Skocz do zawartości

69. podanie


69.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: 69 . [t]
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre ( 8/10 )
5. Mikrofon(Tak/Nie): Jest
6. Składka (Tak/Nie): Oczywiście
7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack...3.176.64:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Łukasz. Mam 15 lat i uczęszczam do 2 klasy gimnazjum. Jestem wysokim, chłopakiem, o krótkich brązowych włosach. Mam piwne oczy,zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. :D ,dlaczego ja ? Po prostu chciał bym zostać adminem na cod 350 ,bo jest to mój ulubiony serwer na Classic-u mi ten serwer i siedze po 3/4 h przy kompie **z przerwami** ,owszem jestem dosyć młody ,ale nie dziecinny. Dał bym radę być adminem ,ponieważ jestem nienerwową osobą i nie banował bym za przeproszeniem byle gówno itp.
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: ----
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3/5 godzinek.
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Od poniedziałku do soboty od 8 do 15 , w niedziele od 14-18 ,zależy mogę i nockę.
12. Staż w grze counter strike 1.6 No nie licząc miesięcy 5 lat.
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) TAK

  • Ukończone 15 lat +-
  • Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze +
  • Zachowanie kultury na serwerze +
  • Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
  • Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  • Posiadanie mikrofonu +
  • Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +



"

  • Ukończone 15 lat - podejrzane
  • Posiadanie mikrofonu ta... fajne micro bez mutacji...-"

@Edit ha-ha od 1 tygodnia nie odzywałem się przez mikro a ty gadasz ,że nie ma mutacji ? podejrzany to jest twój umysł :)[/b

Haha ,obraza xD ,pozdrawiam stwoj mozg

 

"Faktycznie twoja aktywność spadła, ale wymagania spełniasz, jestem za okresem próbnym."

No fakt spadła ponieważ zmarł mi dziadek i pomagałem rodzicom w tej sprawie -,-+gram tez na dd2 i ffa nie musze siedzieć po 6 h dziennie tylko na cod 350 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już jest troche nudne. Trzecie podanie, mutacji jak nie było tak nie ma. Poczekaj ze 4 lata. 

  • Ukończone 15 lat - podejrzane
  • Posiadanie mikrofonu ta... fajne micro bez mutacji...-

 

Od poniedziałku do soboty od 8 do 15-rzuciłeś gimbaze?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraza mnie ze "mam podejrzany umysl" no niezle... Skoro od tygodnia nie uzyles micro(pomijam ze.cie.tydzien nie.bylo) to jaki sens ma zaznaczanie ze masz micro, skoro nie.powinienes uzywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze sprawiasz wrażenie bardzo ogarniętego gościa i zapewne taki jesteś :)
Ale.. jednak aktywność spadła i wiek też jest na mały minusik :/
Na chwilę obecną NIE. Popraw aktywność i na okres próbny jak najbardziej będe na TAK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek

- Aktualna aktywność

 

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Łukasz. Mam 15 lat i uczęszczam do 2 klasy gimnazjum. Jestem wysokim, chłopakiem, o krótkich brązowych włosach. Mam piwne oczy,zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. :D ,dlaczego ja ? Po prostu chciał bym zostać adminem na cod 350 ,bo jest to mój ulubiony serwer na Classic-u mi ten serwer i siedze po 3/4 h przy kompie **z przerwami** ,owszem jestem dosyć młody ,ale nie dziecinny. Dał bym radę być adminem ,ponieważ jestem nienerwową osobą i nie banował bym za przeproszeniem byle gówno itp.

To nie wywiad czy opis postaci z książki, lecz podanie o administratora serwera.

W takim razie, chcesz zostać adminem tylko dlatego, że czasem na nim bywasz i Ci się on podoba? Według mnie nie jest Ci do szczęścia potrzebna konsola amx.

 

 

podejrzany to jest twój umysł

- kultura

 

 

Haha ,obraza xD ,pozdrawiam stwoj mozg

 

"Faktycznie twoja aktywność spadła, ale wymagania spełniasz, jestem za okresem próbnym."

- agresywny i wyzywający styl wypowiedzi

- znajomość ortografii

 

 

gram tez na dd2 i ffa nie musze siedzieć po 6 h dziennie tylko na cod 350 ..

W takim razie nie potrzebujesz też Administratora.

 

Na Nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

+gram tez na dd2 i ffa nie musze siedzieć po 6 h dziennie tylko na cod 350 ..

Skoro tak to i admin ci na nim nie jest potrzebny. 

 

 

Haha ,obraza xD ,pozdrawiam stwoj mozg

również pozdrawiam twój mózg :x

 

 

@Edit ha-ha od 1 tygodnia nie odzywałem się przez mikro a ty gadasz ,że nie ma mutacji ? podejrzany to jest twój umysł :)

brawo wspaniała wyczerpująca wypowiedź. Kultura -

Nie masz mutacji na 90%.

 

Na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności