Skocz do zawartości

Pytanko do Administracji, Oraz opinia pozostałych


I3lu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z takim zapytaniem...

 

 

Kochana administracjo :D

Co byście powiedzieli na server u nas cs-classic Jailbreak??

Myślę że szybko by się rozkręcił i na pewno nie brakowało by graczy.

Proszę o opinie administracji, jak i również wyrażenie swojego zdania pozostałych.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś padło hasło od jednego z czerwonych, że przez długi czas nie będziemy mieli nowego serwera. Trzeba dbać o to co jest a nie gnać po następne... Do tego trzeba zacząć myśleć o cs:go ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś padło hasło od jednego z czerwonych, że przez długi czas nie będziemy mieli nowego serwera. Trzeba dbać o to co jest a nie gnać po następne... Do tego trzeba zacząć myśleć o cs:go ^^

Przecież mamy serwer cs go a, JailBreak To dobra opcja ja bardzo na tak. W sumie to i tak nie od nas zależy zaczekajmy na opinie H@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Cs 1.6 umiera, czy wy tego nie widzicie?
Ten full na serwerach co mamy teraz utrzymuje się głównie dzieki boost'owi, który długo był reklamowany.
Wątpie by ktoś z was chciał wydawać na serwer kwotę około 200 zł miesięcznie na reklamę, bo ja na boost następnego serwera nie wstawię.

 

Tak jak wspomniałem wcześniej przy PaintBallu, nie będzie nowego serwera, chcemy z rybakiem przenosić się na cs;go bo 1.6 umiera i nawalanie 50 serwerów jest czystym idiotyzmem i odbiłoby się to potem na nas dość mocno.

 

 

Kolejnego serwera cs 1.6 na 99% nie będzie, ja staram się powolić ogarnąć cs;go i tworzyć serwery razem z rybakiem własnie dla tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zrozumiałem? Chcecie powoli rozkręcać sieć na cs:go, a potem serwery z 1.6 usunąć ?

 

 

Ja to w ten sam sposób odebrałem. Rozumiem że mam już sobie pieniążki szykować na CS: Global Offensive? Dobra, czekam na jakąś promocję na Steamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papku, a co Ty myślisz, nie długo na serwerach będą pustki. Nie martw się będą serwery cs 1.6 dotąd, aż będą na nich gracze. Poza tym bez sensu jak dla mnie nowy serwer, skoro diablo jeszcze nie stoi jak powinien.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer JB napewno by się przydał, ale to jest kwestia pieniędzy tak jak Karol wspomniał. Serwer NDM stoi ile? Z 3 miechy, a Lato powiedział jak jest. Serwery Cs:GO tu moim zdaniem by się przydał DM ponieważ jest to najczęściej grany Tryb w GO, ewentualnie Wyścig Zbrojeń.

 

@PaPkUu chodzi chyba o to ,że Karol usunie serw cs 1.6 i zrobi Cs:GO wtedy pieniądze za utrzymanie 1.6 pójdą na wydatki pod nowy serw (tak myślę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PaPkUu chodzi chyba o to ,że Karol usunie serw cs 1.6 i zrobi Cs:GO wtedy pieniądze za utrzymanie 1.6 pójdą na wydatki pod nowy serw (tak myślę)

Źle godosz !... Nie będzie już nowych serwerów cs 1.6, ale zostają jak na razie te co są. Żadne serwery z 1.6 nie będą jak na razie z sieci usuwane, bo stoją dosyc dobrze.. Do póki będą gracze na naszych serwerach 1.6 , i jako taki zarobek z tych serwerów to one będą. Karol i rybak powoli ogarniają CS:GO, bo 1.6 i tak prędzej czy później pójdzie w niepamięc. Kolejne serwery, które będą to serwery wersji CS:GO.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle zrozumiales. Nie bedziemy nic usuwac poki jest to rozchwytywane przez graczy i ma jakiekolwiek zainteresowanie tych graczy. Jesli nie beda staly 0/25 serwery to beda tak dlugo jak bedzie sie to oplacac bo przeciez nikt w pewnym momencie nie bedzie finasowal za swoje serwera ktory kosztuje do 100 zl miesiecznie i stoi pusty. A co do cs;go to ciekawa przyszlosc sie szykuje jako ze nie mamy zamiaru zdechnac razem z 1.6 co kiedys napewno nastapi chcemy uczyc sie tworzenia serwerow cs;go i wstawiac na siec napewno nie bedzie to 10 serwerow nagle, poprostu jesli ma byc jakis nowy serwer to tak jak partner wyzej wspomnial na 99% nie cs 1.6

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czy ja dobrze zrozumiałem? Chcecie powoli rozkręcać sieć na cs:go, a potem serwery z 1.6 usunąć ?

Nie, chodziło mi oto, że będziemy starać sie teraz otwierać serwery cs;go, nci nie będzie usuwać, bo serwery stoją dobrze.

 

Proszę, zrozumcie w końcu, że cs 1.6 nie jest wieczny, liczba graczy spadła o ponad połowę i została sama dzieciarnia na czitach. CS:GO jest naprawdę dobrze aktualizowane, a zakupiona gra dość szybko się zwraca gdy się gra, w 1.6 już nie. 

Pisałem już o tym i napiszę jeszcze raz, za rok liczba sieci cs 1.6 spadnie o następną połowę i zostaną ci z porządnym boost'em, albo ci co lubią wpierdzielać kupę kasy na serwery bez pokrycia.

 

Powtarzam jeszcze raz, nic nie zostanie usunięte, ja z rybakiem powoli ogarniamy cs;go i zaczynamy skupiać się właśnie na nich.

 

 

Co do cs;go, robiłem wiele razy konkurs i będę robił jeszcze kilka odnośnie GIFT'ow, wystarczy siedzieć, jeszcze 2 miechy temu rozdałem ponad 10 GIFT'ow i będą następne, a wydanie kasy na tą grę nie jest idiotyzmem, bo ona ci się szybko zwróci. Mając kupionego cs;go (nie gifta) masz dostęp do rynku gdzie możesz sprzedawać skrzynki, skiny, itd, które dropią w grze bardzo fajnie.

 

 

Dziękuję za zainteresowanie tematem i chęci, ale po prostu jest to nieopłacalne i musiałbym co chwile robić zrzutki na reklamę, co jest bezsensu, bo nie pamiętam ostatnio naprawdę dobrej zbiórki gdzie uzbieralibyśmy jakąś pożądaną kwotę.

CS:GO można rozkręcić bez wydawania kasy i nasz serwer jest na to dobrym przykładem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już z wami na sieci od pażdziernika 2013. Wkręciłem się w waszą sieć i wgl. :D bardzo mi się podoba, nie tylko sieć ale również ludzie. chciałbym wnieść jak najwięcej :) zależy mi na rozwoju :) zresztą sam to możesz pewnie stwierdzić :D

 

Karol. Gdzieś na necie przeczytałem o serverze cs:go zm. jaki będzie wasz nowy server cs:go ? macie jakiekolwiek plany po za hasłem "nowy server cs:go" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To już będzie zależało od Was, ja w tej chwili właśnie kończę FFA i zabieram się za następny serwer.

 

To jaki to ma być serwer bedzie zależało od Was, ja stawiałbym na 4fun/DM/ZM

Jailbreak i COD'y są autorskie lub niepełne i u nas na pewno nie powstaną, bo w Polsce mało kto robi pluginy na zamówienie do source.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności