Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Rzucacie pomysłami które faktycznie zaśmiecą serwer. Są czasem takie potworne lagi, że znikają tekstury, a Wy chcecie wprowadzić - +5HP za każdego HS dla normalnych graczy, dźwięki typu "monster kill", "ultra kill", małą mapę jeśli jest mniej graczy. Po co? Jedyna rzecz która by się przydała to jest to przenikanie graczy na respie, bo czasami jest zbyt tłoczno. Reszta pomysłów zaśmieciła by serwer i zrobiłby się z tego typowe non steamowe gó$#@. Poza tym, bierzcie pod uwagę obciążenie serwera i to, że teraz są lagi a co dopiero byłoby później - zlikwidować trzeba to, by można było grać w pełnym komforcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć, na serwerze jest wszystko dobrze, przenikanie graczy też jest złym pomysłem, czasem dobrze jest zgrać się z teamem powinno zostać jak jest. W 100% zgadzam się z HARDWEELLEM :) jak mniej osób jest na serwie lepiej się gra, a tak poza tym to jest ONLY DD2, więc cały czas DD2 a nie jakaś mała mapa... VIP jest od tego, że ma być lepszy, ma się wyróżniać i tylko on powinien mieć coś takiego jak +x HP za hs/fraga a zwykły gracz nie powinien mieć nawet w podobie czegoś takiego, za VIPA się płaci więc musi być lepszy niż zwykły gracz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie lubie przenikania, nie da się podsadzić innego gracza z teamu co jest bardzo przydatne, na serwerze gram około 2 miesiące i tylko 1 raz widziałem przypadek jak ktoś blokował.

Niech się Only DD2 trochę wyróżni i niech zostanie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pomyśleć coś na temat team fleszy. Często się zdarza że ludzie specjalnie oślepiają kolegów/koleżanki z zespołu. Nie wiem czy robią to na złość czy mają w dupie innych graczy. Można by było wprowadzić kary za takie zachowanie, np -5hp/10hp za oślepienie kolegi/koleżanki. Nie wiem czy to jest do końca dobry pomysł bo czasami może to być przypadek. Albo dać bana na flesze takim osobą :D

PS: głośno myślę - nie hejtować ;) idę po następne piwo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł, ale dużo osób się z nim nie zgodzi, więc...tak:

 

-podwójny skok, chodzi o to, że czasami nikt cie nie podsadzi tam gdzie chcesz i w takim momencie przydałby się ten podwójny skok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UsmiechijSieJakSMILEY

 

Do końca Cię powaliło? Moim zdaniem przenikania nie powinno być a ty podwójny skok? Totalnie bezsensu... wtedy np. koleś podłoży bombę na A a ty z respa przeskoczysz sobie na bombsite a on nawet Cię nie zauważy... Jak kolega wyżej napisał to nie jest CodMod ani nic w podobie tego... Może jeszcze 110 HP na start żeby Cię z AWP na hita nie zdjeli? To jest to samo.... Jestem stanowczo na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ReVo

 

To nic nie daje, czasem możesz źle wcisnąć i tracisz $.

 

Nie ma sensu, kolejny plugin który będzie zamulał serwa 

 

Dawajcie jakieś "normalne" propozycje, takie które by się przydały na serwer a nie które ułatwiają grę (typu 2 skoki) lub zaśmiecają serwer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze stawianie $ na kogos, jak zostalo 1vs1 ;d?

Ciekawy pomysł.

 

a moze taki plugin co pozwala przelewac $$ komus np. piszesz /przelej nick kwota, czasami braknie komus do awki czy do czegos a ktos inny ma hajsu to moglby przelać

Po to jest VIP, żeby gracze sobie pomagali. Wystarczy.

 

widziałem na nie których serverach (chodzi mi o to przenikanie graczy) że to przenikanie działa przez 10-15 sek. to mógł by być dobry pomysł.

Myślałem nad tym. Dam znać jak zostanie wgrane, na razie mam urwanie głowy, a i tak staram się spędzać czas na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ReVo

 

To nic nie daje, czasem możesz źle wcisnąć i tracisz $.

 

Nie ma sensu, kolejny plugin który będzie zamulał serwa 

 

Dawajcie jakieś "normalne" propozycje, takie które by się przydały na serwer a nie które ułatwiają grę (typu 2 skoki) lub zaśmiecają serwer...

to powiedz mi, po co jest wgl ten temat? najlepiej grac czysto bez niczego? troche nudzi to, a takie pomysly jak niektorzy przedstawili urozmaicą rozgrywkę, a nie spotkalem sie jeszcze z serwerem, po ktorym mialy jakies problemy z lagowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności