Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Akumulator v24, wykrywacz metali, sakwa z kasa, tytanowe naboje, awp scope, peleryna kucacza, naboje ninjy. Wiecej nie pamiętam bo nie mam przy sobie listy perkow.

to jeszcze powiedz czy te perki, które podałeś da się poprawić by były lepsze, na przykład

Peleryna kucacza ma tą samą widoczność co klasa kucacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosz tutaj buga: po zabiciu kogoś ten ktoś staje sie niesmiertelny, i przedziwnie chodzi, strzałki mają inne ustawienie (+ten nieśmiertelny typek nie może bić, tylko sie ruszac)

a tutaj masz ssa jak to wygląda: http://zapodaj.net/1038f9de17d71.bmp.html

Edytowane przez siusiak2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_-

 

Peleryna kucacza - zmienić na zwykle kucanie - bez noża

Wykrywacz metali - dodac cos, bo samo widzenie min jest dosc slabe.

Tytanowe naboje - dać 15-20 pewnych obrazen lub 10 i dmg z inta.

Naboje ninjy - zostawić lifesteal i dodac troche dmg (5-10)

Sakwa z kasa - buguje się, daje hajs tylko jednarozowo.

AWP scope - tutaj nie wiem, ta luneta jest bezuzyteczna dla gracza który ma wyrobionego "aima". Moim zdaniem usunąć.

Edytowane przez Shikkibane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

to sa naboje diabła sie bugują

 

Mosz tutaj buga: po zabiciu kogoś ten ktoś staje sie niesmiertelny, i przedziwnie chodzi, strzałki mają inne ustawienie (+ten nieśmiertelny typek nie może bić, tylko sie ruszac)

a tutaj masz ssa jak to wygląda: http://zapodaj.net/1038f9de17d71.bmp.html

 

Naboje diabła mogły bugować, ale proszę jeszcze mi powiedzieć czy błąd dalej występuję i jakie perki macie przy tym bugu oraz czy jest to błąd na każdej klasie.

Sprawdźcie od next mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@-_-

 

Peleryna kucacza - zmienić na zwykle kucanie - bez noża

Wykrywacz metali - dodac cos, bo samo widzenie min jest dosc slabe.

Tytanowe naboje - dać 15-20 pewnych obrazen lub 10 i dmg z inta.

Naboje ninjy - zostawić lifesteal i dodac troche dmg (5-10)

Sakwa z kasa - buguje się, daje hajs tylko jednarozowo.

AWP scope - tutaj nie wiem, ta luneta jest bezuzyteczna dla gracza który ma wyrobionego "aima". Moim zdaniem usunąć.

1. Poprawię

2. Zostawiam i pewnie poleci do kosza ten perk

3. Pomyślę

4. Odpada

5. Bo ma dawać jednorazowo

6. Zostawiam i pewnie poleci do kosza.

 

Piszcie dokładnie jak się buguja, bo ja wróżką nie jestem. ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk nanosuit to jakiś nonsens, nie ma gry jak kapitan to dostanie, siedzi po dachach kampi i strzela jak leci ...
Lagi od resetu są niesamowite, nie wiem czym są spowodowane ale radzę się temu przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nanosuit został przecież wyłączony.

 

Co do lagów, nic nie poradzę dopóki nie dostanę screen'ow z tabeli i wykresu z MTR

 

http://faq.pukawka.pl/diagnoza.html

"Pobierz program WinMTR dla odpowiedniej architerktury systemu:"

 

Tam wpisujemy IP serwera bez portu i robimy to co pisze. Jesteś pierwszą osobą, która to pisze, więc jako ta pierwsza osoba, podasz MTR. Wykres pokaże nam czy błąd nie leży u ciebie, na linii pomiędzy twoimi usługodawcą, a pukawką (Trasy sieciowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Za chwilę będę znowu warnował, czytasz co pisałem post przed tobą?
NANOSUIT NIE MA JUŻ NA SERWERZE, więc skończcie to komentować.

TO temat od propozycji, chcecie pogadać, to macie PW lub dział "Pogaduchy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_-

 

Klasy którymi nikt nie gra to: Defuser, Rekrut i Obrońca może by tak defuserowi wprowadzić trochę niewidke na kosie? Chociażby 100/255 pewnie trochę ludzi zaczęło by nim grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie dodam już za dużo nowych rzeczy, bo niektóre przeciążają serwer, a muszę jeszcze dodać rynek, który z tego co widzę też strasznie przeciąża serwer. Muszę usuwać po kolei każdy zbędny dodatek, premek będzie MAX 4, a klasy zwykłe i perki, które nie są potrzebne, będą po prostu usuwane.

 

Muszę jeszcze przecież dodać plugin na mikołajki, pluginy na "zimę", itd, więc na razie redukuje to co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_-

 

Klasy którymi nikt nie gra to: Defuser, Rekrut i Obrońca może by tak defuserowi wprowadzić trochę niewidke na kosie? Chociażby 100/255 pewnie trochę ludzi zaczęło by nim grać

ja gram Defuserem ._.

zamiast defusera to raczej cichy zabójca.

 

edit: kolejny błąd, na inferno bugują sie monety, znikają, dopiero na następnej mapie się pojawiają.

Edytowane przez siusiak2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siusiak2

 

Właśnie gdyby cichy miał te 2 skoki to by pewnie nim ktoś grał, nie chodzi mi od razu o 5 skoków ale 1 dodatkowy można by było dodać, klasa bez 2 skoków jest rzeczywiście trochę słaba :/ z 3 już by była trochę zbyt dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ja gram Defuserem ._.

zamiast defusera to raczej cichy zabójca.

 

edit: kolejny błąd, na inferno bugują sie monety, znikają, dopiero na następnej mapie się pojawiają.

to nie wina mapy tylko crash był.

 

Peleryna i tytanowe poprawione

Gumi jagody też

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_-

 

Radzę Ci przemyśleć sprawę z klasą ninja xD (sorki że tak o to spamuje) przydała by się ta klasa na serwerze :) Założę się że wiele osób grało by tą klasą c:

 

Tak wgl. to jeżeli chodzi o perki z którym się ktoś buguje (-8726428734562 HP inaczej się chodzi itp.) to o ile się nie mylę można to mieć z każdym perkiem bo z tego co widziałem różnym osobom z różnymi perkami się tak robiło, mi pisali że mam dropnąć perk "Gumijagody" bo się buguje, nie wywaliłem i wszystko było ok. A na następnej mapie miałem inny perk i mi się zbugowało xd mi się wydaje że to nie chodzi o to jaki ma się perk :x (CHYBA) mogę się mylić xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie, musieli w trafić perk, który to pierwszy zrobił, a potem go wywalić.

 

To podaj proszę perrki, które według ciebie mogą bugować, to sprawdzę i podaj klasy, które mają te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przez perk Naboje Diabła . Nawet w opisie perku jest, że zadajesz -68765465 procent obrażeń więcej. A czemu tak się "krzywo" chodzi to nie wiem, ale wiem, że to właśnie przez ten perk bo sam kilka razy go miałem i kogo trafiłem ten miał właśnie takie efekty.

Edytowane przez retry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To przez perk Naboje Diabła . Nawet w opisie perku jest, że zadajesz -68765465 procent obrażeń więcej. A czemu tak się "krzywo" chodzi to nie wiem, ale wiem, że to właśnie przez ten perk bo sam kilka razy go miałem i kogo trafiłem ten miał właśnie takie efekty.

przecież nie ma nabojów diabła na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności