Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

KaLi na Modka

KaLiBeReK
 Share

Recommended Posts

Imię:Marcin

Staż na forum:Jestem tu od 31 grudnia , a to jest 5 dni

Doświadczenie w moderowaniu: Miałem 1 raz Moderatora na innej sieci , która upadła . Szczerze powiem ogarniałem , wiem jak dać ostrzeżenie , zamknąć temat itp. Miałem też ok. 10 razy Admina , też na innej sieci , także wiedziałem co i jak .

Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?:Jeśli pozwoli na to czas to 2-3 h

Dlaczego właśnie Ty:Jestem miły , kulturalny , ściśle staram się przestrzegać regulamin , stosować poprawną interpunkcję i ortografię . Staram się pomagać graczom jak mogę , chcę pomagać serwerowni . Staram się być najczęściej tak , jak tylko mogę .

1. Brak Warnych (Obowiązkowo) - Jest

2. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo) - 14 , ale za 27 dni 15

3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo) - 57

4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. (Obowiązkowo) - 14,1 - szybko nadrabiam godziny

5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo) 2-3 h

6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) - Jest

7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo) - 5 dni

Senrox, Nie udzielam się ? Udzielam się w dziale serwera na którym gram , a jak nie ma żadnych tematów to udzielam się w innych .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines