Skocz do zawartości

Propozycje


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem zmiejszenie hp będzie złe. Czego? Niektórzy kupują VIPy, żeby nie padać na strzała z AWP.

Nie rozumiem defuze 2.

Więcej ammo? Po co? To jest zwykły server. Te ammo jest nie potrzebne. M4a1-s i usp-s mają mniej ammo, ale mają tłumik. Te ammo do p2000 to nie wiem nawet skąd wziąłeś pomysł, żeby do niego dodać ammo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bezsensu.

Z jednym się zgodzę - denerwujące jest 110 HP szczególnie jak bardzo często trafia się za 109 HP to dużo osób się denerwuje jednak tak czy siak 110 HP zostanie. Tak wymyślił Karol i tak będzie. 

Nie rozumiem tego dodatkowego defuse 2.

Bezsensu jest dodanie amo do tych broni. Uważam, że jest trochę osób które grają na tym serwerze i się dopiero uczą - tak samo było ze mną. Bezsensu jest aby takie osoby przyzwyczajały się do tego, że jest tam więcej amo, a później by się dziwiły, że amunicja im się skończyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydalo by sie zmniejszyc hp vipa do 105 dodac dodatkowy defuse 2. troche wiecej ammo do m4a1-s usp-s p2000

VIP na razie pozostaje bez zmian.

Defuse nie jest potrzebny

Więcej ammo odpada, to nie jest serwer cod mod gdzie masz bezlik naboi, tylko normalny serwer ODD2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro opiekun zgadza się, że jest to zwykły serwer DD2 to dlaczego VIP ma więcej hp?
Według mnie jedynym dodatkiem do slota VIPowskiego powinna być możliwość kupowania AWP bez restrykcji jak i zarezerwowany slot.

Dodatkowe hp i więcej naboi według mnie jest bezsensu.

Edytowane przez LAGFRAG
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dodanej możliwości posiadania większej ilości naboi ~ to by było bezsensowne, jednak tę kwestię wyjaśniałam już wcześniej. 

 

Slot dla VIP'ów też uważam, że jest słabym pomysłem ~ kiedy serwer jest pełny ktoś musiałby losowo zostać wyrzucony aby dana osoba mogła wejść, a dokupywanie specjalnie dla vip'a większej ilości slotów jest nie opłacalne oraz nawet jeżeli VIP by użył ten dodatkowy slot to by jedynie było więcej osób na serwerze, a uważam że i tak jest już wystarczająco dużo. 

Edytowane przez Besi523
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Proponuje włączenie na nowo mp_friendlyfire rozgrywka będzie bardziej realistyczna ,będzie to dobre dla nowych graczy jak i starych. W celach zachowawczych można dodać plugin na kick za TK lub ban 30 min zależy co kto woli.Obecnie bardzo często jest któryś z adminów nie będę wymieniał nick oni wiedza o kim mowie :) , wiec i bez plugina się obędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez plugina nie ma szans wg. mnie, nawet z adminami. Ludzie po prostu są w środku zbyt wredni :)

Jeżeli będzie plugin za zabijanie swoich (tak jak na mm'ach, ranienie na starcie x2/zabicie w ciągu meczu 3 swoich/powyżej 300 czy 400 dmg w meczu = ban na tydzień; 30 min to stanowczo za mało) to ff nie byłby taki zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moim zdaniem wprowadzenie tegoż to pluginu nie jest dobrą opcją już chwilę to było i mało co nie wychodziłem z siebie.

Każdy wie,że ludzie wchodzą pograć a drudzy jak to się mówi trollować nawet jeśli były by jakieś kary za TK to i tak jestem na nie myślę ,że wielu innych graczy myśli tak samo

 

Z poważaniem SKUNIK  pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FF na 25 slotowym serwerze to moim zdaniem bardzo zły pomysł. Tutaj nie możesz uważać na swoich kolegów z drużyny tak jak na mm'ie gdyż jest ich ponad 2 razy więcej. Zawsze koło ciebie ktoś będzie i musisz na niego uważać. Ponadto jak wiemy w trakcie włączonego FF na serwerze zdarzały się osoby, które grały na nim tylko po to by zabić swoich na respie. Moim zdaniem włączony ff jest niepotrzebny i tylko sprawiałby więcej problemów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie tego na serwer nie jest dobrym pomysłem. Też przechodziły nas pomysły aby rozgrywka była bardziej realistyczna jednak na serwerze gdzie gra 25 osób jest wprowadzenie tego bardzo złe ~ Przykładem jest chociażby kiedy po aktualizacji FF był włączony i poleciało parę skarg, że sojusznicy się zabijali na respie specjalnie bądź komuś "zabierzemy fraga" i efekt końcowy będzie taki sam. 

 

W momencie dodania tego pluginu admini będą mieli więcej roboty bo to, że będą się sami wzajemnie zabijać jest pewne na 100% i posypia się niepotrzebne bany.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według mnie można skrócić tą komendę. Stalker podał dobry pomysł. Często widzę ,że nowi gracze wpisują "!nb" zamiast "!noblock" ponieważ skrócona wersja jest częściej używana na serwerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment nie będzie noblocka na stałe. Jest to też serwer TP i często widzę jak gracze współpracują ze sobą. Jeśli byłby włączony cały czas to "podsadzki" nie byłyby już możliwe.

 

Komenda zostanie skrócona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale nie wszyscy będą sobie bindować noblocka po to by go sobie użyć raz czy dwa na serverze jak zdarzy się rzadka sytuacja. lepiej po prostu wstukać 3 litery raz na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałabym, że to jest "rzadka" sytuacja. Są momenty kiedy chcemy szybko przejść jak np. dużo os rashuje np. trupa to trochę mało miejsca się robi i gracze się o siebie obijają albo jak chcemy gdzieś przejść a ktoś nam stanie na drodze albo również jak dużo graczy jest np. double door, okno, short itp. jest sporo miejsc gdzie ta cmd może się przydać aby szybko przejść nie blokując bądź obijając się o graczy poza tym nawet jeżeli się zblokujemy z innym graczem czy tam "wejdziemy w siebie"  to możemy trafić się w nieprzyjemna sytuacja  (kiedy nadchodzi przeciwnik ~ ja osobiście miałam tak z parę razy) wtedy musimy wcisnąć y/u i wpisać !ws strata dużej ilości czasu niż oderwanie szybko ręki aby kliknąć 1 przycisk i powracamy do gry, a w końcu wiadomo w CS'ie liczy się każda sekunda. 

 

Ja osobiście mam zbindowane na klawiaturze numerycznej pod "-" przezemnie nie jest używany w CS to klawisz, a pod resztą cyferek już bronie itp. wiec to już według własnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!ws na noblocka powiadasz? :D wiem czepiam się. Ja tam raczej blokowanie toleruję (nie mylić z lubię; raczej (nie)cierpliwie znoszę), ponieważ jest to część tej gry. Jak na servie nie nauczą się nie blokować w ważnych sytuacjach to na mm to będzie masakra. I z góry odpowiadam: tak wiem, że jest więcej osób niż na mm'ach, ale mi nie chodzi o zwykłe bloczenie tylko np. podczas rusha czy zablokowanie kumpla, który omija pociski ;p. Trzeba się nauczyć nie przeszkadzać swoją pozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności