Skocz do zawartości

[Happy Hour] Zacznij Wakacje z Nami !


Lato ~wOw~ [t]

Happy Hour - Początek wakacji z nami !  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz Happy Hours na wakacje !

    • Happy Hour: Gold x4 większa szanse na zdobycie zlota !
    • Happy Hour: Mana x3 większa szanse na zdobycie many !
    • Happy Hour: Runa x2-3 większa szanse na zdobycie runy !
    • Happy Hour: Exp x3 zwiększony exp !
  2. 2. Happy Hour robimy w:

    • 27.06.2014 ( piątek )
    • 28.06.2014 ( sobota )
    • 29.06.2014 ( niedziela )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Wakacje zbliżają się szybkim krokiem, dlatego chciałbym dla was przyszykowac jakiś event z okazji początku wakacji. Chcę, żebyście zaczęli wakacje na naszym serwerze przyjemnie. Jaka wesoła godzina, lub parę godzinek ( zobaczę ) Was zadowoli do gry? Zapraszam do głosowania w ankiecie i do wypowiadania się w tym temacie co spowodowałoby, że z chęcią byś u nas został na dłużej.

 

 

41274890092751515423.jpg

73396015535591879132.jpg

 

 

Happy Hour: Gold

- Będziemy mieli aż x4 większa szanse na zdobycie złota !

Event by trwał: 16:00 - 22:00

 

Happy Hour: Mana

- Będziemy mieli aż x3 większa szanse na zdobycie many !

Event by trwał: 18:00-22:00

 

Happy Hour: Runa

- Będziemy mieli aż x2-3 większa szanse na zdobycie runy !

Event by trwał: 17:00 - 21:00

 

Happy Hour: Exp

- Będziemy mieli aż x3 zwiększonego expa !

Event by trwał: 17:30 - 20:00

 

Każda godzina jest dopiero przewidywana, może ulec zmianie, zostaniecie o tym poinformowani jak coś się zmieni ! Oczywiście większa ilośc głosów na wybraną Happy Hours w ankiecie wygra i będzie ona na początku wakacji na serwerze !

 

 

14633162648325721824.jpg

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne gracze będą wybierali expa x3. Level klasy uważam że jest najważniejszym elementem gry.

 

Złoto nie wiem jak wykorzystują inni gracze, ale zbyt dużych korzyści to nie daje. Item bez problemu można zdobyć bo co to jest pokonać jakiegoś gracza.

 

Mana- element do rozwoju postaci to dobry pomysł ze zwiększeniem jej zdobywania aczkolwiek aby nazbierać odpowiednią ilość to trochę trzeba trudu. Sądzę że będzie to drugi najbardziej oczekiwany event.

 

Co do eventu z runami to jestem sceptycznie do tego nastawiony. 2-3x więcej da bardzo mała wręcz niezauważalną różnice. Większą szansę mamy na znalezienie itemu dzięki któremu bardzo szybko znajdziemy upragnioną rune. Nie twierdzę żeby zwiększyć tą zależność bo runy da się sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne gracze będą wybierali expa x3. Level klasy uważam że jest najważniejszym elementem gry.

 

Złoto nie wiem jak wykorzystują inni gracze, ale zbyt dużych korzyści to nie daje. Item bez problemu można zdobyć bo co to jest pokonać jakiegoś gracza.

 

Mana- element do rozwoju postaci to dobry pomysł ze zwiększeniem jej zdobywania aczkolwiek aby nazbierać odpowiednią ilość to trochę trzeba trudu. Sądzę że będzie to drugi najbardziej oczekiwany event.

 

Co do eventu z runami to jestem sceptycznie do tego nastawiony. 2-3x więcej da bardzo mała wręcz niezauważalną różnice. Większą szansę mamy na znalezienie itemu dzięki któremu bardzo szybko znajdziemy upragnioną rune. Nie twierdzę żeby zwiększyć tą zależność bo runy da się sprzedawać.

Poziom nie jest najważniejszy. Liczy się też umiejętnośc grania klasą oraz trzeba klasę rozwijac by się przyjemniej grało.

Mana przydatna, bardzo do rozwoju klas. Zwiększenie nawet o 2,3x więcej da bardzo dużo i bedziecie mogli naciupac wiele many.

Runy, mówisz że jak teraz jest 1% nad drop runy, a jak zwiększymy 3x to będzie 4%, ja dodaje nie mnożę zawsze o 1 procent więcej macie. Run byście naciupali bardzo bardzo dużo, ja mam VIPA i mam 3% na rune i lecą jak szalone czasami po parę na jedną mapę więc spokojnie się mozecie naciupac po parenaście run w tym czasie.

 

Dodałem drugie pytanie do ankiety, pozwolę wam wybrac datę eventu. Zapraszam do głosowania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy Hour: Exp 

Moim zdaniem nie potrzebny bo exp leci bardzo szybko. Dodac do tego gildie x2 expa juz jest x6 i zwoj to 12x exp.(mozna wbic na 70 do 71 na 1 mapce)

 

Happy Hour: Mana

Nie jest trudna do zdobycia mozna zdobyc spora ilosc z questow. (okolo na 50 lvl posiadamy 400 many)

 

Happy Hour: Runa

To moim zdaniem jest najlepsze nie zdobedziemy wiecej zlota niz daja nam za kazda sprzedana rune. 15zlota - 25zlota

 

Happy Hour: Gold

Co do tego eventu to zloto leci i tak szybko.

 

 

Moj glos : Happy Hour: Runa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy Hour: Exp 

Moim zdaniem nie potrzebny bo exp leci bardzo szybko. Dodac do tego gildie x2 expa juz jest x6 i zwoj to 12x exp.(mozna wbic na 70 do 71 na 1 mapce)

 

Happy Hour: Mana

Nie jest trudna do zdobycia mozna zdobyc spora ilosc z questow. (okolo na 50 lvl posiadamy 400 many)

 

Happy Hour: Runa

To moim zdaniem jest najlepsze nie zdobedziemy wiecej zlota niz daja nam za kazda sprzedana rune. 15zlota - 25zlota

 

Happy Hour: Gold

Co do tego eventu to zloto leci i tak szybko.

Nie oddałeś głosu na nic :D

 

Ten exp będzie jednak przez 1h bo, w sumie zapomniałem o tym, expie gildijnym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większa szansa na drop many, byłaby chyba najlepszym rozwiązaniem, ponieważ exp jest już 2x, runy szybko padają a złoto idzie szybko z questów nabić. Z maną jest troszeczkę ciężej i taki event by się przydał. Moim zdaniem to termin powinien wypaść, albo na sobotę, lub niedzielę. W piątek kończy się rok szkolny, a więc część ludzi idzie na imprezy itp, itd. 

Czekam na podjęcie decyzji przez opiekuna, i rozważenie każdej propozycji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Głosowania zakończone.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności