Skocz do zawartości

Pożegnalny wywiad z Ariochem - Kogo już nie będziemy tak często widzieć?


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

 pre_1461692142__arioch.png   

 

 

Redaktor

< - - - - -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gość: .:Arioch:.

2cfec74.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/9910-arioch/

 

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie w kąciku redaktorskim dla cs-classic. Dziś, gościmy jednego z lepszych użytkowników na forum, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Cześć Arioch! Bardzo się cieszę, że pozwoliłeś udzielić wywiadu. Powiedz, jak masz na imię, ile masz lat oraz do jakiej szkoły chodzisz?

 

 

- Siemanko. Jestem Kuba, rocznikowo 17 lat i chodzę do technikum informatycznego.

 

 

hoho, następny informatyk, który wiąże przyszłość z komputerami i programowaniem? Czym się interesujesz poza oczywiście sprawami informatycznymi?

 

 

- Nie wybiegam daleko w przyszłość ale oczywiście chciałbym zostać porządnym informatykiem. Interesuję się a można nawet powiedzieć że kocham siatkówkę i muzykę.

 

 

W takim razie nie oszukiwałeś w podaniu o DJ'a, którego oczywiście posiadasz i świetnie sobie z nim radzisz. Z jakiego miasta pochodzisz? Może coś o nim
opowiesz?

 

 

- Ja nigdy nie kłamię. Moją miejscowość ciężko nazwać choćby miasteczkiem.. Mieszkam na pięknej i spokojnej wsi na Mazowszu która zwie się Zaborowo. Może i nie ma u nas metra, klubów czy galerii handlowych ale nie wyprowadziłbym się z tej miejscowości nigdy.

 

 

W takim razie co robisz, kiedy masz dość siedzenia w swoich czterech ścianach? Gdzie chodzisz? Czyżby same piękne uroki Ci wystarczały :?

 

 

- Mamy dobre boisko na którym co weekend jest jakiś mecz. Mamy szkołę podstawową w której od czasu do czasu odbędzie się jakaś dyskoteka. Czasami oczywiście nie ma co robić, jak to na wsi ale i tak wolę to od miejskiego zgiełku.

 

 

Oczywiście każdy lubi co innego. Wspomniałeś, że interesujesz się siatkówką? Czyżbyś trenował właśnie na tym dobrym boisku :?

 

 

- Tak interesuję się siatkówką i to bardzo. Teraz te mistrzostwa w Polsce jeszcze Niestety boisko mamy tylko do piłki nożnej. Ale na szczęście z pomocą kolegów zrobiliśmy sobie boisko na podwórku. Może nie jest to najwyższy poziom ale sprawia dużo przyjemności.

 

 

Zawsze wykonanie czegoś samemu smakuje najlepiej. Dlaczego podoba Ci się akurat siatkówka, a nie uznawany przez wielu "sport narodowy" - piłka nożna?

 

 

- Dla mnie to siatkówka jest a bynajmniej powinna być sportem narodowym. Pamiętam jak byłem mały, wraz z całą rodziną oglądaliśmy mecze siatkówki i po prostu się zakochałem w tych wspaniałych akcjach, w tej walce, w zostawianiu serca na boisku. Później w gimnazjum zacząłem trenować ale teraz nie mam niestety czasu za dużo już.. A piłka nożna? Lubię ale na pewno mniej niż siatkówkę.

 

 

Co sądzisz o Naszej aktualnej reprezentacji? Czy jest ona taka sama jak parę lat temu? Czy trzymają poziom? Jeśli nie, czyżby trafili na razie na łatwych przeciwników?

 

 

Myślę że nasz reprezentacja trzyma poziom. Przeciwnicy może nie byli trudni oprócz Serbii i Argentyny ale spokojnie możemy stawić czoła takim reprezentacjom jak Iran, Włochy czy Brazylia. Jak się ogląda Mariusz Wlazłego czy Krzysztofa Ignaczaka jak walczą, jak cieszą się z każdego zdobytego punktu to aż serce rośnie.

 

 

Myślę, że te uczucia towarzyszą wszystkim kibicom Naszej reprezentacji, taka jest właśnie magia sportu i dopingu. Przejdźmy do tematów szkolnych.. dlaczego akurat informatyka?

 

 

- Miałem kiedyś sporo problemów z komputerem. Z resztą nie tylko ja. Paru kumpli cały czas się wkurzało że komp im nie działa. Zawsze wzywaliśmy kogoś do naprawy. I tak podglądałem co i jak, wkręciło mnie to, później w gimnazjum spodobało mi się tworzenie strony internetowej. Postanowiłem złożyć papiery do technikum informatycznego i na szczęście się dostałem. Teraz jestem już w drugiej klasie i mam zamiar ukończyć szkołę z jak najlepszymi wynikami.

 

 

Z jak najlepszymi wynikami powiadasz.. będą Ci One potrzebne do przyszłej pracy czy do studiów?

 

 

- Z moją chęcią do nauki na studia nie mam co liczyć. Wolałbym podjąć przyzwoitą pracę.

 

 

Co chciałbyś robić? Zauważyłem, że wszyscy pragnął zostać informatykami ponieważ sądzą, że jest to prosta sprawa. Co Ty sądzisz na ten temat? Czy Twoje plany dotyczące przyszłej - wymarzonej pracy są trudne do osiągnięcia?

 

 

- Dobre pytanie. Też zauważyłem że masa gimbusów idzie do na informatykę bo lubią sobie pograć. Myślę że w przyszłości zajmę się naprawą komputerów ale nie ukrywam że chciałbym zająć się projektowaniem stron internetowych. Myślę że moje plany nie są trudne to osiągnięcia. Jeżeli czegoś się bardzo chce to zawsze się uda.

 

 

Ostatnie pytanie dotyczące edukacji jeśli pozwolisz. Czy szkoła dobrze Cię przygotowuje do przyszłego zawodu? Co głównie omawiacie? Nie sądzisz, że serwisem komputerów powinni zająć się elektronicy? Nie obawiasz się, że będą lepsi od informatyków pod względem konstrukcji, serwisu czy ogólnej wiedzy o elektronice.

 

 

- Moim zdaniem edukacja jest w całym kraju na bardzo niskim poziomie. Nie mam co kłamać, w pierwszej klasie technikum na lekcjach zamiast uczyć się czegokolwiek to graliśmy w cs'a bo nauczyciele mieli nas gdzieś. Dopiero teraz próbują nas czegoś nauczyć ale niestety po tym jak prowadzą lekcje widać że sami niewiele wiedzą. Myślę że zarówno elektronicy i informatycy w przyszłości na pewno się przydadzą. W sumie to nawet dobrze jak na rynku będzie mała konkurencja, to tylko motywuje do udoskonalania swoich umiejętności.

 

 

Bardzo ciekawe podejście do sprawy, życzę Ci więc powodzenia. Powiedz.. jesteś na forum redaktorem, czyżbyś lubił czytać książki? Ograniczasz się do lektur czy jednak masz swoje ulubione tytuły spoza zeszytu przedmiotowego do j. polskiego?

 

 

- Dzięki Tak jestem redaktorem ale to wynika raczej z mojej pasji do kina niż do książek. O ile w gimnazjum jeszcze czasem przeczytałem jakąś książkę tak teraz ograniczam się do lektur. Wynika to niestety z mojego lenistwa ale również z braku czasu. Wolę wieczorkiem obejrzeć ciekawy film i napisać jego recenzję.

 

 

W takim razie przejdźmy do filmów. Jakie lubisz recenzować? Czy masz swoje ulubione?

 

 

- Najbardziej lubię stare, polskie komedie takie jak. Killer czy Chłopaki nie płaczą oraz filmy wojenne np. Helikopter w ogniu.

 

 

Co sądzisz o obecnych polskich filmach? Są o wiele mniej wybitne od starszych, czy po prostu masz do Killera sentyment i nie zwracasz uwagi na współczesne polskie kino?

 

 

- Hmmm moim zdaniem obecne polskie kino jest słabsze od starszego.. W końcu kto z nas nie zna właśnie Killera.. A jak zapytać kogoś o jakiś nowy polski film to odpowiada że nie słyszał. Sentyment oczywiście jest do starych filmów ale te nowe to jednak nie ten sam poziom co kiedyś.

 

 

Wspomniałeś, że interesujesz się również muzyką.. Jakiej słuchasz? Co w niej widzisz? Może podasz swoich ulubionych DJ'ów / wokalistów lub swoje zespoły?

 

 

- Co w niej widzę? Sens życia. Słucham głównie rapu i reggae ale lubię też czasem posłuchać dobrego klubowego brzmienia. Ulubieni wykonawcy? hm.. z rapu Pih, Słoń, Onar i Bonson. Do tego Imagine Dragons, Linkin Park. Co do klubowej muzyki to słucham tego co akurat wpadnie mi w ucho.

 

 

Widzę, że nie należysz do osób, które słuchają tylko jednego gatunku muzycznego. W porządku.. może przejdziemy do przez wszystkich lubianych szybkich odpowiedzi? Zaczynajmy:

 

Kino na mieście czy Kino domowe?

 

 

Kino w mieście.

 

Serwis czy programowanie?

 

 

Serwis

 

House czy Rap?

 

 

Rap <3

 

Wakacje czy Szkoła?

 

 

Wakacje.

 

Dj czy Redaktor?

 

 

hmm.. nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. I to i to jest dla mnie ważne.

 

 

Powiadasz, że obie rangi są dla Ciebie ważne.. dlaczego się na nie zdecydowałeś? Skąd pomysł na redaktora czy DJ'a? Podoba Ci się ich funkcja? Co sądzisz o innych redaktorach / Dj'ach?

 

 

- To wynikło z mojej pasji. Dla mnie dzień bez rapu czy innej muzyki jest straconym dniem. Słucham jej jakieś 10 godzin dziennie. Co od redaktora zauważyłem że nikt nie pisał recenzji filmów, więc postanowiłem że napiszę jedną. Potem mnie wciągnęło i tak dostałem te dwie rangi. O innych redaktorach i dj'ach mam bardzo dobre zdanie Wykonują kawał roboty i propsy się im należą.

 

 

Jak wyglądały twoje początki na forum? Dlaczego postanowiłeś zostać?

 

 

- Założyłem konto, pomyślałem że może w jakiś sposób pomogę serwerowi 4k1. Zostałem dobrze przywitany, atmosfera jest świetna więc postanowiłem że zostanę.

 

 

A właśnie, co sądzisz o serwerze 4k1? Widziałem jakiś czas temu Twoją rezygnację z której się wycofałeś. Dlaczego postanowiłeś zostać? Co było nie tak?

 

 

- Chciałem zrezygnować bo niestety ostatnio mam coraz mniej czasu na siedzenie na serwerze więc nie widziałem sensu blokować funkcji dla kogoś kto będzie bardziej aktywny. Później wbiłem na serwer i zobaczyłem że panuje chaos, nie było adminów i pomyślałem że jeszcze zostanę. Nie pozwolę żeby pseudo gracze na wh przeszkadzali w grze czystym graczom. Ale tak jak wiesz rozważam rezygnację z całego cs-classic.
O serwerze oczywiście zdanie mam dobre. Najlepszy cod mod w Polsce zdecydowanie.

 

 

Czyżby wywiad ten był pożegnalny? Rozumiem, że masz zamiar zrezygnować z cs-classic z powodu natłoku obowiązków i małej ilości wolnego czasu. Jak sądzisz, co się stanie po Twoim odejściu na serwerze? Czy będzie panować kompletny chaos, jak miało to miejsce wcześniej? Co rozumiesz poprzez "rezygnację"? Czy będziesz bywać na forum lub na serwerze? Nie pozwól, by Twoja odpowiedź zasmuciła Naszych czytelników.

 

 

Na pewno was nie zasmucę. Mało kto będzie o mnie pamiętał. Wywiad myślę że pożegnalny. Na serwerze  chaos znów zapanuje, bo jest tylko 3 adminów, a wiadomo że sami nie ogarną całego serwa. Myślę też, że od czasu do czasu zajrzę na forum, zobaczyć jak sobie radzicie Oczywiście 4k1 i ffa też czasem odwiedzę.

 

 

Na pewno wiele osób, w tym również ja.. będziemy żałować Twojego odejścia, ale jednocześnie rozumiem Twoją decyzję. Każdy kiedyś odchodzi i zdaje sobie sprawę, że przez przyjemności, nałożył sobie zbyt wiele obowiązków, które powodują, że braknie czasu na naukę. Mam nadzieję jednak, że tak szybko nie odejdziesz z grona cs-classic. Życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy. Nastał czas na pozdrowienia, czyli decydujący fragment wywiadu, czy zostaniesz dobrze zapamiętany w kąciku redaktorskim xD. Trzyymaj się Arioch : )

 

 

- Pozdrawiam -_-, Rybaka, Kryptona, Papka, Lolcie, Kasie, Kinge, Jamesa. Iorwetha, Porczopa, Pebble, Daniela, Natalję, Jay'a, Miszejle, RewoXa, Madzię, Marcina, Gumisia, Lato, Kajmana, Neffa007 zgłoś się i wszystkie mordeczki o których zapomniałem .No i oczywiście najlepszego redaktora S}{aDoW'a. Trzymaj się mordeczko, siemanko

 

 

Dziękuję za ciepłe słowa. Na razie!

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności