Skocz do zawartości

:)


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

No i nadszedł czas gdy ja muszę was opuścić :( 

Brak czasu, i inne ważniejsze sprawy. Mogliście zauważyć ostatnie tygodnie, jak słabo z moją aktywnością. 

Wracałem.. wracałem po czasie, (1-2 tyg).. ale teraz na ten ostatni raz, bo nie dam rady już

Nie będę pisał pożegnania dla wszystkich, bo tutaj jesteście :) możecie przeczytać, a no więc 

 

Dziękuje za wszystko, Czerwonym ;) Zielonym ;) [w tym GM];) Karol, żebyś tej sieci nie sprzedał ;) Bo jak wrócę może kiedyś i będzie właściciel inny to Cie.. zajeb*** ;) Powodzenia techniku mechatroniku :) 

 

 

 

 

I bedzie litania,

 

Kamil, opiekuj się tym BF, Teraz to będziesz miał dużo spraw o UB i nie zawale ci ;) 

Rybak, twórca mojego wspaniałego wilka ;D Pilnuj mechatronika żeby sieci nie sprzedał ;) 

Krypton, ja sie jeszcze dziwie czemu ty nie czerwony :), Dzięki tobie za wszystko 

Admini DD2, bo jest was wielu ;) Nie pokaże wam mojego obiecanego "skilla" ;D Ale to ja jestem najlepszy na serw ;) Dzięki

Papku, ;u Opiekun DD2, Papek jak wróce chce VIP'a :) 

Madzia, zolta ;) ciebie to będzie brakowało, o i to jak bardzo :) 

Bruno, z tobą to się znam no od początku mojej przygody z CSC, a nie wiem co mam powiedzieć.. Dzięki za wszystko 

Pały z 4k, ;) was to akurat mi nie będzie brakować ;D. Dzięki chłopaki ;)

Admini CSC, Dzięki wam jest porządek na serwach.. ;) i ma tak być:) Dzięki

Lato, pało na reszcie od ciebie uciekne ;D i musisz znaleźć sobie innego kolege ;( Jak smutno.

Grafiki, nie umiecie mi wilka zrobić ;D 

 

 

Albo i nie, taka litania bo skróciłem z adminami :) A i pozdrówki dla reszty ;) 

 

 

Ale pisze w rezygnacji więc.. wzorek ;)

 

NICK: NIE JA,..... Siwy

POWÓD REZYGNACJI: Brak czasu.

COŚ OD SIEBIE: Może kiedyś wrócę :) Zabierajcie mi adminów z STEAMA. 

Jeżeli zobaczycie "mnie" ONLINE na steam, to nie ja, Oddaje koledze bo ja tego nie będę używał. Więc odbiór admina to priorytet ;) 

 

 

Postarajcie się, żeby CSC było najlepszą siecią w PL, i żeby istniała dłuuuugo ;) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pały z 4k, ;) was to akurat mi nie będzie brakować ;D. Dzięki chłopaki ;)

Sam jesteś pała :D dzięki również :)

Powodzenia w życiu :)

I nie masz się co martwić bo CSC jest było i będzie najlepszą siecią w PL i bd bardzo długo istniała :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wierze, że jedyny moderator, którego kojarzę odchodzi :(((

 

Wielka szkoda, bo sądziłem że zostaniesz na cs-classic na zawsze :(

 

Miejmy nadzieję, do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde siwy nie daruje ci tego:-P myślę że z ub nie będzie problemu są też inni :-D co do bfa to się nie martw dobrze stoi :-) myślę że na gg będziesz czasami aby pogadać? To na koniec powodzenia życiu i wpadaj na forum czasami. Trzymaj się a i jak cię nie będzie na gg to wpadnę tam pod Rzeszów do cb :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności