Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Mnie nie interesuje tylko nieużywalność, interesuje mnie to, co mam zrobić z tymi perkami by były używane, czy da się je naprawić.

 

Klany naprawione, teraz wyświetla poprawnie nicki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja poproszę o naprawę paska czasu np na betonowym ciele i /duch kaprala ponieważ  jeśli się zmieni bron na inna ten pasek znika i nie wiem wtedy ile czasu mi się jeszcze zostało do wykorzystania jeśli dało  by radę proszę o naprawę tego bo to trochę denerwuje.

Można zrobić też klasę o nazwie człowiek morfina ta klasa mogla by posiadać ak47 +5 dmg oraz 1/3 na zrespienie się po zabiciu tak jak jest w perku morfina

Edytowane przez Kilerek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc piszę tu. Czy da radę zmienić nazwę klanu ? Zakładając klan, w momencie wpisywania nazwy chciałem zmienić zdanie i go nie zakładać i myśląc, że gdy nacisnę enter to się nie zapisze i wyjdę z menu zakładania klanu. A tu zdziwienie, ponieważ założyło klan a nazwa to puste pole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc piszę tu. Czy da radę zmienić nazwę klanu ? Zakładając klan, w momencie wpisywania nazwy chciałem zmienić zdanie i go nie zakładać i myśląc, że gdy nacisnę enter to się nie zapisze i wyjdę z menu zakładania klanu. A tu zdziwienie, ponieważ założyło klan a nazwa to puste pole.

Podaj nazwę jaką chcesz mieć, to spróbuje zmienić przez plik

 

 

hmmm ja poproszę o naprawę paska czasu np na betonowym ciele i /duch kaprala ponieważ  jeśli się zmieni bron na inna ten pasek znika i nie wiem wtedy ile czasu mi się jeszcze zostało do wykorzystania jeśli dało  by radę proszę o naprawę tego bo to trochę denerwuje.

Można zrobić też klasę o nazwie człowiek morfina ta klasa mogla by posiadać ak47 +5 dmg oraz 1/3 na zrespienie się bo zabiciu tak jak jest w perku morfina

Okej

 

 

Dodano nowe rs'y stworzone przez Ivana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buzka gadamy wszyscy na Ts i stwierdzilismy, że jeśli mógłbyś dodaj zamiast He śnieżki i zamiast paki choinke, święta są przydało by się coś świątecznego i usuń śnieg bo lagi są straszne :/ 

 

+ Fajnie, że dodałeś piosenki świąteczne :)

Edytowane przez HaQ 4k4 B!Nl4DEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To co na razie jest poprawiane

1. Perk duch kaprala i betonowe plecy -pasek ładowania

2. Perk betonowe plecy - dmg z kosy (to będzie trudne doz robienia)

3. Dodanie warunku sprawdzającego nazwę klanu, który jest tworzony. Chcę zrobić tak by nazwa musiała mieć więcje niż 4 znaki i mniej niż 16.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Buzka gadamy wszyscy na Ts i stwierdzilismy, że jeśli mógłbyś dodaj zamiast He śnieżki i zamiast paki choinke, święta są przydało by się coś świątecznego i usuń śnieg bo lagi są straszne :/ 

 

+ Fajnie, że dodałeś piosenki świąteczne :)

Pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co mam z tym zrobić?

http://forum.cs-classic.pl/topic/28250-problem-z-pingiem-na-naszych-serwerach/#entry169880

 

Jeżeli to nie ataki DDoS, to masz zastosować się do tego poradnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł joł joł. Na sam początek wosolutkich świąt :D

Teraz poprawki sugerowane ode mnie ;)

-usunąć ratsy (te w ktorych nie ma wentylatorów, bo wtedy ct nie ma za dużo do wyboru... albo po drabinie albo w lewo, a tam ciągle snajperzy czekają)

- perk nóż medyka czy jak go tam, to perk ktory jest  malo uzywany, ponieważ nie ma sensu... dostajesz 5hp za 5 sek czekaniu na nożu. powinno być 50 hp za 10 sek

-Adrenalina (dozuc 5 dmg i wiecej osob sie pokusi :) )

-Buty Grawitacyjne ( perk chyba do wyrzucenia :/ ale jeśli mialbys cos poradzić to żeby była mniejsza grawitacja i skoki żeby byly porzadne :D )

-Rozbłysk- ten perk bez sensu. wystarczą naboje oślepiające ;)

-Zatruty Nabój (ja go sam osobiście niekiedy używam, mało przydatny ale jak chce się pobawić to raz na jakiś czas go włączę) za maly dmg zabiera i to jego problem

tyle ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie daje sobie ręki uciąć, że ta zmiana będzie działać. Tak czy siak i tak niedługo będzie reset, więc musisz wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze ewentualnie na okres świąt dodać takie coś , że po zabiciu gracza zostaje po nim prezent na ziemi :D i taki prezencik daje/odbiera hp ,  kase itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mala choinka? Prezenty byly na Mikolaja.

 

@edit

 

Znalazłem big buga O.o

Poprawka, komandos ma poprostu 1/1 z LPM. Poprawka x2, nie wiem jeszcze dokladnie jak to działa, raz zabijam raz nie, mam okolo 1/2

Edytowane przez Shikkibane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To chyba jednak u ciebie jakiś błąd, to niemożliwe przecież. 

Jeżeli to prawda, to będę zmuszony zablokować ten perk na tej klasie

 

 

Poprawki do betonowych pleców oraz ducha kaprala będe miał dopiero jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol słuchaj wracając do lagow na serwie  mi się wydaje ze wina nie leży po naszej stronie ponieważ przed resetem jak jeszcze rybak był opiekunem nie było takich lagow to musi być spowodowane nie wiem jakimś pluginem albo coś takiego,  nie wiem sam a może wina leży u pukawki bo to trochę dziwne że mamy lagi po tym resecie i nowym silniku a ja mam przecież ten sam internet taka sama prędkość i ten sam komp. więc to sie wydaje troche dziwne

Edytowane przez Kilerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czytałeś to co napisałem?

Jeżeli to nie ataki DDoS, to masz zastosować się do tego poradnika.

 

To były ataki DDoS, zresztą to nie nowość, bo pukawka jest od dawna atakowana.

 

Wina lagów nie jest z mojej strony, bo serwer jest lepiej przygotowany niż wcześniej, zajmuje mniej ramu, CPU jest o wiele mniejsze, a ilość pluginów jest nawet większa. Statystyki nie kłamią, a to że od listopada pukawka jest atakowana to nie moja wina.

 

Lagi to albo wina po stronie waszego łącza, albo po stronie pukawki (ataków na nich). Tutaj nic nie leży po stronie pluginów na serwerze. Pukawka sama mi napisała, że są atakowani.

Edytowane przez -_-
Nawet liczba crashy jest mniejsza, więc proszę nie pisać, że wina leży po stronie pluginów. Wystarczyło zrobić MTR i udowodniłbym ci, że to wina ataków lub twojego łącza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lagi nie pojawiły się po resecie, one są max od 2 dni, odczuwalne tragicznie od dzisiaj. Wydawało mi się, że to przez śnieg, ale to nie to. Na razie się tylko denerwuje mam niechęć do serwera podczas tych lagów
Lagi są takie, że jak strzelałem w Sergieja a on we mnie i lag złapał, to we 2 się odlagowaliśmy w innych miejsach i poszliśmy sobie dalej, minęliśmy się tak po prostu, wejdź i sobie pograj trochę. Wszyscy takie lagi mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Witam serdecznie,

Między 14:30, a 15:30 odnotowaliśmy ataki sieciowe na jeden z serwerów w tej lokalizacji. Niestabilności mogły być związane właśnie z tymi atakami. Obecnie nie dochodzi już do niestabilności.

Pozdrawiam

 

Chyba rozwiałem wszelkie wątpliwości.

 

 

To nigdy nie będzie wina pluginów, no chyba że znowu (tak jak ostatnio) dodam za dużą liczbę pluginów, ale teraz serwer jest przygotowany prawie idealnie, jeżeli chodzi o optymalizacje. Silnik został zoptymalizowany, dodano usuwanie starych danych, nawet klany zostały poprawione oraz rynek monet.

Klasy i perki były naprawdę dokładnie robione i nie mają umiejętności, które powodują błędy.

W porównaniu do wcześniejszych sezonów, ten naprawdę jest przygotowany idealnie co pokazuje np: mała ilość crashy w porównaniu do starych sezonów oraz to, że serwer zużywa prawie 20% mniej CPU. Dziwi mnie to, że wiele osób ciągle zarzuca mi, że to wina pluginów skoro one tego nie mają prawa powodować. Wystarczyło tylko zrobić ten głupi pomiar MTR by dowiedzieć się co to powoduje, to zajmuje  4 minuty, a pomaga przy każdej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę mi jeszcze opisać problemy z misjami, które napotkaliście, bo podobno były jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności