Skocz do zawartości

Propozycje


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

więcej slotów , jakies dodatki ruletka :D  :D

 

Slotów jest wystarczająco moim zdaniem,już teraz jest tłok..

12v12 to bardzo dużo i jest tłok,nie mówiąc już jaki byłby rozpier**l na serwerze gdyby było 15vs15.

 

Ruletka,również słaby pomysł .. Jest serwer 4FUN w sieci i tam możesz wchodzić

jeśli chcesz się pobawic :)

 

----

 

Można wgrać 'vipchat' czy jak to sie tam nazywa. (nie pamietam)

Jak ktoś nie wie,to chodzi o to że np. dodajemy '!' przed wiadomoscią na Sayu i piszemy tylko do VIPÓW na serwerze.

Jest to dobre do rozmów np. z innymi adminami na serwerze,nie trzeba pisać na steam jak ma się jakąś sprawe :)

Edytowane przez Kamil™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer fajny , ale brakuje mi jednego.. mianowicie dostępu do ekwipunku podczas gry.

 

Mozna cos z tym zrobic?

Tylko na rozgrzewce można ekwipunek. Turniejowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy jakieś godziny "urzędowania" adminów? Chciałem pograć dzisiaj rano 9-11 i niestety ale nie da się grać... Na serwerze pełno dzieciaków które trzeba tylko mutować bo drą się bez przerwy i wyzywają. Adminów o tej porze nigdy nie ma na serwerze  i nikt normalny tam nie pogra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyżury dla adminów to zły pomysł, jesteśmy najpierw ludźmi, dopiero potem adminami. Nie da się żyć CS i siedzieć zawsze w danych godzinach. To nie praca!

 

 

@@@@ EDIT:

Dobra, to jest praca ale ta praca w realu jest wazniejsza :3 czy to szkola czy cos :3 wiec zamiast podporzadkowywac zycie do admina nalezy godziny adminowania ustawic wedlug zycia :D

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy jakieś godziny "urzędowania" adminów? Chciałem pograć dzisiaj rano 9-11 i niestety ale nie da się grać... Na serwerze pełno dzieciaków które trzeba tylko mutować bo drą się bez przerwy i wyzywają. Adminów o tej porze nigdy nie ma na serwerze  i nikt normalny tam nie pogra.

Czegoś takiego na pewno nie będzie. Nie każdy może od tak odpuścić sobie dzień w szkole czy w pracy tylko po to, żeby wejść na serwer i pograć chwilę w CSGO.

Jeżeli grasz w tych godzinach i nie widzisz nikogo z adminów, który by się pojawiał to bardzo możliwe, że akurat pracuje lub się uczy i nie ma możliwości gry. Jeżeli ty grasz w tych godzinach zawsze możesz starać się o posadę admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pride widziałem na innym serwerze plugin który pozwalał graczom na blokowanie innego gracza po głosowaniu. Myślę, że to może nam pomóc w blokowaniu ludzi którzy nadużywają mikrofonu i czatu. Może jest coś takiego, ale z funkcją "mute", a nie kick? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra weekendy weekendami, a pozostałe dni tygodnia? Pamiętaj, że czasami ludzie pracują w godzinach innych niż 7-15. Trzeba coś wykombinować, żeby od poniedziałku do piątku z rana też dało się grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propoponuję dodać w systemie banowania czas bana 0 czyli perm oraz zablokowanie broni typo Negev, m249, autoszmata

Autolama jest zablokowana, tylko VIP'y mają dostęp, ale mają zakaz kupowania.

Co do negevów i m249 - nie będę ich blokował, a raczej ustawię limit 1 krowa na team, ale to jeszcze nie jest pewne.

Co do perm bana wkrótce będzie dodany ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności