Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś trochę podnieść ograniczenie rynku, maksymalnie perk można wystawić za 100, wcześniej było za 300 bądź 400 i było elegancko. Reset by się przydał, bo klient jakiś ma już 349, i jacyś koledzy maniacy też się pną po ten lvl, a niższe nie mają już jak grać. Wprowadź komendę /toplvl - chyba nie muszę tłumaczyć na czym ona polega ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam ze przydałby się reset, pelno lata juz gości 300-320 lvl + a Upadly ma 345 chyba.

 

Tarcza swat nie działa, miny zabierają hp + nie jest używana.

 

Dmg z rakietek jest zbyt mocny, ostatnio typ mi zabrał 244 hp a mam 280 + wytrzymka chyba 110.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tez uważam ze przydałby się reset, pelno lata juz gości 300-320 lvl + a Upadly ma 345 chyba.

 

Tarcza swat nie działa, miny zabierają hp + nie jest używana.

 

Dmg z rakietek jest zbyt mocny, ostatnio typ mi zabrał 244 hp a mam 280 + wytrzymka chyba 110.

tylko że każda klasa bądź perk ma inaczej ustawione dmg do rakiet, więc nie wrzucaj tego do jednego worka tylko napisz jaka klasa lub perk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma top lvl wiec nie wiem dokladnie. Możliwe ze majo kolo 250, ale to i tak sporo. Jezeli nie reset lvla to chociaż ranku by się przydał.

 

Ale poco resetować tank tego ja nie wiem czy chcesz być tym TOP1  czy to oto ci chodzi. Jedna osoba ma 250lv tylko i nikt wiecej 200lv moze jest z 3-4 osoby więc reset nie jest teraz potrzebny tak myślę chociaż na tę chwile 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba ma 250+ ? haha o dobry jesteś koleś , są bodajże 2 osoby z lvl 300+ i tak jak mowiłeś 3-4 moze 5 200+ , nawet jak ktoś wbije 350 lvl to szkoda resetować , wtedy można poczekać jeszcze z 2 tygodnie , moze mniej może więcej. Resetować lvl szkoda bo nie ma absolutnie żadnego powodu by to robić.

 

A co do ogólnych poprawek proponuje podwyższyć czas rundy , jest teraz 2:00 min , proponuje na 3:00 , bo pierwsza minuta gry opiera sie na zajmowaniu przez niektórych kamp , inni raszują , inni błądzą itd itd ... Ale koniec końców jak już zostaje garstka graczy dopiero wtedy gracz myśli o celach mapy a nie  o fragach , tylko na te cele zostaje mu max 30-40 sec. Więc tak jak mówie , podwyższyć czas mapy.

 

-_-@ i jak możesz zrób poprawkę na interp , możesz zrobić tak że gracz przy wejściu na serwer dostaje automatycznie propozycję jaki wybiera interp i tam się mu wyświetlają typy :

 

ex_interp 0.01

ex_interp 0.02

itd

 

standardowy to 0.01 i taki powinien być przynajmniej moim zdaniem , więc jak gracz wybierze interp powyżej 0.02 to niech go wyrzuci z serwera. Jak bd ci się chciało to zrobić to było by dobrze.

Edytowane przez Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ahhaha Pokaż mi tą drugą osobę z 300lv   a z 250lv jest tylko sergiej i fatality i nikt wiecej chyba widze malo grasz

skończcie o tym pisać, to nie dyskusje.

 

 

Jedna osoba ma 250+ ? haha o dobry jesteś koleś , są bodajże 2 osoby z lvl 300+ i tak jak mowiłeś 3-4 moze 5 200+ , nawet jak ktoś wbije 350 lvl to szkoda resetować , wtedy można poczekać jeszcze z 2 tygodnie , moze mniej może więcej. Resetować lvl szkoda bo nie ma absolutnie żadnego powodu by to robić.

 

A co do ogólnych poprawek proponuje podwyższyć czas rundy , jest teraz 2:00 min , proponuje na 3:00 , bo pierwsza minuta gry opiera sie na zajmowaniu przez niektórych kamp , inni raszują , inni błądzą itd itd ... Ale koniec końców jak już zostaje garstka graczy dopiero wtedy gracz myśli o celach mapy a nie  o fragach , tylko na te cele zostaje mu max 30-40 sec. Więc tak jak mówie , podwyższyć czas mapy.

 

-_-@ i jak możesz zrób poprawkę na interp , możesz zrobić tak że gracz przy wejściu na serwer dostaje automatycznie propozycję jaki wybiera interp i tam się mu wyświetlają typy :

 

ex_interp 0.01

ex_interp 0.02

itd

 

standardowy to 0.01 i taki powinien być przynajmniej moim zdaniem , więc jak gracz wybierze interp powyżej 0.02 to niech go wyrzuci z serwera. Jak bd ci się chciało to zrobić to było by dobrze.

Tylko jest jeden problem, przy wielu ns'ach wypuszczonych w obieg jest dodana blokada nawet na ustawianie interpu, graczom steam też nie ustawisz, więc zostają gracze z mojego boost'a oraz jakieś tam inne resztki, więc w skrócie interp nie jest dobrym dodatkiem, bo i tak większość ma w cs ma dodatek blokujący zmianę komend przez serwer takich jak np: interp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mógłbyś trochę podnieść ograniczenie rynku, maksymalnie perk można wystawić za 100, wcześniej było za 300 bądź 400 i było elegancko. Reset by się przydał, bo klient jakiś ma już 349, i jacyś koledzy maniacy też się pną po ten lvl, a niższe nie mają już jak grać. Wprowadź komendę /toplvl - chyba nie muszę tłumaczyć na czym ona polega ^^.

Podniosłem cenę do 300 monet

 

 

Są jakieś perki bądź klasy do poprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z klasą "Komandos". Graliśmy dzisiaj na Eldorado i kto grał z CT tą klasą mógł latać, chować się pod ziemię, tak jak by miał perk "Duch Kaprala" z nieograniczonym czasem.

 

 

 

 

 

Jak nas wkręcał to mu sie udało ;)

Edytowane przez MeX_Pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie cs_assault teleporter gdy tepnie się na niebo może chodzić normalnie ponad budynkami tak jakby na niebie czasami moze nawet i latac , z drugiej strony przydalby się tez reset duzo osob ma juz 200+ lvl i cieżko nowym jest grać , można dodać też jakieś mapy nowe oraz usunąć jakąś mapę de dust bo dzieci dusta zawsze wybierają tego dusta i w kółko dust leci .. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak jak napisalem, tarcza swat, nie wiem czy naprawiles. Podwojna kamizelka i Kamizelka nasa nie sa uzywane, tarcza swat z reszta również.

Perki usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dustem to racja , dzisiaj był dd2, później dd2002, assault a później dd2winter -.- 

 

 

Co do assaulta to nic nie zrobisz bo koles wchodzi pnad tekstury (za co jest ban )

Edytowane przez MBlazE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem reset by się przydał gdyż nowym graczom jest ciężej grać. Gdy upadły wejdzie lub sergiej bądź fatality to już wgl jest ciężko grać osobą nawet które mają lvl 100+. Sam mama 159lvl i trudno mi jest zabić sergieje nawet jak mam jakiś dobry perk :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po resecie lvla można pomyśleć także nad rankingiem :) upadły bodajże ma 16000:4000 może przestać grać a i tak po miesiącu będzie top1 xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o zmniejszenie dmg wsparciu ogniowemu z rakiet bo ok. 300 to już przesada -.- wydaje mi się ze ok 200dmg jeśli się  ma max inta to jest dobre rozwiązanie. Jeśli są małe mapy to jedna rakietka i pół team'u nie ma (nie ma sensu gra). Nowi gracze się zniechęcają ponieważ niedawno był reset a to gościu wylatuje mu z rakiety ok 300dmg -.-

PS. mam nadzieje że w dobrym dziale napisałam i mnie nie denerwuj -.-

Edytowane przez Netia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności