Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Daj przy kucaniu mniejszą widoczność (35/225)

Bo nie porównywalna jest obecna sytuacja, gdy perk "niewidzialność ninjy" może mieć 40/225.

Gdy kucasz powinieneś mieć jakieś 35/225. a "niewidzialność ninjy" działa ciągle, gdy kucasz skaczesz itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kucacz miał taka niewidkę wszyscy by nim grali. Gdy ktoś ma perk "niewidzialność ninji" i widać go tylko na 40/225 to już prawie żaden gracz nie widzi danej osoby a kucacz jak kucnie w odpowiednim miejscu jest praktycznie niewidoczny :) . Moim zdaniem bezsensowna zmiana ale decyzja należy do: -_-

Edytowane przez Siekatroniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sami chcieliście poprawy tej peleryny, prędkość światła  daje 100 tylko pokazuje w opisie 10, naprawione

 

Przysp. obronne usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co na serwerze jest niewidzialność ninji i kamuflaż ? Albo to albo to wywal, oba takie same perki.

Edytowane przez -_-
Gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dokladnie tak jak up, 300 hp max, reszta niech zostanie taka jaka jest.

 

1. Moim zdaniem powinno być max 300hp tak jak było kiedyś i było bardzo dobrze.

 

2. Zmienić żeby nie dało się zabić hostów.

Nie wiem czy to będzie teraz możliwe, bo jeżeli zmniejszę HP, a jakieś osoby mają w statach full, to może ich bugnąć.

Ile teraz jest max HP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to będzie teraz możliwe, bo jeżeli zmniejszę HP, a jakieś osoby mają w statach full, to może ich bugnąć.

Ile teraz jest max HP?

Ulegly ma 450+ i w  4 go ciężko zabić bijąc po 20...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można człowieka z klanu wywalić, a mam jednego i w sumie tylko jego, nic nie wpłaca i prawdopodobnie nie gra.
i najlepiej jakby była cała lista ludzi w klanie, a nie tylko online
+ Przy nickach nie ma nazwy klanu które powstały, tylko 2 klany są widoczne przy nickach, resztę trzech, nie ma :)

Edytowane przez ★ James0v. ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie można człowieka z klanu wywalić, a mam jednego i w sumie tylko jego, nic nie wpłaca i prawdopodobnie nie gra.

i najlepiej jakby była cała lista ludzi w klanie, a nie tylko online

+ Przy nickach nie ma nazwy klanu które powstały, tylko 2 klany są widoczne przy nickach, resztę trzech, nie ma :)

1. Jest dostępne wywalanie tylko online

2. Nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie ma prefixu z klanem przed nickem, a to wywalanie online jest bez sensu... Lepiej dac listę wszystkich członków :D a co do wytrzymałości, jest nadal zbyt mocna... Ostatnio bilem chyba upadlego albo sergieja -4,-3,0, 50 hs... + mieli 450+ hp, wychodzi na to, ze aby go zabić wymagane jest co najmniej 5 strzałów w głowę. Dodam ze nie miał na pewno perku blokującego moje strzaly, specjalnie sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Hp zmniejszyłem, ale jak wspomniałem wcześniej to mogło się zbugować i osoba, która ma już w HP dodane statystyki, będzie je miała tak długo aż nie zrobi resetu.

 

SPRAWDŹCIE TERAZ WYTRZYMAŁOŚĆ I POWIEDZCIE CZY WSZYSTKO GRA, osłabiłem ją trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś sprawdzać perk za nim napiszesz post, przepraszam, że tak "agresywnie", ale nikt się nie będzie domyślać o co chodzi.
Jeżeli miał Neomexowy Pancerz, no to tak jest, tak samo z notatkami jest identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chodzi o nazwe klanu widoczną przed nickiem na czacie jak piszesz

Może być to wina tych prefiksów z klasami i lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłem 3k monet. Dlaczego :)? ... jest  szansa to odzyskać?

No i czy da rade coś  zrobić  z tymi crashami. Są coraz częściej i występują przy zmianie mapy. 

Edytowane przez MBlazE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli po zmianie mapy dalej ich nei było to ja niestety nic nie poradzę, Wiem że ten błąd napotkano po uruchomieniu serwera, ale to też nie moja wina, bo pukawka coś robiła na tej jednostce i potem ją restartowała, ale serwer nie podniósł się poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności