Skocz do zawartości

MaDn3sS na moda


MaDn3sS

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Michał

 

Wiek: 14

 

Staż na forum:pełne 2 miesiące będą 5.01.13

 

Doświadczenie w moderowaniu:Dobre, z kolegą mam własne forum minecraft

 

Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?:mogę poświęcić bardzo dużo czasu.Właściwie gdy włączam komputer to jestem na forum po 3-5 h.

 

Dlaczego właśnie Ty: ponieważ jestem dosyć doświadczony i na pewno jestem w stanie każdemu pomóc.

Hmmm wnieść co bym mógł to tylko to że każdy z moderatorów by miał łatwiej ponieważ zawszę tą pomoc ode mnie by otrzymał w sensie że pomagałbym mu zamykać stare tematy, pomóc w zwalczaniu ze spamem, pomóc w walce z trollingiem.

Mógłbym też wnieść naukę niezbyt doświadczonych moderatorów lub tych którzy mają trochę miej lat ponieważ według mnie czasem ten 14 latek jest mądrzejszy jak 18 ... Także jestem miły. NIe jestem zbytnio konfliktowy i jestem ogarnięty.Znam większość ludzi na tym forum a oni znają mnie. Na forum jestem długo.Przed cofnięciem postów miałęm ich grubo ponad 200

 

 

 

Wymagania :

1. Brak Warnych (Obowiązkowo) - Jest

2. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo) - dogadałem się z -_-

3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo) -jest

4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. (Obowiązkowo) -jest

5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo) -jest

6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) - tak 8/10

7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo)-oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej składałeś podania - wszyscy byli na nie. Nie wiem czego znów oczekujesz. Jak dla mnie zachowujesz się zbyt dziecinnie na moderatora + dawniejsza sytuacja. Przykro mi, ale ja na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ale wy się czepiacie tych podani o estetykę itp a tu za bardzo nie chodzi o to lecz o udzielanie się na forum zachowanie itpJa bym ci dał szansę bo się starasz na forum jesteś już jakiś czas jesteś aktywny tylko popraw trochę zachowanie wiesz o co chodzi.. ja jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że jak edytowałes i poprawiłeś to wypowiedzi się nie zmienią ?Liczy się 1 post a nie edytowany -_-Malboro jak jak każdy ? Każdy co niby dodał od siebie ? Dodał cos od siebie bo miał chyba z 6 głosow na nie bo mało napisane.Nie ma moderatorów młodszych od Cb , Ty byłbyś najmłodszym: Lol - 18 , skrillex - 18 (niedługo) , Lewy - 17 (chyba) , snowy - 16 i cała administracja (J@ i H@) + 16 :)PS: Madnes niektórzy 13-14 latkowie są "mądrzejsi" (Bardziej kulturalni itp.) ale nie Ty :)Prosiłem Cię na dr żebyś zmienił mapę bo jest zepsuta kolejka - nic , dalej gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności