Skocz do zawartości

Druga szansa


Ruskiee

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Ruskiee

2. Imię: Tomek

3. Wiek: 16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie):tak

6. Składka (Tak/Nie):tak

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Ruskiee/193.33.177.166:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: No widzicie jestem często ten serv. przypadł mi do gustu i bd sie starał go ulepszać

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Ruskiee STEAM_2:0:2022801182  83.11.55.22  Nonsteam

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: 16-24 i rano jak wstane :D

12. Staż w grze counter strike 1.6: z 5 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak miałem

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Tak powiem wam że jak miałem admina to nie było najlepiej ale teraz postaram się to poprawić . I każdy zasługuje na drugą szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jestem na tak.
Widuje go często na serwerze, ogarnia wiele rzeczy na cs'ie, łatwo nawiązuje znajomości.

Jest osobą kreatywną więc będzie się starał wspomagać serwer tak jak to jest tylko możliwe.

Dużym plusem jest to, że gra także w nocy, dzięki czemu bedzie mógł w późnych godzinach pilnować porządku na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na Tak. Skoro miał admina i go stracił, a teraz składa podanko o drugą szanse, tzn. że wyciągnął wnioski z poprzednich błędów jako admin. Przynajmniej taką powinniśmy mieć nadzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie jak to bylo ostatnio " banuj kur** i tak mam wyj***** na ten serwer "

Albo " W d sie komus poprzewracalo jak admina dostal "

wszystko jest w logach serwa / demku jezeli jeszcze jest

 

 

I gdzie sa te skargi za dane bany jakos ciagle ich nie widze , zaczales wchodzic czesci ludzi w 4 litery tylko po to by dostac admina pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na nie jak to bylo ostatnio " banuj kur** i tak mam wyj***** na ten serwer "

Albo " W d sie komus poprzewracalo jak admina dostal "

wszystko jest w logach serwa / demku jezeli jeszcze jest

 

 

I gdzie sa te skargi za dane bany jakos ciagle ich nie widze , zaczales wchodzic czesci ludzi w 4 litery tylko po to by dostac admina pewnie

Podrzuć mi datę tego zdarzenia, jeżeli znajdę to w logach (logi z u@) to przyjmę tę opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to czemu nie? jestem na tak dużo gra ogarnia wszystko przestrzega regulaminu jako provip (a uwierzcie nie jest to łatwe , wiem po sobie :x) ogólnie jestem na Tak. A co do tego "banuj go kur*a" itp. ja tego nie widziałem więc nie mogę opowiedzieć się za tym być może miało miejsce takie zdarzenie , ale każdemu może przytrafić się gorszy dzień więc jeżeli nie piszę tak nonstop to nie widzę przeciw wskazań aby mu tego admina nie dać na tzw. Kredyt zaufania , widzę to tak że jeżeli będzie na niego chociaż jedna trafna skarga to po prostu odbierze mu się tą funkcję i po zawodach :) ja problemu nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmiszne, że pare miesięcy temu było 8/10, a teraz jest 7/10 ale kij ^^. Jestem za okresem próbnym, ALE jeśli nie powtórzy się, cytuję "banowałem ze złości" oraz wykorzystywanie admina do tylko własnych celi (współpraca ct z zm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki dowód wystarczy ??

v32esl.jpg

 

data utworzenia ‎1 ‎sierpnia ‎2014, ‏‎14:38:22

 

mapka zm_five

+ dodatkowy ss z rozmowy pewnej na pw 

 

to z serwerem też powinno być tego dnia na next mapie lub na tej samej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym.

Miał admina już i go stracił nie utrzymał się długo. A każdy z nas adminów tutaj może powiedzieć że "nerwy czasami ponoszą" tak jest niestety.

Dlaczego za okresem próbnym?

-ponieważ każdy zasługuje na drugą szansę

-Jakaś spina wyszła miedzy ruskie a darkangel, nie wiem dokładnie o co tam chodzi nie było mnie przy tej sytuacji, ale jeżeli tak ma się zachowywać admin to... :)

 

Więc ogólnie to jestem za okresem próbnym i zobaczymy co dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty na okres próbnyy

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności