Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze dyskusja na temat rs'ow na serwerze moze by zalozyc temat "prpozycje rs'ow " w ktorym kazdy kto by zechcial daje 2/3 linki i co misiac ktos ktos by zrobil z tego jakas fajna paczke moim zdaniem to byloby najlepsze bo przynajmniej bedzie kilka rodzai muzyki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum.cs-classic.pl/forum/140-roundsound-i-inne/
Nie widzę tam roundsoundów Hardwella
A to w to miejsce powinno się wstawiać,więc nie rozumiem dlaczego moje nie zostały wykorzystane.
Wrzuciłem je wcześniej
a link do nich dałem później więc mi powiedz kto tu się myli.
Hipokryzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum.cs-classic.pl/forum/140-roundsound-i-inne/

Nie widzę tam roundsoundów Hardwella

A to w to miejsce powinno się wstawiać,więc nie rozumiem dlaczego moje nie zostały wykorzystane.

Wrzuciłem je wcześniej

a link do nich dałem później więc mi powiedz kto tu się myli.

Hipokryzja.

 

Nie miej do mnie zalu, bo to nie moja decyzja, a zauwaz ze kolejna paczke wstawilem 9 maja.

I pisalem rowniez do Karola na pw z propozycjami.

 

 

 

Kiedy reset ranku ? :P

@down ja jestem za resetem pierwszego kazdego miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

forum.cs-classic.pl/forum/140-roundsound-i-inne/

Nie widzę tam roundsoundów Hardwella

A to w to miejsce powinno się wstawiać,więc nie rozumiem dlaczego moje nie zostały wykorzystane.

Wrzuciłem je wcześniej

a link do nich dałem później więc mi powiedz kto tu się myli.

Hipokryzja.

Brałem pod uwagę rs'y stąd, a nie rs'y z tamtego działu, nie wiem kto wam powiedział, że rs'y trzeba tam wstawiać jeżęli mają się znaleźć na serwerze ^ ^

 

 

Reset dopiero w weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich czytelnikow , o toz bylem podczas konwersacji na temat odblokowania broni KRIEG552 , ktora rownierz popieram. Bron jak kazda inna i nie powiem ze przydalaby sie ona na ODD2 :) a wiec wnosze moja propozycje na wrzucenie tej broni na mape oraz dodania ja do VIP-a jako zestaw 5 czyli KRIEG552+Deagle :) pozdrowka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nowa paczka na DD2, tym razem przewazaja utwory Trance & Progressive.

 

31242945353523258304.jpg

 

Download.

http://www11.zippyshare.com/v/39147412/file.html

 

 

Hardwell, teraz słabo się postarałeś. Skrillex Mi się widzi, ale reszta jest taka jednostajna. Jakoś przeżyje. ;*

 

 

 

 

Co do propozycji z Kriegiem jak najbardziej na tak, moja ulubiona broń ( poza AWM :) ). Pozdrawiam. :*

 

@Edit: Pofatygowałem się i pobrałem wszystkie piosenki. Do gustu przypadły mi 3 piosenki. Wiem że każdy ma inny gust, ale Kamil, popracuj bardziej. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardwell, teraz słabo się postarałeś. Skrillex Mi się widzi, ale reszta jest taka jednostajna. Jakoś przeżyje. ;*

 

 

 

 

Co do propozycji z Kriegiem jak najbardziej na tak, moja ulubiona broń ( poza AWM :) ). Pozdrawiam. :*

Wiem, wiem. Myslalem, ze zaraze kogos transem, ale nie wypalilo

Rs'y Beda podmienione prawdopodobnie jutro, bo podeslalem Karolowi paczke podobna do tej ktora byla jeszcze wczesniej (Electro, Big Room, Progressive House)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przypomina mi się o takich rzeczach xd

Ja ostatnio mam wiele spraw na głowie i wszystkiego nie pamiętam, zrobię jak znajdę czas do max tego tygodnia, ale najlepiej mi przypomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba chcesz byc top1 w dedach heheh , mumin xD , Karol przypominamy Ci o resecie :D wez go daj we wtorek na 18 jak dasz rade pis yol! / i przy okazji wez obczaj moja propozycje na temat tej broni KRIEG552 wielkie dzieki , elooooooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko że autolamy, itp bronie powoduje naprawdę duże problemy, na FFA, TP nie da się grać z graczami, którzy posiadają takie bronie, jeszcze jako tako można dac sobie radę gdy są dwie osoby z tą bronią, ale jak już więcej z nią lata to gra jest bezsensu, wiem jak wygląda gra z tymi broniami na tego typu modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kolejna propozycja bo to staje sie juz zenujace , chcialbym aby do regulaminu dolaczono ban za recconect po 1. ani to jest fer , a po 2 jak mozna grac 2 razy w rundzie ? tak zachowuja sie Ci dobrzy gracze ? , wogole nie powinno byc recconectow , i dzieki takiemu czemus ktoras druzyna ma wygrac bo ten zrobil reconecta i mial od nowa hp itp i podobijal reszte ktorej zostalo np pol hp ? ? ja mowie stanowczo NIE takim sposobom na wygranie rundy , ma byc czysty raz wchodzisz raz grasz , te recconecty to  takie walenie w *uja ze tak powiem ze nie dam rady na to patrzec , a wiec prosze o dodanie do regulaminu jak wyzej wymienilem ban za recconect od 30 min do ilus tam , pzdr

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności