Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

A najlepiej żeby był zakaz kampienia na respie powyzej 20s, tak jak jest na go modzie

taa, a rushować będą jak chcą... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem w regulaminie informacji odnośnie ustawień wartości w cfg takich jak rate, cl_updaterate itd. Myślę, że na serwerze mógłby być plugin, który automatycznie ustawiałby graczom wartości:

- ex_interp 0.01
- cl_cmdrate 80 - 101,
- cl_updaterate 80 - 101,
- rate 20000 - 25000,
- cl_rate 15000 - 20000

 

A także znalazłem taki skarb "Administrator jest zwolniony z prawa używania wulgazyrmów". Nie rozumiem za bardzo o co chodzi, ale wydaje mi się, że powinno być " Administrator nie ma prawa używać wulgaryzmów"

@Esme, nie można być zwolnionym z prawa.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A także znalazłem taki skarb "Administrator jest zwolniony z prawa używania wulgazyrmów". Nie rozumiem za bardzo o co chodzi, ale wydaje mi się, że powinno być " Administrator nie ma prawa używać wulgaryzmów"

Gracz posiada małe prawo, żeby raz na jakiś czas napisać te ku xd i nie wyrwie od razu bana ;d a admin nie może wcale, dlatego jest zwolniony z tego prawa, wszystko tu w porządku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Obrażanie jest zabronione, używanie przekleństw w małej ilość nie, lecz jeżeli admin przeklina na @@ lub u@, to znak że trzeba takiego admina pilnować, albo odebrać mu rangę.

 

Regulamin zostanie poprawiony

 

 

Informuję adminów o nowej opcji w amxmodmenu (na samym końcu, bo pewnie mało kto w ogóle zagląda do kącika Admin ROOM), która służy do banowania osób, które wchodzą na AKTYWNYM banie.

To tyle ode mnie, pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Plugin na blokowanie czatu oraz mic
-Niektorym przyda się czasem ograniczyć pisanie emocji..
2. Invisible specators
-Przy nagrywaniu demka lub obserwacji nie będzie ryzyka ,że dana osoba ucieknie a tak to spokojnie będzie można nakręcic demo czy popatrzeć .

 

 

Siwy, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest konieczne dodanie 1# propozycji, skoro jest regulamin, fakt nie zawsze jest admin, ale chyba gracze nie zablokują czatu chyba że w sensie vote... Ale gwarantuje Ci że by 1/100 osób z tego korzystała, przecież nic w cs'a nie trzeba wgrywać , jest wbudowana opcja głosowania za wywaleniem - vote id , i nikt z tego nie korzysta. 

A 2'jeczka to jest niewidzialny admin? Po co to jest, szczególnie że nie wieMy czy admini nie będą sobie robili dłuższych przerw 'afk' na specu, i niewidce a nie wiem nawet jak traktuje plugin tego admina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po prostu dodam mute możliwość mutowania czatu i mikro "od gracza do gracza"

 

Co do 2, to na dniach wejdzie jedna opcja związana z nagrywaniem, poinformuje adminów.

 

 

// OCZYWIŚCIE JAK WRÓCĘ PO "URLOPIE"

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było gdzieś na dole ale napiszę raz jeszcze. Przydałaby się antyflesh czyli że ct nie może oslepić ct

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie :v przypuścimy jesteś w terro lecisz na b, flesze z trupa i wbijasz na pełnej, ct oślepione a ty sobie strzelasz jak do kaczek :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powtórzcie bobki jeszcze 5 razy, to co ktoś napisał wcześniej, bo nie zauważę xD

Na dniach wejdzie system sprawdzających adminów przyjętych na okres próbny (dodam też tam adminów których mam na swojej czarnej liście). Będzie on sprawdzał wykonywane akcje, aktywność na serwerze i pewne tajemnicze dodatki.

 

Dodatkowo na dniach wejdzie też opcja z IP, które będzie zapisywać się w bazie i nie będzie ono już dostępne na serwerze (dla bezpieczeństwa graczy), dostęp do adresów IP będą mieli UbTeam i ja.

No i dojdzie jeszcze jeden plugin, który (mam nadzieję) zminimalizuje też liczbę oszustów na serwerze.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzcie bobki jeszcze 5 razy, to co ktoś napisał wcześniej, bo nie zauważę xD

 

 

 

Dodatkowo na dniach wejdzie też opcja z IP, które będzie zapisywać się w bazie i nie będzie ono już dostępne na serwerze (dla bezpieczeństwa graczy), dostęp do adresów IP będą mieli UbTeam i ja.

 

 

No to riperinio 

 

Ogólnie jestem ciekaw jak będzie działać ten system sprawdzający adminów 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Adminów informuje, że w Admin Room znajduje się temat związany z nowym sposobem banowania graczy.

 

Dodano plugin, który będzie służył do wykrycia czitów (głównie WH).

IP graczy od teraz nie będzie dostępne na serwerze dla zwykłego gracza.

 

 

Zaktualizowałem też system nagród, wszystko jest teraz zapisywane dla każdego z serwera osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa plugin na wyrzucanie bomby od osoby, która jest afk.

Przykład z dziś (okolo 9 rano). 4 osoby na serwerze, 2 w terro, jedna afk i za każdym razem gdy typ miał pakęna sayu się wyświetlał napis, że bomba została wyrzucona a koleś dalej stał z paką i nic nie można było z tym zrobi.

 

/Nie chodziło mi o transfer tylko o drop xd

Edytowane przez rewox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa odnosnie vipa.

Wedlug mnie vip w rundzie pistoletowej jest strasznie przesadzony. Dostaja pelny kevlar z chelmem, kupuje deagle i przecietny gracz moze sie tylko patrze jak leci taki vip i jest praktycznie nie do zatrzymania. Prostu sytuacją z dzis. Wbita long, ja kryje A, gosc dostaje 2 glowy i stoi (dostal 2x 48) a powinien juz dawno nie zyc i w tym momencie wybiega nagle pol przeciwnej druzyny i zostaje bez szans. Proponuje zmniejszyc moc vipa a przynajmniej w pistoletowce bo to przesada. Pay2win oczywiscie jest i zawsze bedzie, ale nie przesadzajmy. Sam kevlar bez chelmu (tylko w 1 rundzie) bylby duzo lepszy bo normalny gracz powiedzmy, ze by mial duzo wieksze szanse.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa odnosnie vipa.

Wedlug mnie vip w rundzie pistoletowej jest strasznie przesadzony. Dostaja pelny kevlar z chelmem, kupuje deagle i przecietny gracz moze sie tylko patrze jak leci taki vip i jest praktycznie nie do zatrzymania. Prostu sytuacją z dzis. Wbita long, ja kryje A, gosc dostaje 2 glowy i stoi (dostal 2x 48) a powinien juz dawno nie zyc i w tym momencie wybiega nagle pol przeciwnej druzyny i zostaje bez szans. Proponuje zmniejszyc moc vipa a przynajmniej w pistoletowce bo to przesada. Pay2win oczywiscie jest i zawsze bedzie, ale nie przesadzajmy. Sam kevlar bez chelmu (tylko w 1 rundzie) bylby duzo lepszy bo normalny gracz powiedzmy, ze by mial duzo wieksze szanse.

Chełm to takie miasto, a nakrycie ochronne głowy to hełm :P

 

 

Vip jest na serwerze po to, aby zarabiać na graczach, dlatego ma takie buffy. Nie zauważyłem nigdy narzekania ze strony graczy, że vip jest za bardzo overpowered. Co do opisanej sytuacji, to może gracz miał zły interp, dlatego nie mogłeś go zabić w głowę :P

 

 

@Omega Proponowałem to 2 strony wcześniej, ale nie było jeszcze żadnego odzewu w tej sprawie :-P

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer powinie wymuszać interp w takim razie

Tak to prawda to jedna rzecz.

Druga . Dużo osób tutaj przychodzi bo jak sama nazwa mówi "Classic". Jest to klasyczny serwer bez tych spadochronów i innych pierdoł.. Tak jak kiedyś był dobry, stary cs 1.6. Jedynie odświeżyć RS'y.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie, nazwa sieci to Cs-Classic, a mod jest taki sam.
Zresztą te spadochrony to nie moje dodatki, to zostało dodane potem, a niedawno też miały wejść kolorowe smugi za granatami przez opiekunów, którzy wcześniej byli, więc nie rozumiem czemu raptem wszystkim się zebrało na klasyczny serwer ;d

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nazwa sieci to Cs-Classic, a mod jest taki sam.

Zresztą te spadochrony to nie moje dodatki, to zostało dodane potem, a niedawno też miały wejść kolorowe smugi za granatami przez opiekunów, którzy wcześniej byli, więc nie rozumiem czemu raptem wszystkim się zebrało na klasyczny serwer ;d

Teraz jest dobrze tak jak jest. Nie dodawaj żadnych smogów kolorowych i spadochronu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności