Skocz do zawartości

Podanie by Messi > Danielek


Kobys

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: L. Messi (wcześniej Danielek)

2. Imię: Daniel

3. Wiek: 19

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10

5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/L.%20Messi/193.33.176.64:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Powiedzmy, że wracam po 'krótkiej' przerwie. Na serwerze zmieniło się wszystko od adminów po perki, klasy i graczy, moim zdaniem na dobre, chciałbym dołaczyć do grona administracji, ponieważ czasami na serwerze nie ma admina, a panuje nieład i chciałbym temu zapobiec. Byłem już tutaj adminem, nie było ze mną jakiś większych problemów, wiem jak wywiązywać się z roli admina.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:0:32058300

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: koło 4h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): zazwyczaj koło 9 jak wstanę i wieczorami późnymi ( 23 i dalej)

12. Staż w grze counter strike 1.6: Koło 8 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )Tak.

 

 

Wymagania:

  1. Ukończone 15 lat +
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze +
  3. Zachowanie kultury na serwerze +
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  6. Posiadanie mikrofonu +
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) ok

 

Wychodzę z założenia, że admin admin jest dla serwera, nie serwer dla admina.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

 

 

 

 

 

NIE 5 minut na serwerze to żart czy podanie? 10 amxx śmiechłem,oszukiwanie w podaniu NIE,zamknijcie to,niech napiszę za 2 tygodnie jak aktywność się poprawi.

 

PS: Osoby piszące Tak w tym podaniu albo nie myślą albo nie wiedzą czym powinno się kierować przy wyborze admina,argument że spełnia 7/8 warunków by zostać adminem nie świadczy o tym że powinien nim zostać.

 

Za takie coś warna powinieneś dostać. Widać znasz się na rzeczy. Właśnie po to jest link do GT żeby tacy ludzie jak Ty nie pisali takich rzeczy typu 5 minut na serwerze. 10 amxx co w tym dziwnego ? Dobrze, że Ty o tym nie decydujesz czy podanie będzie zamknięte... Śmiech na sali, grałem na tym serwerze jak Ty na chleb, beb mówiłeś. 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE 5 minut na serwerze to żart czy podanie? 10 amxx śmiechłem,oszukiwanie w podaniu NIE,zamknijcie to,niech napiszę za 2 tygodnie jak aktywność się poprawi.

 

PS: Osoby piszące Tak w tym podaniu albo nie myślą albo nie wiedzą czym powinno się kierować przy wyborze admina,argument że spełnia 7/8 warunków by zostać adminem nie świadczy o tym że powinien nim zostać.

 

 

 

 

 

 

/edit

Bug gt miałem,wyświetliło mi 5 minut a 30 h nic nie zmienia dla mnie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK

+mikro

+wiek

+steam

+amx

 

Ps. ZbieramNaWino Jak widzę to Ty masz cały czas problem, Rozumiem że jesteś bardzo mądry a dlaczego uważasz że jak napisał amx 10/10 to kłamie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności