Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzycie tylko na siebie? Tu chodzi o wszystkich graczy, o serwer i lagi występujące na nim. Utrudnia grę, i robi ciśnienie wszystkim graczom, potem dziwić się że są bany/ skargi bo wam się podoba śnieg. Wyjdźcie z domu jak spadnie, ja serwera obciążał nie będę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzycie tylko na siebie? Tu chodzi o wszystkich graczy, o serwer i lagi występujące na nim. Utrudnia grę, i robi ciśnienie wszystkim graczom, potem dziwić się że są bany/ skargi bo wam się podoba śnieg. Wyjdźcie z domu jak spadnie, ja serwera obciążał nie będę.

Spokojnie PaPkU, skoro nie da się tego wgrać, to nie wgrywajmy :)

Bądźmy rozsądni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolałbym żeby dodać tylko RS'y i paczkę. Nie ma co obciążać serwera. już dziś parę razy się wyłączał. + dochodzą lagi. Ja lagów nie mam  :guma:  Ale gracze się skarżą ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, było wiele fajnych pomysłów, ale wczoraj serwer był tak obciążony, że w pewnym czasie parę razy się wyłączał. Zostawmy tylko rs`y :D

 

@3lu ja też nie mam lagów, ale gracze się na nie skrarżą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla vipów inny model broni ;d jak na FFA ;p

Po co? Jestem na nie, zbędne obciążenie serwa jakimiś modelami.. które nie zmieniają praktycznie nic w grze. Model VIP'a smiley jest. 

Co do modeli jeszcze, chyba wystarczy taki dodatek jak jest - dla każdego nowego gracza jest darmowy VIP na mape, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Jestem na nie, zbędne obciążenie serwa jakimiś modelami.. które nie zmieniają praktycznie nic w grze. Model VIP'a smiley jest. 

Co do modeli jeszcze, chyba wystarczy taki dodatek jak jest - dla każdego nowego gracza jest darmowy VIP na mape, 

 

Po to żebyś się pytał :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UsmiechnijSieJakSMILEY

 

Dzisiaj to długo nie grałem na Only DD2 bo jak zwykle miejsca zajęte ;x ale i tak dziwne że innego modelu vipa nie widziałem. Chyba że wgrali jak sobie poszedłem ale nie sądzę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie wiedział, że jest inny model vipa, bo patrzyłem na vipów i żaden innego stroju nie miał.

Ustaw sobie cl_minmodels "0" i wtedy patrz na VIP'a ma inny model. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Jestem na nie, zbędne obciążenie serwa jakimiś modelami.. które nie zmieniają praktycznie nic w grze. Model VIP'a smiley jest. 

Co do modeli jeszcze, chyba wystarczy taki dodatek jak jest - dla każdego nowego gracza jest darmowy VIP na mape, 

Gracz zmieni nick lub będzie posiadać zmienne IP to cały czas będzie posiadać VIP'a. Bez sensu.

 

Czym innym jest podmiana własnych modeli broni, a czym innym podmiana za pomocą pluginu..

 

 

Skończcie spamować o VIP'ie w temacie dotyczącym Propozycji na serwer "Only DD2".

 

 

@Papku

 

Chodzi mi głównie o bezsensowne posty:

 

 

Po to żebyś się pytał :*

 

 

@Siwy poważnie jest model vipa nie wiedziałem xd.

 

 

UsmiechnijSieJakSMILEY

 

Ja też nic nie słyszałem o tym xdd

 

 

Chyba nikt nie wiedział, że jest inny model vipa, bo patrzyłem na vipów i żaden innego stroju nie miał.

 

 

Co, jaki model VIPa? :D 

Co do modelu broni to sami sobie wgrajcie jak chcecie, ja mam kosę z CS:GO :D

 

 

Ale czy ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym modelem VIPa? Ja nic nie zauważyłem.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie spamować o VIP'ie w temacie dotyczącym Propozycji na serwer "Only DD2".

Cały czas spam o VIP'ie dd2, a tak dla jasności o modelach/ skinach VIP.

Czytanie ze zrozumieniem, albo po prostu nie odebrałeś tego tak jak trzeba.

Edytowane przez PaPkU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Jakiś czas temu była akcja z HLTV, a że niektórzy nawet nie sprawdzili i dalej piszą, to informuję tutaj,

HLTV ma to samo IP co te z FFA, ale inny port i jeden admin z FFA dał bana HLTV na FFA, stąd też HLTV na DD2 nie działało. Błąd został znaleziony i usunięty przeze mnie i shadowa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności