Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Na każdym Codzi tak działa że z rakiety walisz dmg +inta nawet z perków. Więc to jest już z góry niepotrzebne zawracanie głowy grałem na wielu serwerach i jeszcze nigdy nie spotkałem się z klasą "wsparcie ogniowe" w której było by w opisie że rakiety wala dmg +inta. Poza tym można się samemu skapnąć że jak masz więcej inty to się wali z rakiety więcej obrażeń :)

 

Buźka i tak ma już dużo roboty związanymi z poprawkami oraz przyszłym resetem który mam nadzieje że nastąpi niebawem :D

 

PS. Mała podpowiedź dla WhiteAngel na początek dawaj w inte na wsparciu potem życie i konda :)

Edytowane przez Siekatroniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wiele osób mówi że fajnie by bylo gdybyś dodał jakieś Nowe mapy świąteczne albo chociaż zwykle jakieś Nowe :)

 

Spisem map nie zajmuje się ja, tylko wy, więc proszę podawać mapy, jeżeli jakieś proponujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na ratsie 1337, buguje się na respie ct zabija 2-3 graczy. Ratsy wszystkie, bo tam nie ma szybów wentylacyjnych.

 

Proponuję:

-zmniejszyć perk "prawa ręka rambo"  zabrać mu punkty w statystyki, bo jak ktoś ma wszystko full (siergiej) to z ttym perkiem jest nie do zabicia.

-usunąć ze sklepu "granaty" bo gdy się kupi to te granaty znikają...

-usunąć ze sklepu "losowy bonus" (czy jakoś tak) bo to zabiera sporo monet a dziala jak zwykle kupienie losowego perka, tylko że jest droższe

-dodać nowy perk "nieśmiertelność achillesa" - 1/3 na zabicie celując w nogi

-dodać nowy perk "niewidzialność" na 3 sekundy jesteś całkowicie niewidzialny

-dodać nowy perk "mega speed" na 8 sekund masz 400pkt w szybkość

-dodać nowy perk "krętacz" 1/4 żeby po strzale ekran prawie zabitego przekręcił się w różne strony

 

-zmienić perk (ten ze skokami, wcześniej moc jumpera) żeby zamiast 6 skoków było 8 (tak jak kiedyś)

- zmienić perk pompe, zamiast 1/4 to minimum 1/5

-zmienić perk broń szubrawcy z 1/4 na 1/3 i zmniejszyć jej dmg zwykłe o jakieś 15

 

 

 

To tylko propozycje ;)

Dobrze by było gdybyś coś uwzględnił, a w szczególności ten sklep bo kase sie traci za granaty ktorych nie ma

-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mnie nie interesuje sama lista nieużywanych perków, chodzi też oto by poprawić te perki, a nie je usuwać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perki :

 

*Aim - ( Masz ogarniczony rozrzut i zadajesz 5 dmg więcej ) Ulepszenie : Masz ograniczony rozrzut i zadajesz 10dmg więcej

*Heimerdonger - ( Dostajesz 15 wytrzymałości i zadajesz 10dmg więcej ) Ulepszenie : Dostajesz 20 wytrzymałości 15 zdrowia i zadajesz 10 dmg więcej

*Naboje ninjy - ( Twoje zdrowie regeneruje się o 22-30 procent zadanych obrażen ) Ulepszenie : Zadajesz 25% więcej obrażen oraz tym samym regenerujesz zdrowie

*Prawa ręka rambo - ( Zadajesz 20dmg więcej oraz dostajesz 25 punktów w każdą statystyke ) : Zadajesz 20dmg więcej oraz dostajesz 15-20 punktów w każdą statystyke

*Wyszkolenie sanitarne ( Co 5 sekund dostajesz 10hp ) Ulepszenie : Co 5 sek dostajesz 50 hp

*Weteran noża ( Zadajesz dodatkowe 40(+int.) obrażen nożem ) Ulepszenie : Zadajesz dodatkowe 70obrażen (+int) oraz posiadasz dodatkowe 40 kondycji na nożu.

 

Nowe Perki :

 

- Diamentowa kolczuga : Dostajesz 30hp i 40wytrzymałości

- Nóż ninjy : Na nożu masz 35-50 niewidoczności

- Przezroczystość : Na 5 sek stajesz się niewidzialny

- Peleryna zabójcy : Masz 5-20niewidoczności lecz posiadasz 1hp

- Zestaw profesjonalisty : Dostajesz M4 (+3-5dmg) , USP (+15dmg) , Defuser / 2 flashbang

- Gotowy żołnierz : Zadajesz 10dmg więcej , dostajesz 30hp

Edytowane przez WhiteAngel
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buźka, Świetnie by było gdybyś dodał, że gdy wpisujesz /top100 pokazuje ci ranking od 100 do 115 , To jest świetnie propozycja ale to zależy od Ciebie.

 

Jeśli chodzi o mapy fajne by były:

de_train_2006 

de_rebel 

de_dust4never  - ta zamiast zwykłego de_dusta.

de_csr_inferno 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Dawaj dawaj nie przestawaj jestem za tym żeby pozmieniać te perki:

-zmniejszyć perk "prawa ręka rambo"  zabrać mu punkty w statystyki, bo jak ktoś ma wszystko full (siergiej) to z ttym perkiem jest nie do zabicia. Bądź zmienić to tak jak pisał WhiteAngel

-usunąć ze sklepu "losowy bonus" (czy jakoś tak) bo to zabiera sporo monet a dziala jak zwykle kupienie losowego perka, tylko że jest droższe.

-dodać nowy perk "krętacz" 1/4 żeby po strzale ekran prawie zabitego przekręcił się w różne strony.

-zmienić perk broń szubrawcy z 1/4 na 1/3 i zmniejszyć jej dmg zwykłe o jakieś 15.

- zmienić perk pompe, zamiast 1/4 to minimum 1/5.

Z pompą tym bardziej jestem na TAK gdyż jak ktoś ma 1/4 to nie raz potrafi zabić nawet 3-4/5 osób za 1 strzałem ...

Edytowane przez Siekatroniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan może masz rację ale ogólnie szubrawca też wolniej się strzela dlatego można się nad tym zastanowić ale to tylko moje zdanie :D A co do twojej wypowiedzi HaQ to jak chodzi ci o zwykłego de_dust to jestem jak najbardziej  ZA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Został stworzony nasz własny plugin na wymianę, jest to wersja BETA i zawiera tak jak wcześniej blokadę na wymianę oraz sprawdza spam graczy. Wszelkie poprawki proszę wpisywać tutaj, bo tak jak wspomniałem jest to wersja BETA, jeżeli bugi zostaną załatane, to będziecie mogli podrzucać jakieś nowinki do tego pluginu, bo pewnie nie wszystko zostało w nim zawarte. Plugin jest optymalniejszy, a jego kod został znacznie zmniejszony, lecz dalej działa tak jak ten wcześniejszy, który był napisany chaotycznie.

Plugin sprawdza wszelkie dostępne możliwości jak wyjście któregoś z graczy, utrata perku, wejście na spect, zmienienie perku, itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Robię wszystko po kolei, nie narzucaj mi czegoś, jeżeli nie odpowiedziałem to widocznie jeszcze nie miałem na to czasu i zastanowię sie nad tym później.

 

 

Proszę sprawdzić ponownie perk Duch Kaprala i Betonowe plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności