Skocz do zawartości

Spróbować zawsze można :)


69.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: 69 . [t]
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre ( 8/10 )
5. Mikrofon(Tak/Nie): Jest
6. Składka (Tak/Nie): Oczywiście
7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack...3.176.64:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Łukasz. Mam 15 lat i uczęszczam do 2 klasy gimnazjum. Jestem wysokim, chłopakiem, o krótkich brązowych włosach. Mam piwne oczy,zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. :D ,dlaczego ja ? Po prostu chciał bym zostać adminem na cod 350 ,bo jest to mój ulubiony serwer na Classic-u mi ten serwer i siedze po 3/4 h przy kompie **z przerwami** ,owszem jestem dosyć młody ,ale nie dziecinny. Myślę ,że dał bym radę być adminem ,ponieważ jestem nienerwową osobą i nie banował bym za przeproszeniem byle gówno.
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: ----
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Z rana 3/5 h ,po południu 2/3 h ,noc 3/4 h
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Od poniedziałku do soboty przez od 11 lub 14 do 23 ,w niedziele od 14 do 20
12. Staż w grze counter strike 1.6 No nie licząc miesięcy 5 lat.
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) TAK

  • Ukończone 15 lat +-
  • Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze +
  • Zachowanie kultury na serwerze +
  • Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
  • Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  • Posiadanie mikrofonu +
  • Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +

@Edit Pewnie, że tak ;d Tyle ostatnio "cziterów" wchodzi na serwer, że aż głowa mała :D a 69 często wchodzi na serwer więc może wyłapie ich :P

<bez skojarzeń> :D ,"łapie"

"Nie minął tydzień od ostatniego podania."
Masz rację :D,składam 1 dzień przed czasem ,ponieważ siedzę cały dzień na serwie ,a adminów nie widzę ,ani razu w godzinach 16-18





"po za tym twoja aktywność nie jest zbyt wysoka,ledwo załapałeś się w normie a to jest z ważniejszych priorytetów gdy chcesz ubiegać się o admina."
@Edit Ledwo trzyma sie w normnie ,haha xD Śmieszne to było co "próbowałeś" ,wyksztusić ze swoich smiesnych mysli. :(

"Nie za mało grasz na serverze i kazdego wyzywasz aim lub wall hack wiec napewno nie."
@Edit Wyzywam od aim +wh? :D ,Informuje tylko na u@ jak każdy normalny gracz ,a sprawdzić zawsze można ;)

"Na nie ostatnio mówiłeś przez micro że masz 14 lat i tak własnie to wygląda"
@Edit Gamoniu....,rocznikowo mam 15 lat ,gdyż jestem z lutego ,wiec.. ,podał byś jakieś powody ,dlaczego NIE ,a piszesz jakieś durnostwa.

 

Chyba za młody. Nie ma mutacji, więc czy sam ma siebie kickować/banować za micro? Jak dla mnie troche podejrzany- czasami mierzy przez sciane

 

@Edit Nie muszę gadać przez mikro jeżeli chce coś do kogos powiedzieć napisac to normalny say ,jeżeli dać ostrzeżenie @@ ,nie muszę napierdzielac przez mikro jak głupi ,bo nie od tego one jest (info itp.) ...

 

"Na NIE brak mutacji i strasznie wyszczekany jak na swój wiek:)"

@Edit 0_o :D ,zabawny jesteś :) ,"wyszczekany" ^^ ,to że nie które osoby wyzywają i nie przestrzegają regulaminu i ja ich upomnę go ,to według ciebie jest "szczekanie" ,do innych osób Pozdro ;) + Co ci do tego ,że "przechodzę mutację" ,każdy to miał i będzie nie piszczę i nie odzywam się przez mikrofon ,bez sensu ... ,wole pisać -,-

Edytowane przez 69.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,zamknijcie regulamin to regulamin,nie powinieneś napisać tego postu nawet gdyż masz świadomość że nie minął odpowiedni czas do złożenia ponownego podania,po za tym twoja aktywność nie jest zbyt wysoka,ledwo załapałeś się w normie a to jest z ważniejszych priorytetów gdy chcesz ubiegać się o admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za młody. Nie ma mutacji, więc czy sam ma siebie kickować/banować za micro? Czasami mierzy przez sciane, gdy nie ma admina.

@Edit "Gamoniu... " troche szkoda.ze obraza w temacie prosby o adma. Ciekawe co bedzie potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak :) Kulturalny, często aktywny, składka, amx i ostatnio przyjętych adminów nie ma prawie na serwerze... 69 jest nie mal że zawsze i co najważniejsze zna regulamin i go przestrzega.

 

Powodzenia :)

 

@EDIT

 

Jarosz ? Ty w porównaniu do 69 to praktycznie nie wchodzisz na serwer... prawie wgl Cię nie ma i jeszcze w dodatku łamiesz regulamin więc nie ma tutaj nic do gadania... Nie powinieneś dostać adm...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności