Jump to content

Podanko by de.skopT


deskopT
 Share

Recommended Posts

Imię : AdrianNick: de.skopT [aim ON]Wiek : 15Znajomość AMXX[(1/10) : 8/10Mikrofon(tak/nie) : takSkładka(tak/nie) : takSteam/NS : SteamKontakt: GG,PW,SteamDlaczego ty? : Myślę, że nadaje się na admina ponieważ dużo czasu spędzam na serwerze, jestem ogarnięty, miły, nie raz byłem adminem na innych serwerowniach i potrafie rozróżnić czity, kto używa a kto nie.Ilość godzin przegranych na serwerze : na Steam z 250h a na tym nicku może z 40.Link do Reklam :http://www.fragmasters.xaa.pl/viewtopic.php?p=2590#2590http://cs-multifrag.pl/ipb/index.php?/topic/6595-cs-classicpl/http://cs-soplica.com/topic/96280-cs-classicpl/http://www.cs-4u.eu/viewtopic.php?p=51#51http://cs-aztec.xaa.pl/viewtopic.php?p=6209#6209CHCIAŁBYM DODAĆ ŻE WARN KTÓRY MAM JEST W TRAKCIE USUWANIA JUZ NAPISAŁEM DO -_-.

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej bawią mnie pojedyncze wypowiedzi zwykłych"userów",których nawet na serwie nie widziałem,a piszą,że nie ogarnia. Takie wypowiedzi nie powinny być brane pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

o co chodzi?, Skoro nie ma mutacji to bardzo zle moim zdaniem ...

Dlaczego?

-Admin musi używać mikro często

-Jeśli nie ma mutacji (up) to ludzi wkur.. taki głos.

- Nikt nie będzie słuchać , pomyślą ze dziecko...

- Beda mówić ze administracja to dzieci, co może odciągać ludzi;/

 

Nom niestety trochę tych minusów jest i to tylko za sam głos ...

 

Ale sam kiedyś nie miałem lepszy i ogarniałem ... Ludzie nawet szacunek mieli do mnie mimo to ze bylem dzieckiem 12-13 letnim ... miałem przerwę właśnie i jak wróciłem już nawet mam mutacje ... ten kto mnie znal przywita mnie milo i ciepło jak w domu ( na przykład amN ^^.) za to mu jestem wdzięczny. I mi mówią ze coś mi się głoś zmienił ( i się razem śmieliśmy ^^.)

 

Jeśli ogarnie co widać po opiniach , chociaż go nie znam myślę ze każdy zasługuję na szanse bycia adminem wiec jestem na TAK i powodzenia Chłopczyno ;)

Link to comment
Share on other sites

Na takWiek-Brak mutacjiSkładkaSteamReklamyAmxBosz... jak nie macie pojęcia to sie nie wypowiadajcie , po jakiego mu do admina pisanie pluginów ? AMX , czyli komendy admina geniusze...A AMXX to pluginy itd. , wlg nie wiem po co umieszczone jest AMXX

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy