Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując jeszcze do SpecBugów szukałem trochę na zagranicznych forach i znalazłem to

nie wiem czy szukaliście na zagranicznych forach, dlatego trochę poszukałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była sprawa dotycząca anty SB, jest to stary plugin i chyba działać nie będzie. 

A tu jest słabo, i nie licze żeby na serwie to 'usunęło' SB

 

 

 

public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
} 
 
public eventDeathMsg() {
 new ids[1]
 ids[0] = read_data(2)
 set_task(1.0,"fixit",0,ids,1)
 return PLUGIN_CONTINUE
}
 
public fixit(ids[]) {
 client_cmd(ids[0],"+duck;-duck;spec_menu 0")
}
 

 

 

 

 

cytując - sma tego anty SB. 

 

 

Specbug wynika bezpośrednio z błędów w silniku CSa, nie amxa czy metamoda. Może nawet wynikać z błędów w kliencie gry, już nie pamiętam, dokładniej się temu kiedyś przyglądałem i nie udało mi się nigdy specBuga zwalczyć... Ten kod na pewno nie zadziała.
Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xanti widać, że nowy na forum jesteś :D ( oczywiście bez urazy) Temat rozgrzewek był już wałkowany 1233567656324 razy i kolejny raz tego nie zmieni, nie będzie rozgrzewek na kosy,granaty czy Bóg wie co jeszcze :D Jest to serwer ODD2 a nie 4fun, więc żadna rozgrzewka nie wchodzi w gre. 

PS. Pistoletówkę traktuj jako rozgrzewkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no_spawn_block.amxx wgrany na 10sekund ustawione, gdy gracz będzie w graczu po 10sek gracze będą slapowani do rozłączenia, niestety innego pluginu nie znalazłem i mam nadzieję że ten będzie działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie na temat tego przenikania ? 

Innego lepszego pluginu nie widziałem, jest jeszcze taki gdy po czasie gracz jest w graczu to go teleportuje na resp , ale to jeszcze gorsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące rs'ów bo te świąteczne już chyba powinny być zlikwidowane bo aż wylaczylem muzykę na koniec rundy,

Więc może ktoś podrzuci jakąś paczuszke piosenek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące rs'ów bo te świąteczne już chyba powinny być zlikwidowane bo aż wylaczylem muzykę na koniec rundy,

Więc może ktoś podrzuci jakąś paczuszke piosenek? :)

 

Rs'y sa juz u Siwego i czekaja na wrzucenie, jak ktos bedzie potrzebowal tracklisty, to pisac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem fajna opcje mniejsza o to gdzie xd gdy nie ma admina na servie gracze głosują żeby zbanowac odpalenca na godzine bardzo dobra opcja co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie , odpada. Gracze nie są adminami, a czasami niektórzy gracze grają tak dobrze że serwer uznaje ich za cheatów, gdyby wprowadzić voteban to co to by było ;) 

 

Masz, macie komendę 'vote' i wyświetla id graczy . Wybieramy gracza ID i np. vote 1317

Minus tego jest taki że 'głosy' uznają tylko gracze którzy są w drużynie podejrzanego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie pluginu na przenikanie, usunięty. 

Innego nie ma, był nie pasował to nie ma, także dalej się blokujcie na respie :)

Chyba że wgl ustawię przenikanie, bo tu nie ma tej 'gry zespołowej' także takie rzeczy jak; podsadzanie, nie ma na serwie. 

Nie wiem, co wy o tym sądzicie? Bo nie zrobie nic bez was :)

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie pluginu na przenikanie, usunięty. 

Innego nie ma, był nie pasował to nie ma, także dalej się blokujcie na respie :)

Chyba że wgl ustawię przenikanie, bo tu nie ma tej 'gry zespołowej' także takie rzeczy jak; podsadzanie, nie ma na serwie. 

Nie wiem, co wy o tym sądzicie? Bo nie zrobie nic bez was :)

jestem na nie. slapowanie bylo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy ja Ci podeślę plugin na przenikanie jak znajdę ustawisz to i będzie git a z tym slapowaniem to lipa troszkę była albo bugi się pojawiały np biegniesz przez typa i blokuje Ci jak by nie było przenikania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu, to slapowanie wcale tak nie przeszkadzało, na pewno było lepiej niż bez przenikania.  A co do całkowitego przenikania, to jestem na nie, głównie z tego powodu nie gram na FFA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności