Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

a może dodać takie coś , że jak zostaje tylko jeden gracz z danego teamu żywy to pisze tak na górze , że został np. 1 CT vs. TT :D albo tak zeby mówiło :D

Wiesz o co chodzi xd ? 

wiemy o co chodzi hehehe :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ten perk "Niewidzialność" dobrze działa? Grałem na de_dust2 użyłem go pare razy na komandosie , potem sprzedalem na rynku i zmienilem klase i dokońca mapy byłem niewidzialny ( nikt mnie nie widział ). Prosze to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Aa, zapomniałem go zablokować.

 

Przecież wiadome, że perk i klasa z tą samą umiejętnością się bugują. Jak znajdę czas, zablokuje to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co robić jakiegoś następnego nożownika , jedna klasa wystarczy bo jest prawie idealnie zrobiona , mało widoczna ale 1/2 z kosy i tyle wystarczy , nie wiem po co by robić jakąś następną, jak robić jakąś klase to proponuje Policjant ,  bronie usp/deagle , tarcza i można ewentualnie dać tej klasie +3dmg∫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, do jutra powinno byc naprawione

Dalej jest to samo, nie można wymienić się perkiem.

I jak chcę siąść na specta, to niby jestem a jak jest nowa runda, to mnie wrzuca do CT albo TT... Nie wiem co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dalej jest to samo, nie można wymienić się perkiem.

I jak chcę siąść na specta, to niby jestem a jak jest nowa runda, to mnie wrzuca do CT albo TT... Nie wiem co się dzieje.

Musisz poczekać z tą wymianą, bo sam nie jestem w stanie na razie jej naprawić.

Pewnie PTB cię wrzuca do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj dawaj ja ogólnie popieram to co napisał HaQ może i scouter jest szybki w przeładowaniu ale było by trochę ciekawiej a awki nie ma co zmieniać gdyż jest to broń którą nie każdy potrafi się tak dobrze posługiwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buźka, znudziły się nam świąteczne roundsoundy w kółko lecą 4/5 piosenek. Zrobiłem swoją paczkę roundsoundów z 29 piosenkami.

Przesłuchajcie i napiszcie które roundsoundy wam pasują z tych, buźka postaraj się jak najwięcej ich dodać żeby nie leciało w kółko to samo :)

http://www58.zippyshare.com/v/75784756/file.html

Czekam na wypowiedzi graczy !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za :D jakaś fajną muze daj :D

przeslucham i dam znac 

 

 

to mogą być : 1 , 3 , 7 , 8 , 12 , 15 , 16 , 17, 18 , 19 , 

Edytowane przez Pauulyn.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również za nowymi nutkami jestem. Świąt już nie ma a lecą jeszcze jakieś kolendy :D

Osobiście mi się podobają 5, 8, 9, 12, 16, 18, 20, 24, 26 z B!Nl4DEN'owskiej rs listy :)

A tak ode mnie to proponuję tą nutke :)

Edytowane przez retry
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijam sobie postów bo nie mam po co. Nie będę żadnym adminem bo się nie nadaje, gdyż nie ogarniam amx.

Napisałem sobie tylko po to żeby skomentować komentarz Bl3nda.

 

Na dodatek propo tematu, nie działa kupowanie granatów. Proszę o naprawę tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności