Jump to content
-_-

Propozycje Only DD2

Recommended Posts

Nwm ja wole disco/rap/hip hop a nie słucham trancu a sprawdzac nie sprawdzałem kogo to sa produkcje :P

Nie wiem czy był taki pomysł jak ASYSTY PRZY ZABICIU ale napiszę ten post może przejdzie albo nie to jest plugin amx mało serwer będzie obciążał ale jak ktoś złożył taką propozycję to okey ale nie widziałem takiego czegoś na DD2.

Link do asyst: http://amxx.pl/topic/48552-asysta-przy-zabiciu/ - wszystko też jest w tym linku opisane dokładnie i na temat.

Pozdrawiam.

Tez mysle ze to ciekawe jest :P jestem za jak zawsze ^^

Nie wiem czy był taki pomysł jak ASYSTY PRZY ZABICIU ale napiszę ten post może przejdzie albo nie to jest plugin amx mało serwer będzie obciążał ale jak ktoś złożył taką propozycję to okey ale nie widziałem takiego czegoś na DD2.

Link do asyst: http://amxx.pl/topic/48552-asysta-przy-zabiciu/ - wszystko też jest w tym linku opisane dokładnie i na temat.

Pozdrawiam.

przecież ten plugin jest zbugowany. Czytałeś w ogóle komentarze?

Buytime jest ustawiony na 30, a semiclip powinien działać już do danego czasu

Co do rs'ow, są one zmieniane co miesiąc, a mamy dopiero 23.

dodac przenikanie przez swoich jak nie caly czas to przynajmniej na jakies 15/20 sek od respawnu bo to smiech jest chcesz sobie zrashowac a tu cie zblokuja ze po 10 sek wychodzisz z respa 

ja nadal jestem za modelami broni na plechach przynajmniej na próbę można by było dać :P

Gofer i HARDWELL co do rs-ów to Marcin Mazowiecki juz podal propozycje na kolejny miesiac :D poczekajcie na swoja kolejke :D pzdr 600 :D

widze ze dyskusja na temat rs'ow na serwerze moze by zalozyc temat "prpozycje rs'ow " w ktorym kazdy kto by zechcial daje 2/3 linki i co misiac ktos ktos by zrobil z tego jakas fajna paczke moim zdaniem to byloby najlepsze bo przynajmniej bedzie kilka rodzai muzyki :)

• Like 1

forum.cs-classic.pl/forum/140-roundsound-i-inne/
Nie widzę tam roundsoundów Hardwella
A to w to miejsce powinno się wstawiać,więc nie rozumiem dlaczego moje nie zostały wykorzystane.
Wrzuciłem je wcześniej
a link do nich dałem później więc mi powiedz kto tu się myli.
Hipokryzja.

Miech temu byl reset to po co znów tak co 2/3 miechy a nie co miech

forum.cs-classic.pl/forum/140-roundsound-i-inne/

Nie widzę tam roundsoundów Hardwella

A to w to miejsce powinno się wstawiać,więc nie rozumiem dlaczego moje nie zostały wykorzystane.

Wrzuciłem je wcześniej

a link do nich dałem później więc mi powiedz kto tu się myli.

Hipokryzja.

Brałem pod uwagę rs'y stąd, a nie rs'y z tamtego działu, nie wiem kto wam powiedział, że rs'y trzeba tam wstawiać jeżęli mają się znaleźć na serwerze ^ ^

Reset dopiero w weekend

Witam drogich czytelnikow , o toz bylem podczas konwersacji na temat odblokowania broni KRIEG552 , ktora rownierz popieram. Bron jak kazda inna i nie powiem ze przydalaby sie ona na ODD2 :) a wiec wnosze moja propozycje na wrzucenie tej broni na mape oraz dodania ja do VIP-a jako zestaw 5 czyli KRIEG552+Deagle :) pozdrowka :)

Popieram. Nie widzę przeszkód by móc sobie postrzelac z tej pukawki na dd2

Nowa paczka na DD2, tym razem przewazaja utwory Trance & Progressive.

31242945353523258304.jpg

Download.

http://www11.zippyshare.com/v/39147412/file.html

Hardwell, teraz słabo się postarałeś. Skrillex Mi się widzi, ale reszta jest taka jednostajna. Jakoś przeżyje. ;*

Co do propozycji z Kriegiem jak najbardziej na tak, moja ulubiona broń ( poza AWM :) ). Pozdrawiam. :*

@Edit: Pofatygowałem się i pobrałem wszystkie piosenki. Do gustu przypadły mi 3 piosenki. Wiem że każdy ma inny gust, ale Kamil, popracuj bardziej. :)

Przypomina mi się o takich rzeczach xd

Ja ostatnio mam wiele spraw na głowie i wszystkiego nie pamiętam, zrobię jak znajdę czas do max tego tygodnia, ale najlepiej mi przypomnieć

Mi się wcale nie spieszy do tego reseta. Mam top3, a top1 nie pogardzę przy obecnych statystykach. ;)

ty chyba chcesz byc top1 w dedach heheh , mumin xD , Karol przypominamy Ci o resecie :D wez go daj we wtorek na 18 jak dasz rade pis yol! / i przy okazji wez obczaj moja propozycje na temat tej broni KRIEG552 wielkie dzieki , elooooooooo

Tylko że autolamy, itp bronie powoduje naprawdę duże problemy, na FFA, TP nie da się grać z graczami, którzy posiadają takie bronie, jeszcze jako tako można dac sobie radę gdy są dwie osoby z tą bronią, ale jak już więcej z nią lata to gra jest bezsensu, wiem jak wygląda gra z tymi broniami na tego typu modach.

Przypominam o resecie ;) mógł byś go zrobić ;)

Co do broni jestem na nie będzie wkurzająca gra i będzie sprawiać problemy ;)

dobra kolejna propozycja bo to staje sie juz zenujace , chcialbym aby do regulaminu dolaczono ban za recconect po 1. ani to jest fer , a po 2 jak mozna grac 2 razy w rundzie ? tak zachowuja sie Ci dobrzy gracze ? , wogole nie powinno byc recconectow , i dzieki takiemu czemus ktoras druzyna ma wygrac bo ten zrobil reconecta i mial od nowa hp itp i podobijal reszte ktorej zostalo np pol hp ? ? ja mowie stanowczo NIE takim sposobom na wygranie rundy , ma byc czysty raz wchodzisz raz grasz , te recconecty to  takie walenie w *uja ze tak powiem ze nie dam rady na to patrzec , a wiec prosze o dodanie do regulaminu jak wyzej wymienilem ban za recconect od 30 min do ilus tam , pzdr

• Like 2

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines