Skocz do zawartości

[Modek] naxiu


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: naxiu

 

Wiek: 17lat

 

Staż na Forum: no około 2lat

 

Znajomość Regulaminów: Bardzo dobra

 

Czas jaki możesz poświecić na forum: 3/4h dziennie 

Znajomość funkcji Moderatora: Moderatorem byłem nie raz. Wiadomo że moderator to poważny obowiązek a nie moderator. Wymaga wiele czasu wolnego oraz chęci dzielenia się pomocą z innymi użytkownikami forum. Pilnowanie porządku na forum, głównie na sb gdzie czasami nic nie da się zobaczyć ponieważ niektórzy nie nauczyli się czytać ze zrozumieniem tego co jest WYRAŹNIE napisane nad owym sb. Z własnego doświadczenia wiem że owa pomoc jest potrzebna w sytuacjach gdzie zwykły user nie może nic zrobić lub nie ma uprawnień.

 

Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Cóż mogę powiedzieć.....

Na pewno znajdą się kandydacie lepsi ode mnie ale warto spróbować. Zważywszy na moją starą sytuację gdzie nie pokazywałem się z najlepszej strony, jestem świadom tego że większość osób czyje do mnie "niechęć" albo mnie po prostu nie lubią. Mam jednak nadzieje że zapadło to głęboko w niepamięć. Od ostatniej poważnej rozmowy z Karol że czas troszeczkę odpocząć i pomyśleć. Jak widać trochę mi się to udaje. Jestem opiekunem TP, który powoli się rozkręca ale wiadomo że trzeba jeszcze poczekać na mój upragniony rozwój serwera.

Byłem moderatorem więc wiem o co chodzi, co prawda panowały wtedy inne zasady ponieważ moderator miał ograniczone uprawnienia ale chyba tak też teraz jest. Staram się teraz aby każdy użytkownik forum który się do mnie zgłosił otrzymał pomoc której potrzebuje. Nie zawsze to wyjdzie ponieważ czasem jestem zajęty albo zmęczony. Na forum spędzam więcej czasu niż na serwerach, co pozwoliło mi na zapoznanie się z "stałymi bywalcami" forum. 

 

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?: Oczywiście. Może wymienię kilka z nich

-Wprowadzenie nowego loga z unikatowym sygnetem

-poprawienie przed-strony forum

-dodać/usunąć parę działów

-zorganizować konkursy z nagrodami

 

 

To tyle z mojej strony, mam nadzieję że podanie się podoba

Dziękuje z góry za wszystkie głosy

Przyjmuję krytykę z godnością 

Edytowane przez naxiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jestem na tak.

 

Naxiu ogarnął się troszkę od ostatnich czasów (przynajmniej w moim odczuciu). Nie ma już takich spin z nim w roli głównej, jak już pisałem wcześniej wszystko się uspokoiło. Ma doświadczenie, ma również pomysły na rozwój sieci, które według mnie są bardzo udane. Kontakt z administratorami także posiada i według mnie jest on bardzo dobry. Na tak przemawia również jego staż na forum. Cóż więcej powiedzieć, jestem na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio twoje zachowanie poprawiło się, lecz słabo Cię od pewnego czasu na forum widac, twoja aktywnośc spadła, co mnie niepokoi. Na tym stanowisku potrzebna jest osoba pewna, która jest aktywna i się angażuje. Na razie jestem na nie, popraw aktywnośc, zaangażuj się w życie forum i dopiero spróbuj.

Pozdrawiam.

Edytowane przez prosiaczek.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, byś był osobą nielubianą itd. (przynajmniej z mojej strony), ale ja nadal myślę, że po tym wszystkim.. niestety nie. Jak wspomniał lato, twoje zachowanie w pewnym stopniu się poprawiło, ale to jeszcze nie to. W zleceniach widzę, że bardzo też nie jesteś aktywny, więc musisz to nadrobić. Pełnisz dodatkowo inne funkcje na forum i jeśli się ich podjąłeś to je ogarnij. Nie pchaj się w każde możliwe miejsce, bo skończy się to tak, że połowę obowiązków olejesz. Dodatkowo uważam, że modków jest już wystarczająco dużo i dają radę. Ja jestem na nie, bo jednak nie widzę cb na tym stanowisku. Możliwe ze z biegiem czasu zmienię zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, Świnka chyba opisał Twoją osobę w 100%. Można się z Tobą teraz dogadać, nie ma sporów takich jak były kiedyś. Twoja aktywność po przerwie spadła, jest to minusem. Zostało trzech moderatorów,  z czego dwóch prowadzi serwer, pełne ręce roboty.. Jeżeli poprawisz swoją aktywność będę na tak, na chwilę obecną jestem 50/50. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było kiedyś.. jednakże wiem jak Twoja chęć udzielenie pomocy i zachowanie wygląda obecnie.

 

Początkowo jesteś dość nieprzyjemny, jednakże ostatecznie faktycznie można potwierdzić, że pomagasz innym użytkownikom.

Jak wygląda Twoja obecność z mojego punktu widzenia? Dość niska, gdyż zajmujesz się rozkręceniem "własnego" serwera cs:go. Możliwe, że w ogóle do cs 1.6 z której jeszcze głównie składa się forum byś nie zaglądał.

Nie wiem.

 

Oczywiście jest mi łatwiej oceniać, gdyż sam niedawno składałem podanie na moderatora z praktycznie zerowym doświadczeniem. Ty masz ten plus, że wiesz od samego początku o co chodzi oraz udzielasz się bezpośrednio w rozwijanie forum. Nie wspomnę o Twoim stażu na CSC.. :)

 

Wstępnie jestem na tak, gdyż wiadomo że każdy rozkręca się dopiero po otrzymaniu rangi. Przyda się moderator, który siedzi w cs:go i głównie tam może się wypowiadać (ma o tym pojęcie). Jak to wyjdzie w praniu, myślę że zobaczymy :)

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Dopóki na forum nie będzie wiekszej aktywność to nowych modków nie będzie. Nie ma potrzeby dodawania nowych skoro na forum jest cicho.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności