie ). Myśle, że to nie jest aż tak potrzebne, ale to nie moja decyzja .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupowanie broni jest dobre tak jak jest teraz bez limitu, czemu? mozna dokupic amo ale jest bezsensowne to ze dokupuja HE jesli by dalo rade to zablokowac HE od np. 20s i by bylo dobrze, bo amo jak ci braknie to mozesz leciec dokupic. 

Amfa, 

mp_buytime "25"

 

Jaki bez limitu ? Przez 25sekund można kupić broń, po tym czasie nic nie można kupować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności