Skocz do zawartości

Plugin ReasonKicker


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 Jak już wiemy na diablomodzie w amx jest kick ale nie można z powodem kogoś wywalić. Jeśli ma ktoś zmienić nick muszę go banować na 5 minut. Chciałbym aby Lato dodał  plugin który dodaje podczas kick`a powód. Podczas kickowani`a mamy dostępne powody lub może wpisać własny powód.

 

 

http://www.grajkownia.com/topic/234-reasonkickeramxx-powod-kicka/

 

 

Ten temat już chyba był gdzieś poruszony tylko nie pamiętam gdzie.

 

 

 + Można by też wgrać inny plugin na ping ponieważ ten sobie nie radzi. Gracze 150 + i nie kicka.

 

 + Dodanie  pluginu AntyBlock tylko i wyłącznie na respie. Teraz ciągle full na diablo i dużo osób blokuje na respie.

 

 + Dodanie pluginu Info Po Śmierci ~  pozwala po zginięciu dać info swojemu teamowi poprzez mikrofon lub czat ( Przyda się na tym serwerze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem wyżej. Omega, DiabloMod to nie FFA, to nie jest TeamPlay, to nie jest MIX. W mixie można dawać info po śmierci. A tutaj takto gdy ktoś powie że tam kampi zabójca na niewidce to jaki sens gry zabójcą? Żaden. Pomyśl pierw trochę co może pasować, a co nie do takiego serwera. My możemy tu spekulować, ale wydaję mi się że ten pomysł nie wejdzie w życie na nasz serwer. Zamiast dawać info potrenuj skilla diablo, wtedy info Ci nie będzie potrzebne. [Jak wiemy gra na FFA,a na diablo to dwie różne rzeczy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego nic nie mam bo w sumie można by dodać, admini by nie musieli patrzeć na pingi. Co do drugiego to moim zdaniem jest to mało realistyczne a max osób jest po 9 w teamie to nie aż tak dużo. Są serwery co mają 32 sloty i bez tego też sobie radzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamietaj ze moze beda zwiekszone sloty. Dodam ze inne serwery na ktorych jest 32 luda mnie nie obchodza. i ze nie maja tego pluginu to jest ich problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: ~Close

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności