Skocz do zawartości

Propozycja - radio


Gość MAGNET

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ^^Mam taki pomysł, żeby serwerownia cs-classic założyła własne radio internetowe.Wykup radia dla 50 słuchaczy kosztuje 9złNie trzeba przesiadywać na komputerze, bo można kupić autopilota, który będzie odtwarzał piosenki automatycznie.Mógłbym zrobić to radio, ale ostatnio krucho u mnie z kasąMogę opłacić połowę i wszystko porobićCo myślicie ^^[scroll]RADIO RZĄDZIII[/scroll]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. mam mieszane uczucia co do tego szczerze mowiac ;/ Ale jesli sie w to powaznie zaangazujemy to bedzie spoko :) A co do nazwy to tez jestem za ta: ClassicFM :DPS: JA CHCE ROCKA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już stronkę:http://classicfm.hpu.pl/Teraz jeszcze potrzeba kasy na radio.Czy ktoś jest w stanie teraz wysłać smsa ??Byłoby miło, gdybym miał do opłacenia przynajmniej połowę mniej ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No radio niby ok.. wszyscy na tak?Niektórym to przeszakadza, jeżeli chce sobie posłuchać muzyki to niech wejdzie na net ai sobie puści + koszty. ^^ale nie odenmnie to zależy róbcie jeżeli Wam to odpowida:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RADIO JUŻ DZIAŁA!!!!!!!http://classicfm.hpu.pl/news.phpNa razie leci w kółko 1 piosenka ;DKto ma jakieś fajne kawałki proszę na GG się do mnie zwracaćCHCE ZAPEŁNIĆ AUTOPILOTA W MIARĘ SZYBKO!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na razie chciałbym sie skupić na przeniesieniu strony na nową maszynę,wszystko kupione ale trzeba to jeszcze przenieść.Na razie tego nie będzie,skończę inne rzeczy to pogadamy o tymTemat zostawiam otwarty,ale zbędny komentarz będzie kończył się warnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności