Skocz do zawartości

Szybka Rekrutacja Na Admina


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . 
 

1. Nick: Niebezpieczny Czlowiek
2. Imię: Martin
3. Wiek**: 20
4. Poziom na Diablo**: 52
5. Twoja Ulubiona Klasa**: Łowca

6. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 4/10 Musze pare komend poprzypominac sobie . 
7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
8. Składka(Tak/Nie)**: Nie jestem osobą która wydaje pieniądze na grę ale mogę raz zrobić wyjątek .
9. Link do swojego GT**: 
http://www.gametracker.com/player/Niebezpieczny%20Czlowiek/193.33.176.199:27015/
10. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Większość osób mnie zna z administratorów gram myślę że dobrze , dosyć czasu spędzam na serwerze ,
Ale wiadomo że czasami nie wejdę bo praca mi się przedłuży to wtedy jedynie po 21 lub po 22 wejdę powiedzmy na godzinkę . 
11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Tak  
STEAM_0:0:27347416 
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: rożnie ale widać po GT że dosyć spędzam czasu , Kiedy mogę to gram a to są różne godziny :) 
13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze to przeważnie  po pracy na chwile wejdę zagram ze 3 mapki i uciekam na dwór , a weekendy dopóki ktoś po mnie nie dzwoni hehe :P 
14. Staż w grze Counter Strike 1.6: nie będę kłamać zacząłem jakoś jak byłem młody ;p  , ale steam od 6 lat + kiedyś mi ukradli konto stare także troszkę gram już . 
15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podanka . :)

Pozdrawiam.! GANG ALBANII !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GANG ALBANI - Przyznam, że na serwerze jestem raz na jakiś czas, ale ostatnio gdy byłem, Ty również byłeś i spinałeś się z graczami. Dlatego będziesz na "lornetce" i masz czas na wykazanie się - 7 dni.

 

Pisz na STEAM: lolipop995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Fenador
2. Imię: Konrad
3. Wiek**: 20
4. Poziom na Diablo**: Zabójca 21, Nekro 16, Ninja 5, mag 2
5. Twoja Ulubiona Klasa**: Zabójca

6. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: dobre
7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
8. Składka(Tak/Nie)**: Jak potrzebna
9. Link do swojego GT**: -
10. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Spokojny, opanowany i aktywny gracz (chyba, że Sarayu gra Nithalakiem). Wyrozumiały, cierpliwy, poświęcam sporo czasu grze, raczej dojrzały ze mnie ludź.
11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): -
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Kilka godzin dziennie
13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Rano, popołudnie, wieczór, noc. 
14. Staż w grze Counter Strike 1.6: kilka lat.
15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy aktualnie 13 adminów, potrzebuję jeszcze ze 2 osoby.

Zapraszam do składania podań, jestem w stanie dac szansę każdemu.

 

Liczba adminów zmniejszyła się do 10.

Wolnych Miejsc: 5

 

Zapraszam, każdy dostanie szansę.

Ej ja chce admina selaniam warunki ale niewiem gdze sie to podanie daje ! :( sppedzma dizenie 6 godzin na serverze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Imię : Szymon

2.Nick : Sziper

3.Wiek : 15 lat

4.Czas na serverze Diablo : 3/4 godzin (dziennie)

5.Ulubiona Klasa : Zabojca/Imp/Zniewolony (ktualnie zabojca)

6.Miktofon : Nie

7.Admin : Bylem juz

8.Gram : W weeken od & do 10 W tygodniu ok 14 i tka 3 godz

9. Jestem spokojny opanowany ciezko mnie wyprowadzic z rownowagi mysle ze moge byc adminem poniewaz jestem aktywny i zamiast odrazu dawac bana daje ostrzezenie nie mialem jeszcze ty bana

10. Noj server cs.clasick : NewDiabloMod

11. Pzm na klasach : Zabojca 25 , imp 28 , Zniewolony 0 (nie mam premki :( )

 

Mam nadzieje ze tak sie daje podanie :) Ps. Pozdrawiam Sziper

Edytowane przez Sziper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ja chce admina selaniam warunki ale niewiem gdze sie to podanie daje ! :( sppedzma dizenie 6 godzin na serverze :D

Juz zlozylem podanie mam nadzieje ze te 95 % trafia sie pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Solejuk.
2. Imię: Hubert.
3. Wiek**: 14 w lipcu 15.
4. Poziom na Diablo**: 23.
5. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre.
6. Mikrofon(Tak/Nie) Pojutrze zakupię narazie nie.
7. Składka(Tak/Nie)**: Nie xd.
8. Link do swojego GT**: http://www.gametrack....176.199:27015/(za mało chyba :c) 
9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Hubert , 14 lat w lipcu 15 , mieszkam pod Poznaniem na wsi.Interesuję się motoryzacją oraz piłką nożną. Adminem chciałbym zostać , ponieważ mam w tym nawet duże doświadczenie z poprzednich lat administracji na innych serwerach. 
10. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Niestety nie , myślę ,że to nie przeszkodzi w byciu adminem.
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Bardzo dużo.
12. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: W dniach roboczych to zależy o której wracam ze szkoły myślę ,że gdzieś od 15 do 19 , 20. W weekeend mogę nawet cały dzień  :).
13. Staż w grze Counter Strike 1.6: 2,3 lata.
14. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Owszem , byłem chętnie podam gdzie tylko żeby nie było bana za reklame xd.

 

Pozdrawiam,

Solejuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Solejuk.

2. Imię: Hubert.

3. Wiek**: 14 w lipcu 15.

4. Poziom na Diablo**: 23.

5. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre.

6. Mikrofon(Tak/Nie) Pojutrze zakupię narazie nie.

7. Składka(Tak/Nie)**: Nie xd.

8. Link do swojego GT**: http://www.gametrack....176.199:27015/(za mało chyba :c) 

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Hubert , 14 lat w lipcu 15 , mieszkam pod Poznaniem na wsi.Interesuję się motoryzacją oraz piłką nożną. Adminem chciałbym zostać , ponieważ mam w tym nawet duże doświadczenie z poprzednich lat administracji na innych serwerach. 

10. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Niestety nie , myślę ,że to nie przeszkodzi w byciu adminem.

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Bardzo dużo.

12. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: W dniach roboczych to zależy o której wracam ze szkoły myślę ,że gdzieś od 15 do 19 , 20. W weekeend mogę nawet cały dzień  :).

13. Staż w grze Counter Strike 1.6: 2,3 lata.

14. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Owszem , byłem chętnie podam gdzie tylko żeby nie było bana za reklame xd.

 

Pozdrawiam,

Solejuk.

 

Miejmy nadzieje Solejuk. ze to my zajmiemy te 2 ostatnie zdjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Właściciel

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Zamykam. Stary temat <br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności