Skocz do zawartości

Strój VIPA


ziomeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym ,aby Pro Vip jako ZM nie miał stroju takiego jak człowiek to zaczyna po prostu być wnerwiające.

Jestem człowiekiem leci Pro Vip z outem pro Vipa i jak mam odróżnić do puki nie pokaże mi się pasek ile ma hp.

Proszę to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagnestu to bardzo zły pomysł. Pomyśl ! Jak my adminownie mamy od różnić mini vipa od pro vipa ? wtedy jak zostanie usunięty strój to pro vipa żadne punkty regulamina vipa nie będą obowiązywały bo my nie będziemy mogli zareagować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wy (Admini) nie możecie za pomocą jakiejś tam komendy w konsoli typu "show vips" (tylko dla przykładu wiem że nie ma takiej komendy) sprawdzić kto ma ProVip'a a kto Mini Vip'a? :O jeśli nie to się zgadam z tobą Skiperek , ale jeśli macie możliwość to się z tobą nie zgodzę :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vip pro jak i jego stroj jest na odpowiednia flage wystarczylo by zobaczyc jaka to flaga ale za kazdym razem na mapke wchodzic i pisac komende w konsole i szukac kto ma ta literke nieeee za duzo roboty a tak model i widac wszystko , mozna by pozmieniac modele zm by sie roznily wygladem jak bede na kompie to podrzuce troche ich tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Vip pro jak i jego stroj jest na odpowiednia flage wystarczylo by zobaczyc jaka to flaga ale za kazdym razem na mapke wchodzic i pisac komende w konsole i szukac kto ma ta literke nieeee za duzo roboty a tak model i widac wszystko , mozna by pozmieniac modele zm by sie roznily wygladem jak bede na kompie to podrzuce troche ich tam

Flaga z pluginu na Pro Vip'a, a nie z normalnego pluginu amxbans, czyli nie czyta z users.ini tylko z vips.ini :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może Superhero??? :P 

 

http://archer.gamebanana.com/img/ss/srends/thm__3689-.jpg -Spider man :D 

 

http://static2.cs-bg.net/files/skins-waiting/images/thumbs/3313.jpg - Predator 

 

i mam jezszcze coś - Moje ulubione dla humana = http://i252.photobucket.com/albums/hh13/leon1z/alien.jpg

 

 

 

Zm byłby tamten wyżej

Edytowane przez Kacperek:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator może być ,ale Spider man w zupełności odpada według mnie. Zombie Mode nie został stworzony tylko po to aby rozśmieszać graczy ,ale po to aby wzbudzać w nich emocje, jesteś w ciemnym pomieszczeniu (których jest wiele na mapach w Zombie Mode) i nagle wylatuje ci przed pyszczek duży brzydki zombie i nagle zmienia Ciebie w swojego sojusznika :D. Krótko reasumując chodzi mi oto że Zombi mode został wykonany na wzór gry Aliens vs Predator ona ma straszyć a nie rozśmieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności