Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Takie rzeczy to już -_- zdecyduje czy chce dodawać na serwer bo on się nim opiekuje więc możecie go o to poprosić jak wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kolega mówił, że fajnie byłoby gdyby było 30 sek rozgrzewki :) sammymi glockami + granaty, zawsze to jakies urozmaicenie :) Tyle ode mnie Pozdrówki :)

 

KrejjzoL pierwszą rundę masz tylko z pistoletami.Traktuj to jako rozgrzewkę :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,długo nad tym rozmyślałem ,by finaliści miesiąca *top15* ,miejsca 1,2,3 mieli wynagrodzenie za swą odwagę i bardzo dobre granie ,które zajmuję dużo czasu ,mam na myśli to:

 

1 miejsce-Vip na okres 1 miesiąca i 2 tygodni +slot na okres 2 tygodni.

2 miejsce-Vip na okres 3 tygodni +slot na okres 1 tygodnia.

3 miejsce-Vip na okres 5 dni +slot na okres 2dni.

 

PS Myślę ,że to będzie bardzo dobre i za razem uciechą dla graczy Only DD2.

 

 

(Dni vipa do ustalenia przez adminiatracje.) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@69.

pomysł dobry , podobnie jest na FFA. Niestety , wszystko zależy od Administracji . Ja osobiście jestem na tak , poczekajmy na inne osoby co o tym sądzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Witam ,długo nad tym rozmyślałem ,by finaliści miesiąca *top15* ,miejsca 1,2,3 mieli wynagrodzenie za swą odwagę i bardzo dobre granie ,które zajmuję dużo czasu ,mam na myśli to:

 

1 miejsce-Vip na okres 1 miesiąca i 2 tygodni +slot na okres 2 tygodni.

2 miejsce-Vip na okres 3 tygodni +slot na okres 1 tygodnia.

3 miejsce-Vip na okres 5 dni +slot na okres 2dni.

 

PS Myślę ,że to będzie bardzo dobre i za razem uciechą dla graczy Only DD2.

 

 

(Dni vipa do ustalenia przez adminiatracje.) ;)

Na to trzeba czasu, a ja go nie mam. Nie jestem w stanie oglądać/sprawdzać wszystkiego po kolei. Jak znajdę jakiegoś kandydata na opiekuna to on się tym zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czy jest możliwość wprowadzenia przenikania?

Kiedy gra 15 osób w jednej drużynie nieuniknione jest blokowanie innych osób w wąskim przejściu.

Na FFA przenikanie zostało wprowadzone i ludzie nie narzekają, choć jest mniej slotów niż na DD2 :)

tutaj było inaczej, jak było to narzekali, że czasami nie dało się sobie pomagać, jak usuwałem to znowu chcieli i tak w kółko, więc w końcu usunąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Prośba o antyflesh.

 

Grają nooby którzy specjalnie oślepiają.

Są też przypadki nieumyślnego oślepiania przez początkujących graczy.

Jeżeli więcej osób będzie ten plugin chciało to go dodam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finalasci top15 ? nagrody ? hehe to chyba jakies zarty :) od kiedy na serwach rozdaja nagrody za top 15 ? wakacje sa to i w mozgach sie poprzewracalo a VIP-a to kupilscie ze chcecie miec go w nagrodzie ? swierzaki pograja troche i juz wymyslaja , ciezko cos innego wymyslec :) / co do anty flesh to jestem na NIE tylko to pozniej bd dla administracji problem jak bd podgadal kogos i zobaczy ze ktos rzucil flashem a ten chodzi i biega bez mleka i zabija to roznie mozna pomyslec prawda ? :) a co do tego pluginu " Ghost " z tym przenikaniem to juz tyle tematow bylo ze ho ho ja dalej jestem na NIE , maja problem Ci co nie umieja korzystac z  mikro i dogadywac sie z wlasnym teamem
 pozdro :)

Edytowane przez -_-
Jimmy chyba po pracy to pisałeś :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę że można by było zamiast pierwszej rundy z deagle zrobić pierwszą rundę tylko z nożami(jeśli jest to możliwe).Dzisiaj rozmawialiśmy o tym z kolegami z DD2 i mówili że to fajny pomysł.Co sądzicie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewkowa 1 runda z nożami fajna sprawa ale jak dla mnie , szczerze wolałbym HE ;>

 

Chyba zartujesz? Na zadnym powaznym serwerze nie spotkalem sie z takimi rundami.

Fajną sprawa bylby Warm Up jak w rozgrywkach CS:GO, ale nie mam pojecia czy istnieje taka mozliwosc w 1.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zartujesz? Na zadnym powaznym serwerze nie spotkalem sie z takimi rundami.

Fajną sprawa bylby Warm Up jak w rozgrywkach CS:GO, ale nie mam pojecia czy istnieje taka mozliwosc w 1.6.

 

Tak samo jak na poważnym FFA nie widziałem spadochronu ;] a Wasz serwer raczej zalicza się bardziej do FFA niż 4FUN, prawda? 

 

Warm Up - https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=75606?t=75606

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej usunąć wszystkie wspomagacze.
Moim zdaniem gra powinna mieć klimat.
I pewnie większość osób skrytykuje tę wypowiedź,ale
nie powinno być spadochronów,pomysłów o przenikanie,antyflesz(tak pisałem o tym,ale później ciężko wykryć,no flash-no smoke),ani asyst.
Ale niezłym pomysłem byłoby zagospodarowanie pieniędzy VIPowskich. Po trzech rundach mam 16000 dolców i nie wiadomo co z tym zrobić.
Wprowadzenie surowszych kar za obrazę. Są gracze którzy notorycznie obrażają wszystkich np. Grucha i byłem świadkiem sytuacji gdy nowemu graczowi odechciało się grać. Na chwilę obecną spokój,bo przedłużyłem mu na tydzień.
No i trzeba ( jeśli jest )
wprowadzić zabezpieczenie przed hackerami (czitami),które nie będzie zbytnio obciążało serwera.
Długo myślałem także nad faktem nagrody dla gracza i to niekoniecznie są pieniądze,chodzi mi mianowicie o medale. Za koniec mapy najwięcej zabójstw złoto,drugi srebro itd...itd. Później jakoś to zsumować i spróbować dać zniżkę na sklepik zwycięzcy na koniec miesiąca. ( no nie wiem,20%,30%).
Dodatkowym pomysłem z mojej strony byłoby założenie działu
"Opinia na temat admina" gdzie każdy gracz wypowiadałby się na temat pracy administratorów.Może coś kogoś kwapi? Może admin nadużywa władzy? A może wręcz się opier**la?
Moi drodzy,pomysły które dodałem,są tylko propozycją a nie żadnym narzucaniem.
Pozdrawiam :soldier:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor

Osobiście jestem na tak , bardzo przyjemnie się grało wczoraj :D. Potwierdzam - gracze byli zadowoleni z pomysłu , a pomysł wziął się ode mnie , lecz nie miałem okazji o tym napisać - Trevor mnie wyprzedził :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności