Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

A co z tym twardogłowym?

 

 

Ja osobiście u zabijaki dodałbym jakieś 1/3 , 1/2 na respawn u wroga i tego galila zmienił na jakiegoś famasa albo m4.

 

 

A propo tych respawnów to dobrze działają ? miałem sekret szpiega ( 1/2 ) który zadziałał może 2-3 razy na całą mape a sekret 1/4 byłem jakieś 7-12 razy u wroga.

Kod jest napisany poprawnie.

 

 

Co do rozmów steam/ns, to postaram się dzisiaj usunąć zbędne dodatki i to wgrać, ale nie wiem czy to będzie dobry pomysł (dopiero jutro będzie działać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod jest napisany poprawnie.

 

 

Co do rozmów steam/ns, to postaram się dzisiaj usunąć zbędne dodatki i to wgrać, ale nie wiem czy to będzie dobry pomysł (dopiero jutro będzie działać)

Można zobaczyć przynajmniej jak to będzie w praktyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Troszkę testowałem ten moduł i chyba teraz powinno działać poprawnie. Proszę w miarę możliwości pilnować ilość osób, które korzystają w tym samym czasie z mikrofonu, bo mogą wtedy wystąpić ściny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Najpierw odkryj ukryte pliki na komputerze, potem wejdź do folderu z cs'em i poszukaj plików csxguard, usuń je (powinny być 3), ten błąd to wina starszych wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje ułatwiająca prace adminów na serwerze a mianowicie dodanie do powodów banów

1. Zmień nick (z powodu dużej ilości Graczy || CSC)

2. Miny

3. Tekstury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bądźmy tacy leniwi :P

Ale zauważ ze to nie chodzi o lenistwo lecz o to ze niekiedy jest sporo do ogarnięcia a danie bana 2 Graczom zajmuje chwilkę czasu, to znacznie ułatwi prace admina a dodanie tych kilku rzeczy do amx to dosłownie chwila czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ ze to nie chodzi o lenistwo lecz o to ze niekiedy jest sporo do ogarnięcia a danie bana 2 Graczom zajmuje chwilkę czasu, to znacznie ułatwi prace admina a dodanie tych kilku rzeczy do amx to dosłownie chwila czasu.

A ile Ci zajmuje zbanowanie gracza za nick :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile, ale zajęło

 

 

Chwile, ale zajęło by to chwile mniej. I było by to wygodniejsze.

Jesli to takie potrzebne i nie ma problemu żeby to dodać to czemu nie heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 grywalne mapy:

de_alexandra http://cs.gamebanana.com/maps/174244

 

fy_arab http://cs.gamebanana.com/maps/178685

 

de_sona http://cs.gamebanana.com/maps/176847

Edytowane przez -_-
Dodane :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dać jakąś broń dla Komandosa. Bo jak jest 1vs1 to (bardzo)rzadko komandos wygra. A tak to ma jakieś te minimalne szanse (Można dać mu np. te uziki co są najsłabsze). Lub dać mu np. 1/4 z Deagla. Mam nadzieję że to wejdzie w życie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dać jakąś broń dla Komandosa. Bo jak jest 1vs1 to (bardzo)rzadko komandos wygra. A tak to ma jakieś te minimalne szanse (Można dać mu np. te uziki co są najsłabsze). Lub dać mu np. 1/4 z Deagla. Mam nadzieję że to wejdzie w życie :))

Cos za coś... komandos ma awp 1/1 na start, a  taki perk chciałaby połowa serwera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dać jakąś broń dla Komandosa. Bo jak jest 1vs1 to (bardzo)rzadko komandos wygra. A tak to ma jakieś te minimalne szanse (Można dać mu np. te uziki co są najsłabsze). Lub dać mu np. 1/4 z Deagla. Mam nadzieję że to wejdzie w życie :))

Moim zdaniem Deagle odpada 1/4 to zdecydowanie za dużo.

Ale te Uzi (+2dmg)może być.

Edytowane przez Buu.!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jakie klasy są nieużywane w tym momencie na serwerze?

Czy klany trzeba poprawiać?

Czy są perki które gracze wyrzucają/nie korzystają z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie klasy są nieużywane w tym momencie na serwerze?

Czy klany trzeba poprawiać?

Czy są perki które gracze wyrzucają/nie korzystają z nich?

 

1.Dużo jest nie używanych używane są:

-Bez głowy

-Komandos

-Kucacz

-Lekarz

-Strzelec Wyborowy

-Snajper (czasami)

-HeadShoter

i chyba tyle. Jak ktoś jeszcze coś używa to dopiszcie :)

2. Klany są dobre

3.Jest ich dużo nie chce mi się wszystkich wypisywać :P 

 

 

Co z tym TMP/Uzi do komandosa ??

Edytowane przez Patryg5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugujące się perki  ( przy wymianie )

-Weteran Noża

-AWP Snajper

Są może jeszcze inne o których nie wiem

 

 

Klany :

W klanach jest zbugowane Usuwanie członków z klanu , mianowicie , gdy chce kogoś wyrzucić to jest napisane : W , ~ , P

 

 

Nie używane perki :

-Zaskoczenie Wroga

-Wytrenerowany rekrut

-Tajemnica Admirała

-Apteczka

-Biznesmen

-Buty szturmowego

-Dziwna broń

-Marzenie komandosa

-Łowca Headów

-Maksymalnie skupienie

-Naboje Ninjy

-Naboje spowalniające

-Nóż medyka

-Ogranicznik rozrzutu

-Podwójna kamizelka

( Te perki są bardzo rzadko używane )

Edytowane przez -_-
Ponad miech temu pisaliście, że wszystko okej z klanami, więc w końcu jak jest, bo nie rozumiem was. ^ ^
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to to wszystko nie trzyma si ni kupy ni dupy. Wszystko jak dla mnie na tym serwie zostało troche zepsute zeby sie zle nie wyrażać. Wszystkie serwery które -_- robił dotychczas były cud miód a na tym normalnie sie nie da grać. klasy sa zrobione wszystko pod lvl gracz który poźniej zaczoł gre nie ma szans zeby sie nawet wybic choc by miał vipa premki i wgl. To co teraz jest na tym serwie jest bardziej podobne do nwm wow / metin gdzie lvl praktycznie decyduje o tym czy jesteś kozak czy grasz jak smiec bo zadajesz kolesiowi 10 hp obrazen a on ze strzału w noge powyżej 100 mówie o m4 zeby ktos sie nie czepial ze z pukawka latam a on z pompy czy cos. Nie ma tej samej atmosfery co była zawsze u nas na cod modach, jak mozna wgl było zrobić zeby cichy nie miał kosy 1/1 albo kapitan niewidki przy kucaniu, moim zdaniem trzeba było by zminic to ze lvl nie daje az takiej róznicy w dmg bo to jest porażka to co teraz sie dzieje nowi gracze przychodzą i zagrają mapke moze dwie i wychodza bo maja staty 2/20 bo ktos stał na respie afk i go zabił. Jak sam widzisz -_- po kresce ze serwer był pełny raz w tym tygodniu przez chwile,a w miesiącu 11 i to przez krótkie okresy zastanów sie czy jest to dalej warto ciągnac bo to jest troche bez sensu.

Edytowane przez -_-
Gwoli ścisłości, to ten serwer stał przez 2 miesiące przy 1,2k GT, więc akurat troszkę głupi przykład. xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bugujące się perki  ( przy wymianie )

-Weteran Noża

-AWP Snajper

Są może jeszcze inne o których nie wiem

 

 

Klany :

W klanach jest zbugowane Usuwanie członków z klanu , mianowicie , gdy chce kogoś wyrzucić to jest napisane : W , ~ , P

 

 

Nie używane perki :

-Zaskoczenie Wroga

-Wytrenerowany rekrut

-Tajemnica Admirała

-Apteczka

-Biznesmen

-Buty szturmowego

-Dziwna broń

-Marzenie komandosa

-Łowca Headów

-Maksymalnie skupienie

-Naboje Ninjy

-Naboje spowalniające

-Nóż medyka

-Ogranicznik rozrzutu

-Podwójna kamizelka

( Te perki są bardzo rzadko używane )

Fajnie jakbyś podał te bugowanie, bo jak mam coś naprawić nie wiedząc jak to wygląda?xD

 

 

Szczerze to to wszystko nie trzyma si ni kupy ni dupy. Wszystko jak dla mnie na tym serwie zostało troche zepsute zeby sie zle nie wyrażać. Wszystkie serwery które -_- robił dotychczas były cud miód a na tym normalnie sie nie da grać. klasy sa zrobione wszystko pod lvl gracz który poźniej zaczoł gre nie ma szans zeby sie nawet wybic choc by miał vipa premki i wgl. To co teraz jest na tym serwie jest bardziej podobne do nwm wow / metin gdzie lvl praktycznie decyduje o tym czy jesteś kozak czy grasz jak smiec bo zadajesz kolesiowi 10 hp obrazen a on ze strzału w noge powyżej 100 mówie o m4 zeby ktos sie nie czepial ze z pukawka latam a on z pompy czy cos. Nie ma tej samej atmosfery co była zawsze u nas na cod modach, jak mozna wgl było zrobić zeby cichy nie miał kosy 1/1 albo kapitan niewidki przy kucaniu, moim zdaniem trzeba było by zminic to ze lvl nie daje az takiej róznicy w dmg bo to jest porażka to co teraz sie dzieje nowi gracze przychodzą i zagrają mapke moze dwie i wychodza bo maja staty 2/20 bo ktos stał na respie afk i go zabił. Jak sam widzisz -_- po kresce ze serwer był pełny raz w tym tygodniu przez chwile,a w miesiącu 11 i to przez krótkie okresy zastanów sie czy jest to dalej warto ciągnac bo to jest troche bez sensu.

Zależy o czym piszesz dokładnie, bo tutaj większość klas nie jest robiona pod dmg tak jak to było wcześniej (na co wielu tak kiedyś narzekało) tylko na osobne umiejętności. Wytrzymałość zmniejszona została już wcześniej.

Chodzi o przykłady, to co piszesz niekoniecznie pasuje do każdej klasy bądź perku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczko wiem ze nie masz raczej czasu i wgl ale wejdz pograj zobaczysz nie moge tak tego odpisac bo jest to trudne, mój polski nie jest na tyle wyrafinowany chyba zeby to opisac xD ale to ze teraz przecietny kowalski napewno nie ma szans aby miał jakieś wmiare staty na plusie gdy nie ma lvl wbitego. Jutro dam ci demko tutaj/ pw zobaczysz sam o co mi chodzi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności