Skocz do zawartości

Skarga Gemciu .


Masakracja

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Masakracja

2.Nick admina/gracza który zawinił: Gemciu
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina:  16:03
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=34263  
6.Opis sytuacji: Gracz, który został zbanowany przez pana administratora Gemcia dostał bana na 1h! Za kampienie w szybie. Gracz mógł nie wiedzieć jaki jest regulamin, tabela kar itp, itd. Jednakże admin wbił sobie na specta i po prostu sobie zbanował gościa bo sobie stał w szybie. Nie wiem jak to dokładniej było. Całym świadkiem sytuacji jest Gepard.    Administrator chyba powinien pierw ostrzec gracza, lub w jakiś sposób mu przekazać aby zapoznał się z regulaminem/regulaminami, bo inaczej będą wyciagnięte konsekwencje. 
Następnym faktem, że był to NEWBIE na naszej serwerowni bo nawet nie ogarniał, że trzeba wybrać klasę. Co mnie zdziwiło admin dopisał w banie aby wybrał klasę pod komendą. WTF? 
Gdyby Gemciu tak wszystkich nie irytował swoim zachowaniem, i nie dawał bezsesnwonych banów to ym tej skargi nie pisał. Lecz pamiętajmy, że to administrator ma świecić przykładem dla graczy, a on tego nie czyni. Potrafi robić ss'y gościowy bez wcześniejszego sprawdzenia i jak on to napisał na u@ "Chyba mogę zaufać graczom którzy grają na tym serwerze jakiś czas".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh.

Wbiłem na spekta odrazu w nowej rundzie i patrzyłem kto kampi a pisałem na początku mapy kto kampi w szybie ban do 3h.

Kampił ten gracz chyba z 20-30 sek to dałem mu bana z dopiską żeby wybrał klase pod komendą /klasa jeśli tego nie potrafi nawet, a sam ban był za kampienie w szybie.

Ja sądze że to wy nie znacie regulaminów pisząc mi iż nie ma czegoś takiego w regulaminie diablo, no fakt ale jest regulamin ogólny który muszą przestrzegać WSZYSTKIE SERWERY.

http://forum.cs-classic.pl/topic/2040-regulamin-serwer%C3%B3w/

2.18 Kampienie w szybie - do 3h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gracz mógł nie wiedzieć jaki jest regulamin

 

Wchodząc na serwer, akceptuje jego regulamin. Poza tym na każdym serwie za kampie w szybie jest ban, więc ,.? Powinien wiedzieć.

 

 

 

Co mnie zdziwiło admin dopisał w banie aby wybrał klasę pod komendą

 

Można za "lamienie" banować, nawet masz taki powód w amxmodmenu. Bo nie raz lata taki świeżak i robi głupa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem przy tej sytuacji :P Tylko Gemciu... nie wiem po co ta do piska do powodu bana "wybierz klasę " jesus. Znajdź mi taki punkt gdzie pisze aby wybierać klasę -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gepard. nigdzie nie pisze tylko jak ktoś już tak nie ogarnia że nie wie jak wybrać klasę to może po wpisaniu tego w treści bana.

A Masakracja jak widać ty się tylko tą skargą pogrążasz nieznajomością regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, czyli co należy zniechęcać nowych graczy do gry u nas albo do CS'a? To jak ma się serwer rozwijać skoro tak się traktuje NEWBIE. Owszem, regulamin akceptuje, ale tak na prawdę ktoś go czyta poza adminami?  Myślę że z 5% graczy zaledwie. A Gemciu pomyśl że gracz nie wbił na serwer od początku mapy tylko wcześniej i nie widział tego co pisałeś.

Nieznajomością regulaminu? W ten sposób nowi graczy zostają od razu zniechęceni do gry u nas. A tacy gracze powinni dostać małą taryfę ulgową . I jak na serwerze pisze Zawsze pomagaj mniej doświadczonym graczom. Zamiast Ty mu pomóc jako admin wy...waliłeś go banem na 1h, za to, że stał w szybie. I wywnioskowałeś to po 1 rundzie, gdzie on może czekał aż ktoś przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech sie nie stosują do regulaminów, i niech będzie chaos na serwie.. Lepsze rozwiazanie? nie sądze, regulamin jest po to żeby nie zniechęcać graczy lecz żeby nie było chaosu na serwie.

Jak ci każdy będzie kampił / nie wykonywał celow, utrudniał gre (mleko), to co przecież jak zbanujesz to zniechęcisz graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gracz był od wcześniejszej mapy.

Wywaliłem go przed twoim przyjściem ponieważ był afk.

A to że nie umie grać na diablo to już jego problem skoro nie patrzy na y@@ to pewnie nie zauważyłby jego nicku [cs-gra] nick na ekranie..

I nie sądze że 5 procent graczy czyta regulaminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię żeby regulaminów nie było. Siwy odwracasz kota ogonem w tym momencie. To że gracz wgl nie ogarnia CS'a to nie powód żeby wy...walić go na 1h. Mamy pomagać graczom, To my admini dla nich jesteśmy. I mamy robić tak aby przyjemnie się grało na serwie.  

 

 

A to że nie umie grać na diablo to już jego problem skoro nie patrzy na y@@ to pewnie nie zauważyłby jego nicku [cs-gra] nick na ekranie..

Po tej wypowiedzi stwierdzam, że nie dojrzałeś do bycia adminem. Ty masz pomagać graczom, co i jak na serwie. A nie, że to jego problem, że nie ogarnia modyfikacji Diablo.

 

I to nie jest pierwszy przypadek, że po jednej rundzie potrafisz od razu gościa zbanować. Pamiętasz Twoją spinę do mnie że sprawdzałem gościa tylko 2-4 rundy? Ty nawet tych 2 nie sprawdzasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ban jest za to że nie ogarnia cs'a ? czy za kampe. 

a 1h ? no troche za dużo bo powinno być na 30. Tu jest racja i tylko tu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy. Kampa? On stwierdził to po tym, że gościu w jednej rundzie był w szybie. Jakby to powtarzał wielokrotnie ok. Ale każdy chwilkę przystanie w szybie by sprawdzić czy nikt nie idzie. A Gemciu powiedział że w tej rundzie patrzył tylko od początku. We wcześniejszych nie... 

Jest tabela kar. Owszem. Ale niech Gemciu upewni się troszkę dłużej, bo powtarzam to nie pierwszy raz jak banuje po 1 rundzie, albo jak ktoś napisze na u@ że ma ktoś aima on od razu ss'y robi, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam zdanie h@, coś takiego było..

Jeżeli sie przechodzi przez szybe to odpada kampienie, jeżeli nawet na 3 sek przestoisz w szybie - kampisz.

A więc? a zdanie H@ jest nie podważalne.

 

 

@@

Mówimy o kampie w szybie a nie kupowaniu broni na respie..

 

 

@@ x2

Nie tylko moim, bo też H@.

I ja mówie o kampie w szybie, nie wiem czego ty uważasz że jak mówie o szybie chodzi mi wszędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z tego co ja słyszałem to kampieniem jest taka czynność: stoisz w danym miejscu za ścianą np, i czekasz aż ktoś przyjdzie abyś mógł go zabić.

A nie przystanie na 3sek. Bo to że na respie kupuje broń to też nazwiesz kampieniem?

 

W sumie ja już nie zamierzam się tu kłócić... Powiedziałem wszystko w tym temacie i wyraziłem swoje zdanie.

 

 

@EDIT: Ale Twoim zdaniem, przystanie na 3sek to kampienie. Czyli każde przystanie nawet na środku mapy jest kampieniem, jeśli idziemy Twoim tokiem myślenia. Ja rozumiem zakaz kampienia. Ale 3sek to nie kampienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz perfidnie kampił bo czekał na wrogów i nawet jednego udało mu się zabić

Nawet na początku rundy wyświetlają mi się komendy które musisz znać a jeżeli on tego nie widzi no to mi przykro bo wątpie że ktoś jest na tyle ślepy że nie widzi Y@@ ...

@edit Banowałem tak samo gościa że jedną rundę przesiedział nie ostrzegając go nawet, a na serwie był Krypton i Gepard. I Krypek jakoś nic mi nie gadał że źle robię.

Znajomość regulaminów wchodzi w grę.

Ponieważ ty się wykłucałeś że nie ma czegoś takiego w regulaminie z Gepardem i Remixem, a Krypton wtedy nawet Gepardowi powiedział że ogólny się czyta czy jakoś tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszego spamu, utrudniacie mi tylko pracę. Więc tak ten regulamin serwerów nawet nie wiem czy jest jeszcze aktualny, ale skoro są oddzielne regulaminy serwerów to chyba raczej nie jest aktualny i -_- zapomniał go usunąc. Siwy mylisz się, to ja o serwerze decyduje i o regulaminie i o innych pierdołkach do póki mam nad nim władze. Gemciu irytują mnie twoje powody w banach. Poza tym mówiłem wam setki razy, że wchodzą nowi gracze, którzy pierwszy raz grają w csa ( z boosta) i żebyście ich nie banowali, tylko po prostu inne metody stosowali. Chyba że robią to nagminnie, ale nie ban na 1h od razu dla świeżaka. Równie dobrze mogłeś go zbanowac na 5 minut - 30 minut, ale nie na godzine. Po za tym w moim regulaminie "Regulamin serwera newdiablomod" nic nie jest wspomniane, o tym, że nie można kampic w szybie. W sumie tamten regulamin ogólny mnie nie interesuję jest on z 2012 roku + jak ja mam władze nad serwerem to ja wymyślam regulamin i wy macie się do niego stosowac.

P.S: Dostajesz 1 punkt ostrzeżenia: Masz 2/3 ostrzeżenia.

 

Skarga słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Admin dostał ostrzeżenie. Skarga słuszna.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności