Skocz do zawartości

Metin 2


Luna25

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Gra ktoś w Metin 2 PL ? Jak tak to na jakim serwerze i jakie macie skille ?Ja mam Wirujący Sztylet M3, a Zasadzka M6. Mam 42 lv. Praktycznie wszystko +9. Dowód w podpisie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie a jakie śr masz w kozikach.Ja nie gram na PL grałem 70 Lvl Stalka +8 Kd Obrony +4 Wita +4 i Uchylenia +4.Złodziej +7 Kd +4 Wojo Ninja i Sura. Skille Silne G1 Duchowe M7 Walnięcie G1 i Tąpnięcie na M3. Hełmik +9 na 42 (Chyba) Lvl Sokola +7 Srebna +9 Ebony +9 Buty Feniksa +7. I Nimfa do Expa +9 i Kupiłem na allegro trute +9 śr 41 % Dostałem za tą postać 2.5 tyś :D !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w pl i na prywatnych. Na plu dobiłem 36 lvl, i skończyłem grać. Lepsze okazały się prywatne serwery w tym, np. xenoxmt2, lomaxmt2 itp. Teraz na żadnym nie gram, ponieważ nie mam czasu na grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale to jeszcze długo xD z 2-3 tygodnie może więcej. mieliśmy opóźnienia, kolega, który stawia serwer na razie na swoim kompie wyjechał praktycznie na całą przerwę świąteczną do rodziny a tam miał koszmarny net. Mieliśmy stawiać samego mt2 ale postanowiliśmy dołączyć do naszego projektu kolegów z serwerem do MC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności