Skocz do zawartości

Szybka Rekrutacja Na Admina


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek**: 
4. Poziom na Diablo**:
5. Twoja Ulubiona Klasa**:

6. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:
7. Mikrofon(Tak/Nie):
8. Składka(Tak/Nie)**:
9. Link do swojego GT**:
10. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:
11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 
13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: 
14. Staż w grze Counter Strike 1.6:
15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):

 

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

Wymagania:

  1. Ukończone 15 lat
  2. Przynajmniej 10 godzin spędzonych na serwerze
  3. Zachowanie kultury na serwerze
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  6. Posiadanie mikrofonu (istnieją wyjątki)
  7. Składka za admina 11,07 zł SMS.

 

Oczekujemy

  1. Aktywności na forum i serwerze
  2. Bezproblemowego wykonywania swoich obowiązków jako admin
  3. Kultury osobistej
  4. Znajomość regulaminu serwera jak i forum

 

Dzięki szybkiej rekrutacji unikacie komentarzy "Jestem na tak bo.." "jestem na nie bo.." Oraz zmniejszone są wymagania ! Potrzebujemy szybko paru adminów.

W tym temacie składacie tylko podania. Każda inna wypowiedź będzie karana warnem. NIKT nie może wyrażac w tym temacie opinii o graczu, który złożył podanie. O tym zadecyduje ja czy go przyjme czy nie.

Podania będą rozpatrzane w ciągu 24h, nie tak jak normalnie podania do 2 tygodni. Potrzebujemy adminów zachęcam do składania podań !

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Vide Cul Fide
2. Imię:Adrian
3. Wiek**: 18 lat
4. Poziom na Diablo**: 30
5. Twoja Ulubiona Klasa**: Zjawa

6. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:8/10
7. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
8. Składka(Tak/Nie)**:Tak
9. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.199:27015/top_players/?query=%280%29&Search=Search
10. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: HMM Wysportowany, sprytny (^.^). Ogarniam umiem rozponac chity, kulturalny(jak trzeba)
11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):STEAM_0:0:20526833
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 3h- 7h dziennie (zalezy od pogodny ^.^)
13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze po 15 do nocy(zalezy co jest nastepnego dnia) weekend od rana.
14. Staż w grze Counter Strike 1.6: 9 lat
15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

 

Wymagania:

  1. Ukończone 15 lat
  2. Przynajmniej 10 godzin spędzonych na serwerze
  3. Zachowanie kultury na serwerze
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum ======= nadrobie to
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  6. Posiadanie mikrofonu (istnieją wyjątki)
  7. Składka za admina 11,07 zł SMS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Vj Domnion
2. Imię: Rafał
3. Wiek: 16
4. Poziom na Diablo: 33
5. Twoja Ulubiona Klasa: Sluga Zniszczenia

6. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: DOBRE
7. Mikrofon(Tak/Nie): Nie ale kupie
8. Składka(Tak/Nie)**: Prawdopodobnie tak
9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Niemoge patrzec jak admin gra a ja np na spect patrze i widze jak perfidnie niektorzy czituja a admini nie zwracaja na to uwagi a gdy im sie cos powie to tamci zaczna udawac "glupa" ze nic nie maja

10. Link Do Twojego GT **:http://www.gametracker.com/vjoo/

11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): nie
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 6h
13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: 10-15 17-22
14. Staż w grze Counter Strike 1.6: 3 lata
15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Oczywiscie

 

Wymagania:

  1. Ukończone 15 lat
  2. Przynajmniej 10 godzin spędzonych na serwerze
  3. Zachowanie kultury na serwerze
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  6. Posiadanie mikrofonu (istnieją wyjątki)
  7. Składka za admina 11,07 zł SMS 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vide Cul Fide - Przyjęty, na okres próbny 3 dniowy.

Vj Dominion - Przyjęty, na okres próbny 3 dniowy.

 

Wiem, że macie strasznie słabą aktywnośc na forum lecz ostatnio wyrzuciłem 2 adminów i potrzebuje kolejnych. Jeśli nie poprawicie się z aktywnością, postami na forum to was wyrzucę. Nie chodzi mi o to, że macie spamowac i pisac bezsensowne posty. Posty mają byc sensowne i wypowiadajcie się tam gdzie powinniście.

Piszcie na PW w sprawie składki i dodania admina.

 

Zapraszam do składania dalszych podań potrzebuje jeszcze paru adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Kajman
2. Imię:Bartek
3. Wiek**: 15
4. Poziom na Diablo**:17 maly bo inwestuje w gildie
5. Twoja Ulubiona Klasa**:Upadly

6. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:7/10
7. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
8. Składka(Tak/Nie)**:Tak do uzgodnienia
9. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Kajman/193.33.176.199:27015/ 

a jesli chodzi o czas gry na serwerze to szybko i z chcecia nadrobie poniewaz kupilem Vipa I klase Premium :)
10. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Jestem mily kulturalny pomocny oraz zabawny a chce zostac adminem aby pomoc w rozwoju nowego serwera
11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Nie
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 2-3h
13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze 15-20 Weeken 13-20 ale ida wakacje wiec czas gry oraz godziny sie zmienia
14. Staż w grze Counter Strike 1.6:4 lata
15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie powinno być tak, że ty ich przyjmujesz na okres próbny bez składki ?? bo jak oni teraz zapłacą i np. któryś z nich straci admina to kasa w błoto pójdzie można powiedzieć, chyba ze dodajesz jeszcze premki a nie tylko admina za składkę..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie powinno być tak, że ty ich przyjmujesz na okres próbny bez składki ?? bo jak oni teraz zapłacą i np. któryś z nich straci admina to kasa w błoto pójdzie można powiedzieć, chyba ze dodajesz jeszcze premki a nie tylko admina za składkę..

Nie ma takiej możliwości niech się pilnują. Poza tym mówiłem, że jest zakaz wypowiadania się w tym temacie, oszczędzę wam to...

 

 

Kajman - Przyjęty na okres próbny, jak nie poprawisz aktywności na serwerze to OUT. Pisz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Gemciu
2. Imię:Tomasz
3. Wiek**: 14
4. Poziom na Diablo**: 33 Zjawa 20 S.Z 
5. Twoja Ulubiona Klasa**:Zjawa

6. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 7,5/10
7. Mikrofon(Tak/Nie):Nie miałem mutacji
8. Składka(Tak/Nie)**:Już wpłacałem 11 zł ale mogę wpłacić jeszcze raz jeśli chcesz
9. Link do swojego GT**:http://www.gametrack....176.199:27015/
10. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Ponieważ umiem rozpoznać czity iż sam grałem i wiem jak tacy gracze się zachowują oraz chcę zachować porządek na serwerze. Interesuje się informatyką. Miły. Lubię pomagać w potrzebie. 
11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Nie posiadam bo mam dużo wydatków które nie pozwalają mi zakupić steam
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Od 3h do 6h dziennie
13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: rano o 7 potem od 14 
14. Staż w grze Counter Strike 1.6: 5 lat z przerwami
15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Byłem admem też na tym serwie ale przemyślałem swoje zachowanie i obiecuję poprawę czyli np: nie będę pisał nawet na żarty obraźliwych tekstów bo nie każdy ma poczucie humoru takie same jak ja itd, więc chcę spróbować jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Otwieram szybką rekrutację. Potrzebujemy paru aktywnych adminów. Przedwczoraj gametracker został zresetowany, więc na godziny aż tak nie zwracamy uwagi. Interesują nas osoby dojrzałe, oraz ogarnięte. Zapraszamy do składania podań. Podania rozpatrzone będą przeze mnie lub któregoś H@ sieci (-_-, Rybak)

 

Zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Waski
2. Imię: Szymon
3. Wiek**: 18
4. Poziom na Diablo**: 32
5. Twoja Ulubiona Klasa**: Nie mam jedej ulubionej, ale te, które szczególnie lubię to: Ninja i Barbarzyńca

6. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: średnie (podstawowe komendy raczej znam, jeżellii zajdzie taka potrzeba to oczywiście szybko się doszkolę. :)
7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
8. Składka(Tak/Nie)**: Nie
9. Link do swojego GT**: 

 

http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.199:27015/top_players/?query=Waski&Search=Search 

to z obecnego nicku,

 

grałem także jako Young, YoungLowca

 

http://www.gametracker.com/player/Young/193.33.176.199:27015/

http://www.gametracker.com/player/YoungLowca/193.33.176.199:27015/

 


10. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Dlaczego ja? No cóż.. Wrzucanie kolejnych demek na forum i czekanie na dodanie bana robi się dla mnie uciążliwe, myślę, że jakbym został adminem to byłoby mi łatwiej pomagać Wam w trosce o serwer.

 

11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie posiadam

 

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Jeszcze na wakacje sporo, siedze kilka h dziennie.


13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Rano, popoludniu i wieczorem.


14. Staż w grze Counter Strike 1.6: 6-7 lat


15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak, na 2 serwerowniach, 2x diablo mod.

 

Niestety pojawiły się u mnie 2 warny za moją własną głupotę w ciągu jednego dnia, ale postaram się, żeby to się nie powtórzyło. Pracuję także nad kulturą osobistą, aby nie zrazić innych graczy do siebie.

 

No! Reszta w Wasze ręce, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Smak Jointa : D
2. Imię: Mateusz
3. Wiek**: 17
4. Poziom na Diablo**: 53 zjawa 43 khazra 35 upadly 34 andariel, prawie na wszystkich klasach mam +20lvl xd
5. Twoja Ulubiona Klasa**: zjawa,pall

6. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 7-8
7. Mikrofon(Tak/Nie):Mam zamiar w najbliższym czasie sie w niego zaopatrzyć.
8. Składka(Tak/Nie)**:Jeżeli obowiązkowa to oczywiście.
9. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Smak%20Jointa%20%3A%20D/193.33.176.199:27015/
10. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Ponieważ mam dość spore doświadczenie z cs-em, umiem odróżnić zwykłego szarego gracza od czitera, na serwerze przebywam bardzo długo, graczy coraz więcej a liczba aktywnych adminów malaje. Wiem że często ponoszą mnie emocje, najczęściej jak widze odpaleńca i nie mogę nic z tym zrobić.
11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): niszczara16, obecnie nie nim nie gram(nie, nie jest pobanowany xD) jak będzie trzeba to podam sid.
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Od 2h dziennie.
13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: zależy czy nie ma roboty albo czy się nie ucze. Teraz są wakacje więc mam więcej wolnego czasu.
14. Staż w grze Counter Strike 1.6: 4 lata
15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie raz nie dwa ;d

 

 

Wiem że ostatnie podanie zostało odrzucone ale skoro została otwarta szybka rekrutacja to można spróbować po raz kolejny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ~WoW~|Trafiłem?! 0_o

2. Imię: Damian

3. Wiek**: 15

4. Poziom na Diablo**: 30,35,30,30,30,24,30

5. Twoja Ulubiona Klasa**:mag i sługa zniszczenia

6. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 6/10

7. Mikrofon(Tak/Nie):tak

8. Składka(Tak/Nie)**:tak

9. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/~WoW~%7CTrafilem%3F%21%200_o/193.33.176.199:27015/

10. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Ponieważ potrafię odróżnić gracza na wspomagaczu od gracza za skillem. Kręcenie demek już się nudne zaczyna robić (moja obecność chyba przyciąga cziterów przeważnie jak jestem ktoś z czitem jest).

11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:1:1997950

12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 2/4h dzniennie

13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Na wakacjach około 8 godz. i po południu około 12 a jak do szkoły to po 15 godz.

14. Staż w grze Counter Strike 1.6: 4 lata

15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady :D Znowu ? :D
Kolega wyżej jest chyba trochę za młody jak na admina :D

 

 

Ponieważ wydaje mi się że nadaję się na administratora serwera i jak ja byłem na serwerze nakręciłem 2 demka i 2 miały czity, a i nie lubię graczy którzy mówią że znają regulamin a go nawet nie czytali i go nie przestrzegają.

Jak na 15 lat ciężko Ci to wyszło : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Ide Po was
2. Imię: Krzysiek
3. Wiek**: 21
4. Poziom na Diablo**: 34
5. Twoja Ulubiona Klasa**: Pall

6. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 8\10 - wiedza do odświeżenia
7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak - tylko gdy to konieczne
8. Składka(Tak/Nie)**: Nie - jestem tu by pilnować serwera a nie dla zabawy
9. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Ide%20po%20was/193.33.176.199:27015
10. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Szybko wychwycam paralitykow z haxami. Chce miec czysty serwer.
11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie i nie zamierzam. Moim zdaniem już nie warto. Ogolnie konto mam ale cs nie jest podpięty.
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Około 2h+
13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: 08:00 - 02:00
14. Staż w grze Counter Strike 1.6: 8 albo 9 lat [dotyczy tylko DM]
15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Kilka razy. na CSBOARD ale już serwerownia upadła z przyczyn finansowych z tego co pamiętam.

 

Mam własny serwer na ubunciaku (mam jeszcze troche zasobów wolnych). Jakby kogoś to interesowało to pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: Chuligan ^^ Gornik Zabrze ^^
2. Imię: Krzysiek
3. Wiek**: 27
4. Poziom na Diablo**: 30
5. Twoja Ulubiona Klasa**: Andariel , Ninja

6. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 8\10
7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
8. Składka(Tak/Nie)**: tak najlepiej przelew
9. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.199:27015/top_players/?query=chuligan&Search=Search
10. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: widać że nie ma adminów na serverze więc jestem chętny do pomocy
11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): "Chuligan ^^ Gornik Zabrze ^^" 688 STEAM_0:0:28553135
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: od 3 dni gram w cs po 3 miesiacach przerwy ale ogólnie dużo gram +5h dziennie
13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: w zależności na jaka zmiane idę do pracy
14. Staż w grze Counter Strike 1.6: 6 lat przeszło
15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): tak byłem na kilku serverach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności