Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

To robic perk duszek i dac 12s i wtedy ma ktos pewnosc ze przejdzie

 

Cichemu poprawić niewidke bo to jest słaba klasa premium bez niewidki ona nie ma szans z nikim

Edytowane przez JacK SpaRRoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem 20 min na kombinowaniu, żeby coś ciekawego było... a ty sobie piszesz że odrzucone... Ogar.

 

 

Ciągle próbuję pomagać, udzielam się tu i tam, też żadnego dziękuję nie usłyszałem.

 

Ale tak, wiele zrobiłeś. Ode mnie wielkie dzięki. O wiele więcej robisz niż Rybak. Ty przynajmniej czytasz i rozważasz propozzycje, on miał wszystko gdzieś

Edytowane przez -_-
Nie, niektóre przyjąłem, ale nie wszystkie. Ja siedziałem prawie 20 godziny przy serwerze i nie usłyszałem "Dziękuję" mimo, iż serwerem się opiekować nie musiałem, bo "stał". Nie dodam byle czego na serwer.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ty źle mnie zrozumiałeś, ja nigdzie nie mam ci za złe zgłoszenia tych pomysłów, tylko staram się te propozycje tak wyselekcjonować by zostały te, które WEDŁUG MNIE będą najlepiej pasować.
Grasz na serwerach i pewnie nie lubisz jak serwer pada co chwilę, a niektóre z tych klas powodują takie crashe, bynajmniej ich wersje dostępne w internecie. Niektóre są przesadzone i napisałem o tym, a niektóre według mnie po prostu nie pasowały.

Możesz pisać swoje propozycje tylko staraj się je robić na podstawie tych klas co są, czyli inne umiejętności, ale z podobną siłą. Tak by była różnorodność klas na serwerze, bo to co było ostatnio to porażka. Dwie/trzy klasy na serwer i koniec, tymi tylko grali.
Ja serwerem zajmuje się od niedzieli i klasy będę tak długo poprawiał, aż nie zobaczę, że 3/4 z nich nie jest grywalna, bo oto właśnie chodzi, o różnorodność klas, a nie o tworzenie podobnych, przesadzonych LUB słabych klas.

 

Za każdą pomoc pozostawiam lajka, więc można powiedzieć, że to jest moje podziękowanie dla ciebie. Klasy nie zostały dodane, ale to nie zmienia faktu, że zrobiłeś to czego 3/4 serwera nie potrafi, wejść na forum i podać coś od siebie.

Za to oczywiście dziękuje każdej osobie, która bierze udział w tym temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To robic perk duszek i dac 12s i wtedy ma ktos pewnosc ze przejdzie

 

Cichemu poprawić niewidke bo to jest słaba klasa premium bez niewidki ona nie ma szans z nikim

Najpierw to ja ten perk muszę sprawdzić na testówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie moje małe zdanko do tego, żebyś powstawiał więcej broni (ak i m4) bo wiele osób jest do nich przyzwyczajonych :)
I jeszcze w teleporterze zmienić z p90 na m4, to wtedy będę teleporterkiem grał :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia /zadan , otóż pare dni temu zacząłem robić zadania i juz mialem przechodzic do rozdziału  2 ,a tu nagle reset zadań :O!? Zaczynam znów od początku. Czy zadania bedą sie utomatycznie resetowa non stop ,jesli tak to nie ma co ich zaczynać  , a szkoda ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_-

 

Czytałem wcześniejsze posty i duch (przechodzenie przez ściany) nie buguje się tylko zabija jeżeli nie wyjdzie na czas ;)

 

Nazwa: Lamer

 

Bronie: KRIEG 550 KOMMANDO <-- (Nazwa ze sklepiku xdd), usp/glock

 

Inteligencja: 0

Życie: -30

Wytrzymałość: 0

Kondycja: 20

 

Opis: Posiada automatyczną snajperkę, 1/11 szans na cios krytyczny i dodatkowy skok

 

Lub bez ck :C ale lama by się przydała xDD

Edytowane przez KoKaiNa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truciciel - klasa za mocna ! nie mówię tego bo ktoś mnie ubija ciągle:) wręcz odwrotnie, zrobiłem go dziś i chwila moment 50 lvl bo zabijam każdego na 1 hita chowam się i trucizna robi resztę
betonowe ciało - wydawało mi się że dostaję obrażenia pomimo, iż nie trafiali mi w głowę 

dalej się będę powtarzał że zabijaka to nie klasa premium ;p przenoszenie się do przeciwnika jest często natychmiastową śmiercią...


daj z powrotem RYNEK xd

Edytowane przez miodek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mówimy o słabych lvlach klas, ale gdy taki komandos wbije 200lvl+ to taki cichy będzie go zabijał na 3 hity lub więcej?

niby cichy ma z kosy 1/2 a ja potrafie w kogoś ładować 4 razy z noża i stoi, bo jest 1/2 a taki komandos uderzy raz i ma spokój, zresztą weź pod uwage Karol jak wieczorami będzie grać np ktoś cichym a ktoś komandosem i będzie powiedźmy 3v3 więc chyba jasne, że cichy komandosowi nie dorówna, chociaż powinny być szanse równe, tak samo jest z awp 1/1, pełno tych ludzi z awp jak i kucaczy, przykampią sobie, a cichego i tak zauważą, nie zdąże podleciec a już leże od awp czy kucacza, a ominąć ich nie omine bo mam 1 skok, więc pozostaje się wycofać i myslec 5 minut jak się do nich dostać.

mówisz, że chciałeś każdą klase wyrównać, a jak wchodzi taki awpek z lvl +50 to ma staty pod koniec mapy 50coś na 5, a druga osoba na mapie top2 ma 20coś, więc różnica jest, osłabiłeś wszystkie klasy, ale awp nadal jest takie samo i ja nie mówie tutaj o tym, że awpki są za dobre czy coś, tylko nawiązuje do tego, że mnóstwo klas osłabiłeś do minimum a niektóre zostawiłeś takie jakie były.

więc na logike pomyśl, jak awpek wbije 200lvl+ czy taki kucacz, czy komandos, CICHY NA PEWNO ICH ZABIJE Z KOSĄ 1/2 - więc faktycznie każda klasa sobie równa jak to mówisz :))

 

edit: DODAM ZE CICHEGO PRAKTYCZNIE KAZDY WIDZI, JESZCZE NIE MIALEM SYTUACJI, ZEBY KTOS MNIE POMINAL

#2 przydaloby sie oslabic truciciela, mam 43lvl a jedno zatrucie zdejmuje mi po 30coś hp, więc 3 sekundy i leże, wystarczy, że dostane strzała i jestem zatruty, więc smierc gwarantowana...

 

podsumowując: oslabiles cichego jak najbardziej mogles, nie znam slabszej klasy, ugrać nim się nie ugra, bo ludzie cie widzą z konca mapy (np de dust2, paka a - resp tt), więc uciec też nie uciekne bo skoków też nie ma, więc pozostaje każdemu cichemu zmienić klase, w moim przypadku olać premke 2 miesięczną, bo z tego co wiem nie zamierzasz go zmieniać, tylko spójrz drogi Karolu za kilka miesięcy czy masz jakieś zarobki z premek (mówie tutaj o tym, czy ktokolwiek kupi cichego), bo nie sądze.

Edytowane przez siusiak2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda kupilem premke z myślą o pain killerze po niecałym tyg zmiana klas... ok chciałem cichego wziąć ale to taka słaba postać że serio nie warto :/ kapitana jak pół serwera brać nie chciałem, więc został żałosny zabijaka... potem mówicie, że nie ma różnorodności klas na serwerze (kapitan, kucacz, snajper) a co się dziwić jak największy pętak weźmie kapitana i ma staty jak największy kozak? trafi w palec u nogi i się leży bo jest 1/1... pomijam ciągłe skany przez ściany boxy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk  noz komandos nie dziala   ( 1/1 a nie trybi ) .

 

noWy perk ;

 

1. Energhy shield ( niweluje dzialanie klas i perkow  np.   trucie w klasie  truciciel , czy   noz komandosa  itp. 

 

ps:co z tym perkirm teleporter , dodasz >?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

CO do zadań , to tak zdarzalo sie wczesniej ,czy moglbys wgrac nowe zadania ?? w dodatku jest zadanie na zdobycie "perku x " czyli niewykonalne.

To ja ci już TERAZ ich nie naprawię, bo ani nie mam .sma do tej wersji co jest na serwerze, ani żadnej innej wersji, no chyba że chcecie jakieś proste misje z "pupy"

 

 

 

Karol trzeba cichego poprawic 1/1 z noża musi być bo to jest słaba klasa bez 1/1

1/1 odpada. Na takich serwerach 1/2 z niewidką się trzymało, a perk to perk, a nie klasa, sprawdzamy wygląd KLASY, a nie perki. Perki to dodatek, który właśnie ma pomagać i budować wygląd gry. Perki z niewidką i tak zostały już przecież ostatnio poprawione.

 

 

Już biorę się za poprawianie niektórych klas.

 

 

truciciel - klasa za mocna ! nie mówię tego bo ktoś mnie ubija ciągle:) wręcz odwrotnie, zrobiłem go dziś i chwila moment 50 lvl bo zabijam każdego na 1 hita chowam się i trucizna robi resztę

betonowe ciało - wydawało mi się że dostaję obrażenia pomimo, iż nie trafiali mi w głowę

dalej się będę powtarzał że zabijaka to nie klasa premium ;p przenoszenie się do przeciwnika jest często natychmiastową śmiercią...

 

 

daj z powrotem RYNEK xd

Truciciela już poprawiam, dziękuje

 

 

Prosiłem żeby o rynku opowiedziało się więcej osób, a że 3/4 serwera nawet nie wchodzi na forum, to tak to wygląda.

 

 

teraz mówimy o słabych lvlach klas, ale gdy taki komandos wbije 200lvl+ to taki cichy będzie go zabijał na 3 hity lub więcej?

niby cichy ma z kosy 1/2 a ja potrafie w kogoś ładować 4 razy z noża i stoi, bo jest 1/2 a taki komandos uderzy raz i ma spokój, zresztą weź pod uwage Karol jak wieczorami będzie grać np ktoś cichym a ktoś komandosem i będzie powiedźmy 3v3 więc chyba jasne, że cichy komandosowi nie dorówna, chociaż powinny być szanse równe, tak samo jest z awp 1/1, pełno tych ludzi z awp jak i kucaczy, przykampią sobie, a cichego i tak zauważą, nie zdąże podleciec a już leże od awp czy kucacza, a ominąć ich nie omine bo mam 1 skok, więc pozostaje się wycofać i myslec 5 minut jak się do nich dostać.

mówisz, że chciałeś każdą klase wyrównać, a jak wchodzi taki awpek z lvl +50 to ma staty pod koniec mapy 50coś na 5, a druga osoba na mapie top2 ma 20coś, więc różnica jest, osłabiłeś wszystkie klasy, ale awp nadal jest takie samo i ja nie mówie tutaj o tym, że awpki są za dobre czy coś, tylko nawiązuje do tego, że mnóstwo klas osłabiłeś do minimum a niektóre zostawiłeś takie jakie były.

więc na logike pomyśl, jak awpek wbije 200lvl+ czy taki kucacz, czy komandos, CICHY NA PEWNO ICH ZABIJE Z KOSĄ 1/2 - więc faktycznie każda klasa sobie równa jak to mówisz :))

 

edit: DODAM ZE CICHEGO PRAKTYCZNIE KAZDY WIDZI, JESZCZE NIE MIALEM SYTUACJI, ZEBY KTOS MNIE POMINAL

#2 przydaloby sie oslabic truciciela, mam 43lvl a jedno zatrucie zdejmuje mi po 30coś hp, więc 3 sekundy i leże, wystarczy, że dostane strzała i jestem zatruty, więc smierc gwarantowana...

 

podsumowując: oslabiles cichego jak najbardziej mogles, nie znam slabszej klasy, ugrać nim się nie ugra, bo ludzie cie widzą z konca mapy (np de dust2, paka a - resp tt), więc uciec też nie uciekne bo skoków też nie ma, więc pozostaje każdemu cichemu zmienić klase, w moim przypadku olać premke 2 miesięczną, bo z tego co wiem nie zamierzasz go zmieniać, tylko spójrz drogi Karolu za kilka miesięcy czy masz jakieś zarobki z premek (mówie tutaj o tym, czy ktokolwiek kupi cichego), bo nie sądze.

Nie czytałem całego postu (musisz mi wybaczyć), ale mniej więcej wiem o co chodzi i klasa cichy zabójca też zostanie sprawdzona :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W tej chwili poprawiono

- jumping (mam nadzieję, że teraz będzie działał poprawnie)

- Klasę truciciel (poprawiono dmg startowe i zmniejszono dmg za inte)

- Nóż komandosa (teraz powinien działać)

- Cichego zabójcę (poprawiono niewidzialność i statystyki) - proszę mi nie mówić, że go dalej widać, bo on nie ma byc niewidoczny, ta niewidka jaką ma teraz jest porównywalna do niewidki magika z 45k, czyli prawie niewidoczny, z prześwitem na nogi. 25/255 to wystarczająco dużo jak na taką klasę. 
Jeżeli ktoś wam mówi, że jesteście widoczni lub przeźroczyści to pewni mówi to gracz zmarły lub spect, albo gracz z drużyny, KTÓRY WIDZI WAS przeźroczystych przez plugin na przenikanie, więc proszę nie gadać głupot, bo sprawdzałem tę klasę na botach i jakoś tam wszystko działa poprawnie, a jest tam to samo oprócz pluginu na przenikanie.

- Zatruty nabój - poprawienie dmg i czasu.

 

 

Zamierzam jeszcze poprawić niektóre klasy zwykłe (to na 100%), perk z truciem i na razie tyle.

Dopóki nie zrobię tego, nie dodam nowych perków/klas, trzeba wszystko poukładać i skończyć to co się zaczęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_- uwierz na slowo że wszyscy chcą rynek z powrotem po prostu klapki na oczach cs włączony a większość chyba tu konta nawet nie ma xd 
truciciel poprawiony to znaczy? można sprawdzić jakoś ile teraz zabiera i czy to zależne od int ? w jakim stopniu ? oraz jak wygląda piro bodajże czyli klasa od 150 lvl bo nie wiem czy warto tym grac ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

cod_inflict_damage(zatruwajacy[id], id, 5.0, 0.1);

 

5.0 - dmg startowe (zmniejszone z 8 dmg)

0.1 - dmg za inte (zmniejszone z 0.3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cod_inflict_damage(zatruwajacy[id], id, 5.0, 0.1);

 

5.0 - dmg startowe (zmniejszone z 8 dmg)

0.1 - dmg za inte (zmniejszone z 0.3)

no toś go ładnie obciął :/ czy to samo tyczy się piroo? 

wiem że zaraz będzie kubeł pomyj dla mnie ale co z kapitanem? czy jest szansa dać mu 1/2 ? nie wiem czy nie za bardzo bym z niego zrobił kucacza ale wchodzę dziś do gry i widzę staty u kapitanów takie że za głowę się złapałem, to jest przesada jeśli Chciałeś zrobić by premki były dobre ale nie rozpier... serwer to jeszcze sporo pracy zostało ;d  bo wezmą mape typu eldorado lidl czy dust i zanim się do nich podejdzie to trzeba wyjść im pod lufe i ubijają z 5 z tym 1/1. żeby nie było że tylko marudze to dodam że doceniam że się starasz i ciągle walczysz z tym i z nami xd chwała Ci za to 

lekki spamik : rynek rynek rynek rynek :) bo ciężko bez monet klan zrobić/rozwijać  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności